Skocz do zawartości

Subaru - KUZAJ!!!, może Hołek, może Kościuszko


golden

Rekomendowane odpowiedzi

Nareście jest oficjalne info o występach Kuzaja w ME Subaru Impreza WRC. Dzisiaj była konferencja prasowa oczywiście z udziałem Kuziego i przedstawiciela prodrivu - Kevin Morris. Jak można sie zniej dowiedzieć, Kuzaj bardzo poważnie bierze pod uwage walke o tytuł mistrza europy. No i sie szykuje maly come back na fotel pilota. I prawidłowo. Jakby tak jeszcze Hołek powalczył o MS enkowa Impreza to by wogóle fajnie było. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak żeczywiscie Kuzi i Górski oficjalnie w Subaru z Prodrivem ruszają na podbój Europy. Hołek nie wiem, podobno pod uwagę bierze "Subaru" i Mitsubishi, miały być testy obu tych samochodów z Tomkiem Kucharem i chyba Łukaszem Sztuką. Mam nadzieje że bedzie to Subaru :D

 

 

Hołek Ognia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko pwoiedzial ze dwa starty i nic więcej, pewnie jakies europejskie eleminacje. Heh a może Dyrekcja by sie wypowiedziała coś na ten temat. Bo to ważna wiadomość jest że Polski zawodnik będzie jechał w fabrycznym zespole 8) . Oby Kuziemu lepiej sie współpracowało niż Kucharowi z Hultajem (jak wiadomo bo to wszystko przez te przepisy FIA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Holek podjal dobro decyzje wybierajac wlasnie miska wiem ze nie powinienem pisac tego na forum subaru ale takie jest moje zdanie. On by sobie krzywdy zrobic nie dal. A co do kuziego w tej imprezce to ja nic nie powiem lepiej bo na tym forum Krakow rzadzi :wink: A Holek chyba tylko do polowy roku ma podpisane z miskiem wiec zawsze pozostaje nadzieja ze zmieni na Subaru....... :wink:

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno razem z Kuzajem w Angli na jazdach testowych byl tez Czopik , tyle ze on testowal N-ke.Przynajmniej jedna Imprezka startowalaby w Polsce.

Choc Subaru zapewnialo ,ze WRC Kuzaja bedzie w najnowszej specyfikacji to jeszcze nie widzialem takiego przypadku ,w ktorym prywatny zawodnik mialby aktualny model.To pewnie bedzie spec. 2002.Ciekawe jaka pojedzie w tych dwoch rajdach RSMS jako kierowca fabryczny.To maja byc podobno rajdy asfaltowe.Oby tylko dojechal ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, na stronie Kuzaja w dziale "samochód" są zdjęcia tylko jednego auta i to wcale nie jest N'ka. Zobaczcie sami.

 

www.kuzaj.com/samochod/samochod.php

 

Wynika z tego, ze kuzaj bedzie jezdzil i N'ką i WRC ? Czy ktoś to rozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...