Skocz do zawartości

Subaru - KUZAJ!!!, może Hołek, może Kościuszko


golden

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowny Panie Witoldzie!

Co prawda widujemy się często ale na ten temat nie dykutowaliśmy nawet w towarzystwie Pana Leszka Kuzaja. Jestem trochę zaskoczony odpowiedzią o L.Kuzaju i N-ce ponieważ trzymam w ręce AUTO ŚWIAT nr 2 z 08.01.2003 w którym na 50 stronie w artykule pt. "NIE MA JAK SUBARU" stoi jak byk że Kuzaj z Górskim pojadą w ME na Subaru WRC w najnowszej dostępnej specyfikacji. Jest zdjęcie obu Panów w towarzystwie Pana Kevina Morrisa z Prodrive-u. Wspomniano równierz o podpisaniu kontraktu Kuzaja z Prodrive na obsługę fabryczną. Zapraszam do przeczytania i wyjaśnienia która wiadomość jest nieświeża lub nieaktualna

 

Pozdr. Waldemar Biela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto widzial realcje dzisiaj o 17.15 w "Jedynce" pewnie zwrocil uwage na rzeczywiscie ladne zakonczenie wyscigu. Nikt nie wygral - gdy wygladalo juz na to, ze p. Leszek wygra, on zatrzymal sie tuz przed meta i zaczekal na przeciwnika (zapomnialem jak sie nazywal :( - ach, ta skleroza). Ten drugi rowniez nie przekroczyl mety. Gratuluje takiego zakonczenia!

 

Pragne tez wspomniec, ze komentator "Jedynki" zle powiedzial. Uznal mianowicie, ze p. Kuzaj jechal SUbaru Impreza WRC. Widac my tu madrzejsi - wiemy, ze to byla N-grupa :) .

 

 

Thanatos

 

 

legenda:

 

"Jedynka" - synonim uzywany do okreslania polskiego kanalu telewizyjnego TVP1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fliper, bądź tolerancyjny. Ja przcuję dzisiaj do 23,00 i ciut ciut.

Jak się pracuje w weekend, to się wszystko z d..ą kojarzy, ponieważ życie w firmie jest jak papier toaletowy- szare, długie i do d..y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No a Holek odkryl karty dotyczace sponsorow a bedzie nim...Red Bull, narazie jak wiadomo bedzie On podrozowac w Lancku. Sa nadzieje ze jak Prodrive poprawi osiagi silnika (chodzi tu glownie o turbo) to bedzie przesiadka do Imprezy. Szwecja juz niedlugo, oby Nasi dojechali do mety i to na najwyzszych miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

555, zająłem kiedyś najwyższe miejsce na rajdzie krakowskim.................na dziesięcio metrowej sośnie. Nie wiem czy o to ci chodziło, ale widok piękny.

 

Legenda :

sosna - prosta, pionowa, drewniana konstrukcja z bocznymi odnogami w strefie górnej, najczęściej rośnie w .......oczach mimo wduszonego do oporu hamulca.

 

Siwy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu byłem na konkursie w skokach na W.Krokwi. Tak bardzo chciałem dobrze widzieć, że postanowiłem wdrapać sie na samą górę, a na samej górze na najwyższe drzewo. Cała operacja zajęła mi ponad godzine i jak już byłem na samiutkim szczycie, odwróciłem sie w strone W.K., a tam ..... już nikt nie skakał, tłumy ludzi powoli zaczynały opuszczać trybuny :(

Na szczescie wszystko wynagrodził mi przepiekny widok.

 

PS: czy to coś ma wspólnego z Subaru? hmmmm - no nie, ale jak juz napisałem, to wyśle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miało tyle wspólnego z Subaru co moja sosna. Ona była najwyższa w promieniu 10 km. I tak samo odległa od trasy rajdu. W efekcie widziałem tyle co.......ty skoków. Ta sosna miała jedną zasadniczą zaletę........................ siedziałem na niej sam.

 

Siwy Wygodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam mówić o małym serwerze małej firmy ..... całe akcje Procomu z potężnymi serwerami też nie wytrzymały "prawdy" o wynikach wyborów :D

 

A za tą "prawdę" zapłacili podatnicy - niestety naprawdę. :(

 

Albowiem społeczeństwo polskie jak kobieta - zmiennym jest.

Czyli czas na stary cytat : "Gdzie ci mężczyźni ....."

 

No i wyniki znamy - celna obstrukcja, czyli dalej wysokie ceny na Subaru :cry:

 

Legenda:

obstrukcja - stan wstrzymania, im dłużej trwa, tym bardziej bolesne jest jego przełamanie (no ale koledzy w Sejmie najwidocznie obstrukcji nie miewają, co najwyżej coś w tym rodzaju: :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...