Skocz do zawartości

Awantura Matiego ;) czyli OT z Powitań


darius darecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 646
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowna Dyrekcjo :!: :mrgreen:

No glupio mi jak nie wiem.Ja myslalem, ze temat gwarancji juz wyjasnilismy, a tu prosze....odpowiedz na kolejna odpowiedz :mrgreen: .

No jest mi niezmiernie milo , i czuje sie jak ktos, na kim komus zalezy :mrgreen:

No jeszcze raz dziekuje , i pozdrawiam jak nie wiem.

Darius Darecki-mlodszy i poczatkujacy podszyszkownik.

 

P.S.

Golab ma na imie Jozek.Zeby nie wiem jak prosil, prosze nie dawac mu papierosow i piwa. Jest na detoxsie pijaczyna jeden.

Jak wroci to ja mu pokaze :mrgreen: ...wstydu nie ma niedojda jeden po obcych landach sie obzerac. :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Lut 23, 2008 10:25 pm ]

Chyba idzie wiosna, bo Dyrekcja cos w dobrym humorze :mrgreen:

No pisze do mnie i pisze ....ze to niby odpowiedz , a to po angielsku zaiwania , a to znowu o OT , ze to niepowazne itd. :mrgreen:

Ale mysle ,ze sprawa zostala juz wyjasniona, a nawet powiem wiecej...

to "NIE" , ktore mi wyslali nie bylo wcale takie zle :mrgreen:

Moglem na tym poprzestac , ale gdzie tam...zaraz unioslem sie ambicja i dawaj o tej gwarancji o ja durny.A moglem zamknac morde w kubel , i cicho siedziec :mrgreen: , ale sam sobie winien jestem.Teraz prosze...dyrekcja dwoi sie i troi , zeby udowodnic , ze za naprawy gwarancyjne trzeba placic....i jeszcze moj golab pocztowy...biedny Jozek :mrgreen: toz to ptaszysko nazaiwania sie w ta i z powrotem z temi gwarancjami , a tu i tak kicha.... :mrgreen:

Ale mysle , ze bedzie lepiej...idzie wiosna , a wiosna to...........

pora milosna...szczeka slowik , spiewa pies...

panny nastawiaja buzie......

do slonca bo grzeje fest :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Lut 23, 2008 11:00 pm ]

A teraz z innej beczki :mrgreen:

Wlasnie Nissan oglosil otwarcie listy przedplat na nowego GT-R Skyline.

I wiecie, ze zrobilo juz przedplaty kilkanascie tysiecy osob w USA .

No moze dlatego, ze Nissan GT-R jest po raz pierwszy oferowany w stanach.

Poprzedni GT-R, nie byl w oficjalnej sprzedazy Nissana na USA, ale chlopaki z Japoni w koncu otrzezwieli ( to od tej sake takie otumanione :mrgreen: )

bo gdziez indziej zarobic duze pieniadze na sprzedazy legendy, jak nie w stanach.

Nie jestem teraz tego pewien, ale produkcje GT-R Nissan zawiesil w 1990, albo 1993, z powodow mi nieznanych :mrgreen:

Ostatni Skyline mial silnik rzedowy, oczywiscie 6 cylindrow i pojemnosc 2,6 litra.Do tego turbo z podwojna sekwencja i furka smigala ze mucha nie siada.

Samochody , ktore jezdza po stanach, pochodza z prywatnego importu, i jest ich tylko kilkaset.

Nowy GT-R bedzie mial silnik o pojemnosci 3,8 litra, V6 , o mocy 480 KM i oczywiscie podwojnie sekwencyjne turbo.

Wersja podstawowa kosztowac bedzie 69,850 zlotych amerykanskich ,

a premium prawie 72,000.

Bedzie tez wersja GT-R Z Tuning, o mocy 500 KM, ale jej cena to 170,000 zlotych amerykanskich.A lista przedplat na ta wersje liczy juz kilkaset osob.

W bardzo ciekawy sposob , chlopaki z Nissana wrocili do tego modelu.

