Skocz do zawartości

Awantura Matiego ;) czyli OT z Powitań


darius darecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 646
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dowod przeprosin moj ksiegowy wysle Ci sto baksow

nie!!!!........ dwiescie

Nie, no nie badz taki rozrzutny! W Ameryce nic za darmo nie ma!

Tutaj tych 200USD nic nie znaczy, wiec je sobie zatrzymaj i doloz do rajdowego Forestera! Niech to bedzie taki bonus powitalny ode mnie, OK?

Tak więc firmy DaimlerChrysler już nie ma. Można się też spodziewać znacznej poprawy jakości Mercedesów. Chrysler natomiast zostanie badziewiem, a jako firma zapewne uda się na drogę w ślad za GM i Fordem.

To gdybys nie wiedzial - bo mogli nie mowic o tym u Was! Czym sie chwalic? :twisted:

Cytat:

Nie watpie. Ale zeby jechal 160mph na 1/4 mili, to musi miec 800KM i czasy przejazdu okolo 10 sekund.

No właśnie. Ciekawe, czemu nasz D.D. nie pociągnął tematu.

Bo nie spojrzal, co marcin@klubsubaru.pl, ma pod nickiem! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lut 13, 2008 9:52 am ]

A mozesz wypowiedziec sie konkretniej? Bo moze ja sie nie znam na 1/4 mili i czegos sie dowiem.

O! Jest szansa, ze sie zacznie! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by wyszło, że ostro konfabuluje,...

 

a co to znaczy :?: :roll:

 

Konfabulacja, wspomnienie rzekome – pochodzący z łaciny termin oznaczający opowiadanie o wydarzeniach, które mówiący zmyślił, często zapełniając tym sposobem lukę w swojej pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareczek jest o tej porze w szkole, ale po lekcjach na pewno tu wróci

 

Pisze z US (sprawdziłem po IP), a o 10:00 czasu polskiego chyba żadna szkoła nie pracuje. Nawet tam :).

Gdybym chciał ciągnąć wątek spiskowy, napisałbym, że pisanie z IP US wcale nie jest takie trudne, o czym z pewnością wiesz. Jednak nie chcę ciągnąć tego wątku, więc nie napiszę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vibowit, to samo mi przyszło w tym samym czasie do głowy. Tylko nie zdążyłem wysłać posta, bo przyszedł do mnie człowiek poszukujący zaginionych słuchawek do Blackberry i musiałem obszukać cały pokój i teczkę :mrgreen:.

 

To zamknij sie w tej kanciapie, i powiedz żeby Ci nie przeszkadzali w pracy, w końcu modem jesteś :twisted: , albo wywies na klamce taki wisiorek jak w hotelu, żeby nie przeszkadzać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vibowit, to samo mi przyszło w tym samym czasie do głowy. Tylko nie zdążyłem wysłać posta, bo przyszedł do mnie człowiek poszukujący zaginionych słuchawek do Blackberry i musiałem obszukać cały pokój i teczkę :mrgreen:.

Ech. Ci "Poszukiwacze Zaginionych Słuchawek". ;-)

Czuj się rozgrzeszony. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ awantura zaczeła się od Ghostrider'a wklejam trailer filmu Ghostrider 5 :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=UGzR8CS5uYw

 

Myślę ze nie będzie już tak fajny jak poprzednie części. Podobnie jak GIS. :sad: Za to ghostrider to rzeźnik jakich mało, no i hayabusa turbo 500km :twisted:

 

 

Wątek z użytkownikiem DD bardzo fajny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator przemeq tnie z pewnoscia komara :razz: to sobie cos napisze.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

OK panowie....eddie , carfit i guma po dwiescie :mrgreen: :mrgreen:

a JED pincet :mrgreen: :mrgreen: ,

Że też wcześniej się nie wziąłem do roboty, tylko czytałem. :razz:

 

[ Dodano: Sro Lut 13, 2008 12:08 pm ]

Pisze z US (sprawdziłem po IP),

Permanentna inwigilacja!

 

 

 

 

 

 

 

:razz: :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lut 13, 2008 12:38 pm ]

Wyraziłem się nieprecyzyjnie: nasze forum pokazuje amerykańskie IP. Ale wystarczy zastosować proxy i już można pisać z dowolnego miejsca. Np. z amerykańskiej szkoły w Warszawie :mrgreen:.

A ja do Ciebie z USA nie napisałem? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz informacja dla AK :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 7:02 pm ]

Subaru o ktore pytales, jest do zrobienia :mrgreen::mrgreen:

Wystarczy kilkanascie tysiecy i furka bedzie za trzy tygodnie zrobiona.

Mozna zwiekszyc moc do 700KM( slownie:siedemset koniuchow)Zalaczam zdjecia z budowy takiego jednego :mrgreen:

 

N14 zbudowany zgodnie z homologacją FIA o to się pytaj....kilkanaście tysięcy ..nie wystarczy mimo , że tylko koło 300 KM może miec . ( te N14 )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do scigania sie na Irving Park - z ciekawosci sprawdzilem na google maps no i cholera nie widac tam zadnych rowow, do ktorych zjezdzali jadacy z naprzeciwka :P Ale podejrzewam, ze to po prostu ze wzgledu na wiek pamiec kolegi DD juz nie ta sama :mrgreen:

 

A tak btw: moze bys mi sprzedal nowe STI ze Stanow? Tak po kolezensku, nie handlowo, rzecz jasna :D Ale w taki sposob, zeby w EU uznali ta 5letnia gwarancje, o ktorej mowiles :|

 

 

aaaaa zapomnialbym: witam na forum ... po raz drugi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...