Skocz do zawartości

pomozcie chce kupic


seba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich a w szczegolnosci Siwego :twisted: .

Zwracam sie do was z prosba, poniewaz chce kupic Impreze GT i prosze o pomoc. Jezeli mozecie to napiszcie mi na co zwrocic uwage przy jej kupnie, dlaczego tak czesto maja wymieniane silniki? (uzywane-auta; poniewaz spotkalem sie z kilkoma, ktore mialy po 50-60tys robiony remont lub przeprowadzona byla wymiana, rozumiem ze moze byc to spowodowane bardzo, a moze az za bardzo jurnym temperamentem woznicy ale chyba nietylko). Mozecie takze napisac mi cos o eksploatacji gdzie?, u kogo?, co? robic. Dzisiaj mialem przyjemnosc jedna sie przejechac jest troszke zaniedbana, miala zrobiony remont silnika 40 tys. temu i musze przyznac ze jazda byla emocjonujaca rok 99 110tys. przebiegu, nawet nawet ale wlasnie to ze zaniedbana niebardzo mi odpowiada. Chyba ze macie moze jakas godna polecenia bardzo chetnie zobacze. Mozecie mi rowniez napisac jakie mniej wiecej sa koszty eksploatacji (siwy - bez komentarza prosze).

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!

ZA POMOC Z GORY DZIEKUJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, bez komentarza......to nie byłbym sobą.

Ale teraz poważnie. Często wymieniane silniki to przyczyna ostrej jazdy na niedotartym silniku. Jak już wielokrotnie na tym forum informowano, silniki Subaru docierają się nieprzeciętnie długo. Drugą przyczyną jest chip tunig firmy KOGUCIK, powodujący za zwyczaj przekręcenie silnika.

Staraj się nie kupować egzemplarzy tuningowanych. Zanim kupisz podjedz do ASO na przegląd. Jeżeli nie ma ASO w pobliżu to może chociaż KARMAN, i dowiedz się o koszty ewentualnych napraw. Koszty eksploatacji zależą od ciebie, od tego jak i ile jeździsz ( spalanie ), co chcesz zmienić ( tuning ) i czy chcesz serwisować w ASO. Jeżeli jeszcze się wachasz czy ten egzemplarz czy inny to wejdz na strone SIP, na samochody używane i przglądnij oferty.

Gratuluje decyzji o wyborze marki, jak już kupisz to pogratuluję zakupu. Dyrekcja coś enigmatycznie wspominała o planach stworzenia KLUBU SUBARU, no to do zobaczenia na zlocie lub na trasie.

Aha, co to znaczy zaniedbany..............stoi na cegłach ?

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez wahania zwróciłbym się do Szanownej Dyrekcji (której się podlizujemy jak tylko można :) nie, nie...gdy Dyrekcja miła, to jak to nie odwdźięczać się tym samym?) Ale do rzeczy... Najlepiej kupić Impreze przez ASO, serwisowaną i znaną, a takową najłatwiej znaleźć właśnie w ten sposób. Pozwolisz Suba, że wyręcze Cie - Szanowna Dyrekcjo, czy jest gdzieś w Polsce aktualnie ładna Impreza dla naszego forumowicza???

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krakowskim salonie znalazlem STi-a za 150tys. z przebiegiem, bodajze, 25k km. Stan cudowny, bardzo zadbana, praktycznie nowka.

 

No ale jak chcesz koniecznie GT, to tak jak moi przedmowcy: najlepiej z ASO :!:

 

 

 

Than, widzisz róznice między autem za 150tys. a autem za 40-80 tys.?

 

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze czy mieszkanie ?

A od czego są banki. Bank to takie ZORRO inacze. Ale na początek To sobie od ust odejmie i da tobie. A później.............skąd wiesz czy dożyjesz do końca kredytu ? Wtedy taniej wychodzi.