Otoz kupili oni dwadziescia( nie dziewietnascie i nie dwadziescia jeden)a dokladnie dwadziescia uzywanych Nissanow GT-R 34.Bylo to w roku 2005.

I chlopaki z dzialu rajdowego, czyli Nismo, razem z chlopakami z Reanault po przebudowaniu tych 20 samochodow, zrobili jeden

( to samo co rosjanie w '54...przebudowali 20 traktorow i zrobili Wolge :mrgreen: )

Trzeba tutaj nadmienic , ze Renault, ma bardzo duze doswiadczenie, jezeli chodzi o rajdy i budowe samochodow wyczynowych( szkoda, ze nie idzie to w parze z trwaloscia samochodow seryjnych)

a Nissan, jeszcze na dlugo przed wykupieniem ich przez Renault, stosowal uklady hamulcowe oraz kierownicze od Renault.

No furka zapowiada sie obiecujaco.Juz nie moge sie doczekac, zeby w niej chociaz posiedziec.... a moze ktos da sie karnac? :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Lut 23, 2008 11:03 pm ]

:mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Lut 24, 2008 8:07 am ]

Dzien dobry :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Lut 24, 2008 8:17 am ]

No....teraz to chyba napewno interneta Wam odcieli :mrgreen:

Slysze tylko echo i jakies szumy na linii......cicho jak w... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jedynie pragnę zauważyć, że II Wojna Światowa nie skończyła się w 1946 roku, a w 1945 - tak przynajmniej uczą podręczniki od historii - jak było na prawdę głowy sobie uciąć nie dam, bo nie było mnie na świecie jeszcze :P

Michas... no nie w 45, bo Japonia jeszcze walczyla, i skapitulowala pozniej.A jeszcze pozniej

skapitulowali chlopaki z AK..............( mam na mysli African Korp SS) :mrgreen:

 

II wojnę światową zakończyło ostatecznie podpisanie aktu bezwarunkowej kapitulacji Cesarstwa Japonii. Akt podpisano 2 września 1945 o godzinie 9.00 na pokładzie zakotwiczonego w Zatoce Tokijskiej pancernika USS "Missouri".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem jeszcze napisac cos o oleju.Pisalem juz kiedys krociutka informacje na temat oleju o nazwie Royal Purple.

Wlasnie czytalem wyniki niezaleznych badan olejow, przeprowadzone przez niezalezne instytucje, a takze Oklahoma State University.

Badali oni i testowali wszystkie dostepne na rynku amerykanskim oleje do silnikow benzynowych i turbo.I najlepszym w/g tych badan okazal sie Royal Purple.Jest on robiony na specjalnej bazie, ktora nazywa sie Synerlec.

Jest to 100% syntetyczny olej . I w/g wynikow testow, ta baza tworzy najmocniejszy film na metalowych czesciach.Film ten jest mocniejszy o 400% ,od filmow jakie osadzaja oleje syntetyczne firm Castrol, Mobil i Shell .

Produkuja oni takze specjalne oleje do samochodow rajdowych , z turbodoladowaniem, i specjalne oleje do rajdowych skrzyn biegow.

Nie wiem, czy w Polsce olej ten jest dostepny, ale naprawde polecam :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Lut 24, 2008 6:57 pm ]

:mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Lut 24, 2008 7:03 pm ]

Dobrze, że ruskie na tamtym froncie nie były tak mocno zaangażowane, bo wtedy musieliby kolejne bomby zrzucać i znowu osobną kapitulację z nimi podpisywać.

Aflinta....no dobrze?....kurde Bogu musimy dziekowac, bo inaczej nasi rodzice mogliby zobaczyc pierwszy samochod w 1970 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w Polsce olej ten jest dostepny, ale naprawde polecam :mrgreen:

 

Zasadniczo nie jest.

 

O takie badania chodzi ? http://www.animegame.com/cars/Oil%20Tests.pdf

Zasadniczo pobieznie tak :mrgreen: , byla to tylko pierwsza czesc testow.Jak mowily ostatnie zdania ,bedea przeprowadzone dodatkowe badania, pod katem laczenia z metalami, itp.

