Skocz do zawartości

Tylny dyfer w GT


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

samochodzik, szczerze zazdroszę PPG - o koszty nawet nie pytam, pewnie kilkanaście tysi :cry: Mówisz że szpera tylko z przodu daje taką różnicę? Dobrze wiedzieć. Zawsze myślałem że szpera z tyłu dodaje nadsterowności ale się widocznie myliłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie szpere z przodu, z tylu jest wyjeta, auto prowadzi sie nadsterowanie i latwo
No proszę - ciekawa informacja. Dzięki :wink: A centralna bez zmian? Po co wyjmowałeś tylną skoro jest tak słaba że prawie jej nie czuć?

 

z tylu zostala wyjeta szpera sti to chcialem powiedziec (teraz jest seria), bo sie prowadzil trudniej i mniej 4fun

 

w srodku jest klowa skrzynia ppg

 

a centralna tez masz mocna,chyba 20kg? Tyl plytkowa mozna wyregulowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie szpere z przodu, z tylu jest wyjeta, auto prowadzi sie nadsterowanie i latwo
No proszę - ciekawa informacja. Dzięki :wink: A centralna bez zmian? Po co wyjmowałeś tylną skoro jest tak słaba że prawie jej nie czuć?

 

z tylu zostala wyjeta szpera sti to chcialem powiedziec (teraz jest seria), bo sie prowadzil trudniej i mniej 4fun

 

w srodku jest klowa skrzynia ppg

 

a centralna tez masz mocna,chyba 20kg? Tyl plytkowa mozna wyregulowac :)

 

za jakis miesiac szykuje sie wiekszy upgradzik, takze przyjade do was i cos jeszcze pomyslimy najwyzej nad tylem tez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...