Skocz do zawartości

pomozcie chce kupic


seba

Rekomendowane odpowiedzi

To trzeba sobie założyc hak do STI i przyczepke ciągnać za soba(z zoną i dziecmi) a narty w środku :D

 

 

Żarty żartami a nie rozumiem czego STI brakuje do auta rodzinnego. Z rodzinych doświadczeń wynika że dzieci zdecydowanie sie lepiej wozi autami twardymi i bardzo twardymi i raczej wolno niz szybko. Córki mojego brata wożę tylko ja bo wszyscy inni jada za wolno i dzieci płaczą. A przecież Impreza to duże auto - miejsce na 5 osób jest. Nie wiem co w STI nie tak.... :-/

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto rodzinne posiada, oddzielone stalową, dzwiękochłonną ścianą, nie wentylowane miejsce dla teściowej. Ja teściową woże co prawda na tylnym siedzeniu, ale to ideał teściowej. Posiada dwa zęby, jednym otwiera mi piwo a drugi ma po to żeby ją bolał.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hwojtek

chyba G60 nigdy nie miales przyjemnosci jezdzic przy ostrej jezdzie moze spalic i 20 litrow. Jest w bdb stanie nie powiedzialem ze jezdze nim tak non stop.

 

 

Hwojtek miał na mysli awaryjność tej jednostki napędowej, o cyzm pewnie w końcu Kajman napisze.

 

Ponawiam apel Wojtka o nie branie wszystkiego do siebie i odrobinę luzu.

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze mam go od 2 lat i nie mialem z nim zadnych problemow, poprostu trzeba przestrzegac glownej zasady, ktora odnosi sie tez do subaru "nie dawac po d..... na zimnym motorze i poczekac ze dwie minutki na wolnych obrotach po ostrzejszej jezdzie to wszystko" no oczywiscie wymieniac olej, filtry, czasem paski, napinacze no i oczywiscie czasem jakas zarowke :wink:

 

P.S przepraszam panowie, ze sie unioslem zle zrozumialem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do auta rodzinnego to siwy ma tu definitywna racje(z tesciowa jak rowniez z zona jak bedzie niegrzeczna :D ), pozatym ja tak wlasnie wyobrazam sobie rodzinny samochod(Forester), troszke wyzszy niz np STI-nie twierdze, ze sie do tego nie nadaje aczkolwiek Foresterek jest troszeczke wygodniejszy. Pozatym troszke mniej szkoda byloby mi go zepchnac z przepasci z tesciowa w srodku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie!!! Nie potraficie dobrze szukać, znam dwa auta godne polecenia, jednym z nich jeżdziła kobieta...Fajne GT znikaja w ciągu paru dni cena rocznika 98, 99 w dobrym stanie między 60 a 70 tyś.

 

Oj, pani Aniu - bardzo drogie te GT z 98 jesli ida za 60k PLN. To juz malo realna cena, chyba ze wywolawcza. A tak swoja droga, to kojarze Pani nazwisko z wieloma ogloszeniami dotyczacymi Subary w sieci - czy slusznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne GT znikaja w ciągu paru dni cena rocznika 98, 99 w dobrym stanie między 60 a 70 tyś.

 

 

Trzeba zauważyć że jest dośc duża różnica technologiczna między GT 98 i GT 99 - co także wpływa na większą niż z samego to rocznika wynika różnicę cenową. Także jak napisał Wojtek nie wyobrażam sobie żeby płacić powyżej 60tys. za seryjne GT 98.

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani Aniu, o ile dobrze kojarze to jest Pani poddaną nasze Szanownej Dyrekcji , i co za tym idzie - osobą dobrze poinformowaną w sprawach zarówno nowych jak i używanych tosterów tej marki. Bardzo proszę się nie wymądrzać, tylko wrzucać te świeże "bułki" na forum.

Smakoszy ci u nas dostatek.

 

A ponieważ jes Pani pierwszą Forumowiczką w naszym gronie, to muszę wydalić z siebie coś na powitanie.

 

Witaj nam Aniu, z niebaś nam spadła

Do tego nudnego chłopskiego stadła.

I chociaż cenzura w raz z Tobą tu wkroczy

To uwierz, brakowało nam Twoich warkoczy

Teraz gentelmenów stworzy się tu grupa

Co ani razu nie napiszą ..................

A ci co w gaciach do forum siadali

To se do tych gaci krawat zawiązali.

Ja też już pod pachy prysnąłem Armanim

Sorry........................ że takim tanim.

 

 

Siwy ale pachnący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zauważyć że jest dośc duża różnica technologiczna między GT 98 i GT 99 - co także wpływa na większą niż z samego to rocznika wynika różnicę cenową. Także jak napisał Wojtek nie wyobrażam sobie żeby płacić powyżej 60tys. za seryjne GT 98.

 

 

Czy są różnice między GT rok prod.98 model 99 a rok prod 99?

I tu mnie macie Panowie!!! Kobiecie trudno jest pojąć niektóre rozwiazania techniczne, ale licze na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między 60 a 70 tyś to nie uogólnienie, a reszta i tak zależy od dotychczasowej eksploatacji autka :)

 

Między 60-70tys to są ceny wywoławcze MY 99, 98 sa tańsze chyba że ten STI Type-R po Hołku ;-). CO do dotychczasowej eksploatacji - większość tych aut ma ok 60-100tys. km przejechane i od tego jak zostały przejechane zalezy czy to kupa złomu czy auto w świetnym stanie. Niestety nie zawsze wszystko da się ocenić od razu :-(

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz zajezdza poprzednie sti, podczas bankietu w Wawie w Promenadzie , na którym prezentowane były różne fajne i super fajne wozki, (przede wszystkim nowe STI, którym następnego dnia miałem przyjemność sie przejechac) nagrywali Automaniaka i Martynie bardzo sie podobał nowy model, całkiem niezła impreza była, walczył "Diablo", komentował Saleta, było sporo jedzonka co nie co do popicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...