Test ten przeprowadzony byl przez magazyn Streetcommodore.

Sa dostepne najnowsze testy z Oklahoma State Uniwersity,

D&D Performance Enterprises

Diesel World

GM High Tech Magazine

Drag Sport Magazine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="darius darecki' date=' itp.

Test ten przeprowadzony byl przez magazyn Streetcommodore.

Sa dostepne najnowsze testy z Oklahoma State Uniwersity,

[/quote]

 

A kto jest sponsorem tych badań??

Kto jest donatorem Uniewrsytetu Oklahoma, masz dostęp do tych danych?

To by dużo wyjaśniło.

 

PS. Niezła antyreklama Motula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="darius darecki' date=' itp.

Test ten przeprowadzony byl przez magazyn Streetcommodore.

Sa dostepne najnowsze testy z Oklahoma State Uniwersity,

[/quote]

 

A kto jest sponsorem tych badań??

Kto jest donatorem Uniewrsytetu Oklahoma, masz dostęp do tych danych?

To by dużo wyjaśniło.

 

PS. Niezła antyreklama Motula

Dzien dobry wszystkim :mrgreen:

nie wiem kto jest sponsorem tych badan , ale moim zdaniem wedlug mnie, nie ma tu zadnego sponsora.Oni testowali wszystkie oleje dostepne na rynku amerykanskim, wiec wszyscy producenci musieli by to sponsorowac.

Jezeli chodzi o Oklahoma State University , to donacje nie sa ich zrodlem utrzymania.Jest to uniwersytet stanowy, czyli finansowany z budzetu rzadu federalnego, i mysle, ze ich roczny budzet jest wiekszy niz nie jednego malego panstwa :mrgreen:

Ale co do Royale Purple....czytam opinie roznych ludzi, ktorzy uzywaja ten olej.

Wszyscy go chwala i pisza, ze po przejsciu na Royal Purple, zmiany sa naprawde odczuwalne.

Ja sam uzywam ten olej, i po pierwszej zmianie, zauwazylem, ze silnik pracuje inaczej niz przedtem.Ale z drugiej strony oleje takie jak Castrol czy Mobil tez sa dobre.

I jest jeszcze tutaj jeden producent oleju.....bardzo dobry...ich glowna produkcja sa oleje do samochodow wyczynowych....a olej ten nazywa sie Red Line....ale o tym nastepna raza :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lut 25, 2008 8:11 am ]

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Golab ma na imie Jozek.Zeby nie wiem jak prosil, prosze nie dawac mu papierosow i piwa. Jest na detoxsie pijaczyna jeden.

Jak wroci to ja mu pokaze :mrgreen: ...wstydu nie ma niedojda jeden po obcych landach sie obzerac. :mrgreen:

 

Coś ten detox nie działa ... przedstawił się jako "Joseph". Złapałem go też przy otwartych drzwiach lodówki - nie sprawdzałem, ale miałem wrażenie, że mój zapas piwa nieco się zmniejszył. No a gołąb samgo siebie zaczął nazywać "Joshua" :mrgreen:

 

A co do obżerania się, nie ma problemu - gościnność nie pozwala biednego pierzaka głodnym wypuścić...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu kilka mamusinych tematów poglądowych do poczytania. Tak żebyś wiedział na czym stoisz.

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=115698

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=114422

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=115390

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki Pablonas... :mrgreen: , no teraz wiem na czym stoje... :mrgreen:

No Mamuska posuwa niezle.....nawet fajne...i co ciekawe , ma swoj styl :mrgreen:

Ale w koncu Matka jest tylko jedna :mrgreen:

( tak samo jak ja...gdy wracalem ze szkoly.....w domu impreza....i mama wola...

dareeeeccckiii...lebiego jeden...przynies piec flaszek z barku.

Otwieram barek.......i wolam.....Maaaattttkkkaaaaa.......jest tylko jedna) :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lut 25, 2008 2:52 pm ]

Golab ma na imie Jozek.Zeby nie wiem jak prosil, prosze nie dawac mu papierosow i piwa. Jest na detoxsie pijaczyna jeden.