 

Siwy Dożywamkońcaleasingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial 150 tys. to napewno STI ale nie mam(chyba ze ktos chce mnie wspomoc :D ). Mam za to mieszkanie ale jego zastawic nie moge, bo jest w kredycie :?, pozatym jestem jak to mowia biednym studentem takze narazie bedzie GT , a za troche napewno jakies STI :D lub Foresterek :twisted: - srebrny :D. Tak na powaznie to interesuje mnie, z moimi funduszami jakies GT, najchetniej tak w roczniku 99, juz to z nowszym zderzaczkiem i lampami gladkimi oczywiscie. Mam na nie jakies 60 tys. wydaje mi sie, ze za ta cene cos sie znajdzie

 

P.S Znajac swoja noge to 14 chyba raczej nie bedzie mi palila :twisted:

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha justy na pewno nie kupie, nie interesuja mnie auta ponizej 150hp. Dotychczas bawilem sie w Corrado(ogolnie w VW), ciekawe autko ale wole 4x4 fajniejsza zabawka :wink:, chociaz dla mlodego czlowieka, uczacego sie jezdzic Corka polecam tez ladnie ciagnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz dla mlodego czlowieka, uczacego sie jezdzic Corka polecam tez ladnie ciagnie :)

 

Seba, ty juz pewnie umiesz jezdzic?

Tak swoja droga, jak wybierasz miedzy Foresterem a STi, to chyba nie wiesz za bardzo jakie masz oczekiwania wobec auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowiek uczy sie cale zycie, chociaz wydaje mi sie ze juz troche umiem, a miedzy Foresterem a Sti nie wybieram. Forester to bedzie moje drugie auto, sory ale jechac STI ,w gory z dwojka dzieci zona(bagaz) i czterema kompletami nart to troszke niebardzo - chodzi mi oczywiscie o przyszlosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowiek uczy sie cale zycie, chociaz wydaje mi sie ze juz troche umiem, a miedzy Foresterem a Sti nie wybieram. Forester to bedzie moje drugie auto, sory ale jechac STI ,w gory z dwojka dzieci zona(bagaz) i czterema kompletami nart to troszke niebardzo - chodzi mi oczywiscie o przyszlosc

 

Aaa, to ja przepraszam. No dobra, jak byłem biednym studentem, to też chciałem mieć mieć żonę, dzieci i dwa auta. A potem mi przeszło, co najmniej to z żoną i dziećmi. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sztuka jest wsiasc w potwora depnac gaz do dechy ze swiatel skoro nastepne swiatla sa 25 m dalej, rownie trudna jak dynamiczna jazda jest plynna jazda i do celu. Nie tylko deptanie i spalanie na 25 ale rowniez zejscie ponizej oczekiwan. Corek potrafil spalic tez 20 litrow ale umiem nim jechac dosyc plynnie i nie przekroczy mi 7 litrow (G60).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aaa, to ja przepraszam. No dobra, jak byłem biednym studentem, to też chciałem mieć mieć żonę, dzieci i dwa auta. A potem mi przeszło, co najmniej to z żoną i dziećmi. :twisted:"

 

Ludzie maja rozne podejscie do zycia. Twoje troche rozni sie od mojego. Twoja sprwa ja w twoja prywatnosc sie nie wp... takze ty w moja tez nie pchaj nosa.

 

sory ale takie jest moje podejscie

 

P.S Forester tez jest zrywnym autkiem, a moja kobieta ma rowniez zaciecie sportowe i wydaje mi sie, ze bedzie to odpowiednie auto dla niej jak rowniez i dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie maja rozne podejscie do zycia. Twoje troche rozni sie od mojego. Twoja sprwa ja w twoja prywatnosc sie nie wp... takze ty w moja tez nie pchaj nosa.

 

Okay, ten brak logiki (akurat udzieliłem ci conieco z mojej prywatności nie ingerując w twoją) kładę na karb jeszcze studiowania. Wyluzuj. Nie doszukuj się wszędzie przytyków i szyderstwa. Dystans. Spoko. Tak sobie żartuję.

 

sory ale takie jest moje podejscie

 

Nie przepraszaj, mi to nie przeszkadza.

 

P.S Forester tez jest zrywnym autkiem, a moja kobieta ma rowniez zaciecie sportowe i wydaje mi sie, ze bedzie to odpowiednie auto dla niej jak rowniez i dla mnie

 

Godspeed w takim razie i niech się wam wiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz , zaraz bo ja tu dostanę piany. Seba ty chcesz kupić auto za 80 tys ? To co z Ciebie k..... za biedny student. Ja ci gratuluję, ale w Krakowie uczelnie to są obsmrodzone Trabantami. Jak studentowi mówię "Impreza" to on leci po piwo a nie do salonu Subaru.

 

Siwy Zdekoncenrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...