Skocz do zawartości

Czemu Subaru Norway ma a SIP jeszcze nie?


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak swoją droga znajomy skonstruował sobie taki fotelik z kierownicą do Colina.

Siedziałem i pojeździłem trochę, mimo iż nie jest aż tak bardzo rozbudowany jak te wyżej, zabawa super. Konstrukcja jest oparta na fotelu na literę S..., kierownica na L, do tego plazma ale na jaką to nie pamiętam. Oczywiście dobre nagłośnienie i gaz do dechy. Poproszę znajomego o zrobienie kilku fotek i wkleję na forum (jeszcze forum :sad: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupi to już my go znajdziemy :cool: i zrobimy sobie imprezę u moderatora :twisted:

No oczywiście. Ja dorobię klucze i później też będziemy wpadać pod jego nieobecność. Tylko cicho żeby się nie dowiedział.

A co my będziemy dorabiać. Zarekwirujemy te które już są, jak będzie chciał to sobie sam dorobi :lol::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazyliscie, ze ci kolesie z force-dynamics maja jakies polsko-brzmiace/polskobrzmiace/polsko brzmiace nazwiska, moze da sie zalatwic jakis rabacik dla kogos z kraju ich przodkow ;)

A po co nam rabacik, przecież jak Przemeq kupi to będziemy mieli za darmo :mrgreen: no chyba że o Niego dbasz i żeby może kupił od razu 2 jeśli dadzą mu rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazyliscie, ze ci kolesie z force-dynamics maja jakies polsko-brzmiace/polskobrzmiace/polsko brzmiace nazwiska, moze da sie zalatwic jakis rabacik dla kogos z kraju ich przodkow ;)

A po co nam rabacik, przecież jak Przemeq kupi to będziemy mieli za darmo :mrgreen: no chyba że o Niego dbasz i żeby może kupił od razu 2 jeśli dadzą mu rabat.

Dobrze myślisz, przecież nie będziemy stać w kolejce do jednego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...