Jak wroci to ja mu pokaze :mrgreen: ...wstydu nie ma niedojda jeden po obcych landach sie obzerac. :mrgreen:

 

Coś ten detox nie działa ... przedstawił się jako "Joseph". Złapałem go też przy otwartych drzwiach lodówki - nie sprawdzałem, ale miałem wrażenie, że mój zapas piwa nieco się zmniejszył. No a gołąb samgo siebie zaczął nazywać "Joshua" :mrgreen:

 

A co do obżerania się, nie ma problemu - gościnność nie pozwala biednego pierzaka głodnym wypuścić...

 

Pozdrowienia

 

Szanowna Derekcjo ,

Chcialem bardzo podziekowac za mile przyjecie Jozka.Skoro przedstawial sie jako Joseph, znaczy , ze byl juz po literku.A co do brakujacego piwa..... :oops:

prosze wyslac mi rachunek....pokryje wszystkie koszta.Niech no przyleci do domu dzwoniec jeden....piora sie beda sypali po calym golebniku... :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lut 25, 2008 3:18 pm ]

Prosze AK o pilny kontakt na moj e-mail(darekm7@yahoo.com)

Wazna sprawa.

 

[ Dodano: Pon Lut 25, 2008 10:49 pm ]

To na dobranoc... :shock: ...wlasciwie u was na dzien dobry, napisze ,jak powstala firma Royal Purple ,a jutro opisze oleje Red Line.

Firma Royal Purple jest firma bardzo mloda, gdyz powstala w 1986 roku, a jej zalozycielem byl emerytowany juz wowczas John Williams, czyli po naszemu Jasiek od Williamsow :mrgreen:

W latach czterdziestych i piedziesiatych pracowal on jako konsultant w firmach olejowych .

W roku 1980 przeszedl na emeryture, jednakze w dalszym ciagu ,jako inzynier chemik udzielal sie zawodowo jako konsultant.

W 1983 roku ,John Williams otrzymal zlecenie od ogromnej korporacji amerykanskiej.

Mieli oni problemy z duzymi przemyslowymi kompresorami, w ktorych siadaly lozyska.

John Williams skapowal od razu, ze przyczyna zacierania lozysk, jest nieodpowiednie smarowanie, i brak dostepnego na rynku odpowiedniego srodka smarnego, ktory mogl by przeniec tak potworne naprezenia i temperature.

Spedzil On kilka miesiecy w laboratorium, i opracowal specjalna formule, a wlasciwie dwie formuly.Pierwsza formula byla baza syntetyczna, ktora nazwal Synerlec, a druga byla domieszka, ktora powodowala osadzanie sie filmu na metalowych czesciach,ktory to film zmniejszal tarcie i temperature o ponad 70%.Dodatek ten nazwal Synfilm.

Gdy przedstawil gotowy juz produkt, manager calego obiektu oczywiscie zaraz go wyprobowal.

Efekt byl niesamowity....kompresory pracowaly dniami i nocami bez jednej awarii, a manager chcial Jaska po tylku calowac, ze tak dobrze robote uskutecznil.

A Jasiek jeszcze ich zapytal, jaki kolor tego oleju chca, bo moze go zrobic w czerwonym, zielonym albo niebieskim....a na to ten manager mowi, ze najbardziej lubi kolor purpurowy.

Ale zrobienie purpurowego oleju, wiazalo sie z duzymi kosztami, wiec John Williams nazwal firme Royal Purple, i purpurowe sa tylko opakowania....ale olej.... :mrgreen: ....mucha nie siada :mrgreen: :!:

 

[ Dodano: Pon Lut 25, 2008 10:55 pm ]

:idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacków Rulezz, własnie przez takich typów wstydze się za PL

 

 

no co Ty, nasi sobie daja rade, czasem zanim nie zaspiewa nie wiesz czy to Polak czy.... :mrgreen:

 

http://www.youtube.com/swf/l.swf?video_ ... el=1&eurl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...