Skocz do zawartości

TJS - Trenujemy Jazdę Subaru.....


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My będziemy chcieli byc najpozniej na 9 a nawet wczesniej ,żeby ustalic i porozkładac słupki na proby na spokojnie...testuje właśnie Evo i ....sam nie wiem....zostane chyba przy subaru.

 

[ Dodano: Wto Sty 15, 2008 2:50 pm ]

ma byc 370 KM STI Marcina i EVO 6 makinen Pawła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo spoko...Carfit,spoko ogarniasz,szkoda ze pojechałes,bo potem sie rozkeciłem i....ostro bylo...patelnia zabrana po całosści na 3 full bok i poprawa czasu...no i "hołek"10cm przy słupku ....ogarnąlem Evo...brawo dla naszego Jurka P....mega spokój i super jazda ....brawa dla wszystkich....super atmosfera,jak zawsze.......mam nadzieje,ze nikt nie żałuje.......JEST MOZLIWOŚC ZROBIENIA SPOTU I TRENINGU 25 STYCZNIA....to wiadomośc nieoficjalna,przy zalożeniu dobrej frekfencji....kolega waszka napewno poinformuje na TJS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za bardzo udany dzień, najeździłęm że ręce do tej pory bolą :wink: a najbardziej zadowolony jestem z auta, że po pół roku walki z róznymi eksperymentami , doszłem wreszcie do ustawień takich jakich chciałem, auto prowadzi sie wręcz idealnie :cool: teraz tylko pozostaje wkładkę miesną podszkolić i bedzie git :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit , dajesz rade zajefajnie...dla mnie amatorka drobnego super dajesz...płynnie . Fura sie trzyma mega super...musze pare rad co do ustawień przedyskutowac z Tobą ....Mam nadzieje,ze nast razem wpadasz i ze dobrze sie czułes z nami :mrgreen::mrgreen: ....jak na tyle defektów a aucie staralem sie dotrzymywac Ci iWAM wszystkim kroku .Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za udanego spota , a zwłaszcza organizatorom . Paweł(Fitnes), Waszka i Marcin Gładysz - super sprawa, najeżdzilem się do woli przy fajnie technicznej i szybkiej próbie.

Carfit, ty już chyba się nie musisz szkolić, jak się rozjeżdzileś to czasy przejazdu były najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za udanego spota , a zwłaszcza organizatorom . Paweł(Fitnes), Waszka i Marcin Gładysz - super sprawa, najeżdzilem się do woli przy fajnie technicznej i szybkiej próbie.

Carfit, ty już chyba się nie musisz szkolić, jak się rozjeżdzileś to czasy przejazdu były najlepsze.

 

Jurek z Twoich słów to wielki komplement :oops: , ale obydwoje wiemy że to zasługa w większości sprzetu , jechałem pierwszy raz na takim ustawieniu auta i chyba trafiłem w "10" . Do następnego razu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie bardzo przyjemne i w świetnym towarzystwie.Miło było poznać takie osoby jak Adam. ,Carfit i resztę chłopaków.

Wiele cennych porad zasięgnąłem od Adam'a. i dzięki wielkie za to.

Mam zdjęcia i filmy w telefonie np.z "rozgrzewki" Fitnes'a :wink: i przejazdy.Jak się będą nadawać do oglądania to zapewne wrzucę.

Pozdrawiam

 

PS.To czarne EVO VI masakrycznie piękne :shock: A do wczoraj myślałem,że białe jest piękne :mrgreen:

 

lipiec290bs4.jpg

lipiec289dw9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam,dlaczego Ci szkoda?.......czasy robiłem takie jak wszyscy :wink: bez recznego i z przerywajacym silnik....no prosze ....goście fury dopasione po 330 370 KM...a ja bidula...hmmmmmmmnie było zle...dopiero sie rozkręcałem...milo było Cie poznac......

 

szkoda mi, ze mialo troche problemow technicznych i ze nie wracalo o wlasnych silach

 

ps. mi rowniez milo bylo poznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...