Skocz do zawartości

Subaru - KUZAJ!!!, może Hołek, może Kościuszko


golden

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Właśnie przeczytałem ze Tomek testowal impre wrc i byl zachwycony.

Wspominal cos wsparciu krajowych importerow. Czy subaru w Polsce jest zainteresowne? Wiem ze koszty wsparcia sa ogromne (ale kiedys holo byl wspomagany przez Polski odzial). Ilosz sprzedawanych aut tez nie za duzo.

Na mysl mi przyszedl pomysl ze moze powstac Suabru Tam Polska:P

Z hołkiem w gr. N i kucharem w WRC :D ciekawa sprawa :P

 

Jak wiadomo holo bedzie raczej jezdzil enka (chodz o wrc tez sie mowi)

i to subaru. Czy on bedzie oficjalnym przedstawicielem Subaru w Polsce jakby taka sytuacja zaistniala?:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tez nad tym rozmyślałem. Naprawde by było super gdyby dwoch moich ulubionych kierowców jezdziło moją ulubioną marką samochodową :D , mam nadzieje, że nie skończy sie na slowach a pójda za tym czyny bo Kuchar to naprawde wielki talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy jak to będzie, bardzo bym chciał zobaczyc Tomka i Krzyśka w Imprezkach. Mysle niestety ze może to nie wypalic w przypadku Tomka (ogromne koszty a jak wiadomo ze sponsorami ciężko). Ale bardzo sie cieszę że coś zaczyna się dziać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dyrekcja, jako reprezentant Subaru Import Polska, ma przyjemność być w kontakcie z wieloma polskimi kierowcami rajdowymi - tak z natury rzeczy (czyt: służbowo), jak i prywatnie. Wielu kierowców mamy też przyjemność zaliczać do grona naszych szanownych klientów.

Z przyjemnością możemy tez zakomunikować, że obecność samochodów naszej marki na polskich (i nie tylko) trasach rajdowych w sezonie 2003 jest nadzwyczaj prawdopodobna. Prosimy jednocześnie o zrozumienie, że na tym etapie (czyli przy braku O.K. ze strony zaangażowanych w te projekty teamów) nie możemy jeszcze zdradzić szczegółów :(

Pierwsza "jaskółka" w oddzielnym temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie dawno FIA podało liste zawodników startujących w MŚ gr.N. Widnieje na niej aż 4 polskie nazwiska(Kulig, Hołek, Kuchar i Sztuka). Mam nadzieje że uda im się dopiąć budżety i przynajmniej jeden z wyżej wymienionych zawodników zdecyduje się na Subarka. Najlepiej jakby był to Hołek, jak wiadomo największe sukcesy w MŚ były związane z ta marką i fajnie było by znowu zobaczyć go w Imprezie. Taki mały come back :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, 6 listopada, godz. 17:00

Hołowczyc, Krzysztof - zapis czatu -gazeta.pl

wielki fan#:Jaka jest Pan uluboiona marka samochodów, jeżeli chodzi o samochody prywatne?

W tej chwili jeżdżę amerykańskim kabrioletem.

LENY#: Jaka jest marka tego kabrioleta?

Ten cabrio to 6x2 i jest to pontiac z 1967 roku.

WEBERRO#: Czy Pańskie cywilne auto to w dalszym ciągu subaru? Czy punkt w kontrakcie to jakoś reguluje?

Zapoznaje się z trasą, bo tego teraz nie można nazwać treningiem właśnie subaru, bo Peugeot nie ma samochodu z napędem na 4 koła.

llem#: Jakie Pan jada chipsy, pytam w kontekście reklamy, w której Pan wystepował.

Zawsze laysy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...