Skocz do zawartości

Zanim wybije północ...


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oj bedzie kacyk jutro

Znaczy przyjeżdżasz do Krakowa na kiełbaski pod halę? :D

 

mam zakaz wyjazdów , limit na ten miesiąc wyczerpałem :mrgreen: , żona i dzidziuś widzą mnie na zdjęciach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z ekipą na studiach robilismy yorszki , tj . wlewało sie do szklanki 1/2 piwa ( oczywiście najtańszego) :mrgreen: zamaczało sie chusteczke do nosa , tak aby tylko jej dolna częśc była ledwo zanuzona w piwie, a potem dolewało się wódki ( najtańszej) :mrgreen: tak aby powstał dwuskładnikowy napój , i góry w szkalnce była wódka, równa kreska i na dole piwo, piło sie to "duszkiem" , chmmm pychota, chętnie bym jeszcze postudiował :twisted:

 

edit , ide sobie coś nalać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, to sie witraż nazywa :lol: - kiedys pilem - ale byla wodka, jakis tokaj i biale lekkie wino.... skopalo mnie na maxa. A dobry barman robi z 7-miu skladnikow :shock: i sa 2 metody picia - od dolu przez słomke, albo od gory :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50tka do kufla to swego czasu bylo standardowe zamówienie w R.I.P akademii w Rzeszowie

 

to sie nazywał tzw. zatapiacz :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Sty 26, 2008 11:42 pm ]

carfit, to sie witraż nazywa :lol: - kiedys pilem - ale byla wodka, jakis tokaj i biale lekkie wino.... skopalo mnie na maxa. A dobry barman robi z 7-miu skladnikow :shock: i sa 2 metody picia - od dolu przez słomke, albo od gory :lol:

 

To ty piłes jakś wudumke kawiorową ( tokai) poręmbało Cię :mrgreen: w czasach studenckich Tokai :?: , myśmy chodzili na bazar po Royala od ruskich , i rozrabiali z czym sie da :mrgreen: nawet z krancolą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie nazywał tzw. zatapiacz :mrgreen:

zwany tez U-botem :lol:

 

To ty piłes jakś wudumke kawiorową ( tokai) poręmbało Cię :mrgreen:

na Wegrzech chlalem z lokalna ekipa, bo postawili takie cos to pilem, co mialem odmawiac :mrgreen: w kazdym razie rzyga sie po tym tak samo jak po taniej wódce - zaden cymes :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśmy chodzili na bazar po Royala od ruskich , i rozrabiali z czym sie da :mrgreen: nawet z krancolą :lol:

zalatwilem tak fajna laske dawno temu, a szkoda tak sie fajnie zapowiadalo :twisted:

PS. skad teraz dobry royal wziac?

 

 

dobry to on chyba nigdy nie był, choć co prawda nieoślepłem jak mówili , więc chyba taki do końca zły nie był :twisted:, ale dawno go ie kupowałem, chyba z 15 lat :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nic nie piję, ale burza w styczniu w Polsce lekko mnie zaskoczyła :) Właśnie mi błysnęło za oknem i zagrzmiało :shock:

 

 

chyba jednak coś bulknołeś :mrgreen: sprwdź czy Ci auto stoi :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...