Skocz do zawartości

TJS - Trenujemy Jazdę Subaru.....


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

jarmaj, masz rację, strata czasu.

 

Być może masz rację.Zawsze masz alternatywę - szkolenie II stopnia,w którym każdy może wziąć udział.

 

Tylko kryterium selekcji powinno być: forumowicz a nie posiadacz subaru.

 

Trzymajmy się założenia - TJS, a jak wyjdzie to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tu kupa jakiejś daremnej gadki...

 

a wystarczyło zgłaszać korekty do pomysłu a nie od razu dołować i kpić

 

[ Dodano: Nie Gru 23, 2007 12:42 pm ]

Trzymajmy się założenia - USJS, a jak wyjdzie to się okaże.

czarny PR zdziała cuda :cry: się obawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajmy się założenia - TJS, a jak wyjdzie to się okaże.

czarny PR zdziała cuda :cry: się obawiam

 

? O co chodzi :roll:

 

nie wiem :mrgreen: , może za tanio wychodzi :twisted: a jak będziemy we dwóch to sie nam odechce, sorry za OT :arrow: PW

 

[ Dodano: Nie Gru 23, 2007 1:05 pm ]

aaa zmieniłeś na TJS, dopiero teraz zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Panowie, facet chce zrobić coś fajnego a tu taka zjebka, dajmy se luzu, jak się komuś nie podoba to niech się nie wtrąca, ludzi na forum jest na tyle dużo, ze powinni się znaleźć chętni na jazdę, może nie co 2 tygodnie i nie tylko Subaru, ale innymi autami moze raz w miesiącu się zjadą i będzie fajnie :wink:

 

Ja osobiście chcę na wiosnę przyjechać na II stopień a żonkę posłać na I stopień. Oprócz tego bardzo chętnie wezmę także udział w takiej prywatnej pojeżdżawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszka, nie przejmuj się krytyką. Po pierwszym spotkaniu i tak będzie wiadomo czy przyjęte założenia były słuszne i czy nie należy ich zmodyfikować - życie to zweryfikuje. Ale od czegoś trzeba zacząć więc jak masz ochotę i czas to po prostu działaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się nam tu niefajna atmosferka robi. Waszka ma git pomysł i to stwierdzili wszyscy więc proponuje żeby pomysłodawca ustalił jakieś pierwsze zasady i po pierszej śmigance będzie wiadomo co trzeba porawić czy zmienić. Uważam też że waszka powinien decydować czy jeżdżą same subaraki czy inne auta. Nikt w np. maluchu nie powinien czuć się pokrzywdzony gdyż to forum jak sama nazwa wsazuje SUBARU :!: a nie zrzeszenie miłośników szerokopojętej motoryzacji. Waszka ustalaj co ma być bo to twoja idea a co będzie żle to wyjdzie w praniu :!: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się nam tu niefajna atmosferka robi.

Konkurencja nie śpi gdy w grę wchodzą pieniądze :lol: :wink:

 

Moim zdaniem na TJS powinny być przede wszystkim auta Subaru.Jeśli lista Subaru zostaje zamknięta to dalej zapraszamy gości (polecone i zrównoważone osoby) w samochodach 4x4,a dalej goście z forum lub nie (z polecenia któregoś z klubowiczów) - może być ośka FWD,RDW,T lub N/A.Limit aut to moim zdaniem 20.Zobaczymy jak wyjdzie.

Jeśli nie będzie problemów to powiększymy listę.Jak narazie są :

 

Subaru :

1) esilon (Forester XT)

2) waszka (GT)

3) blue ( ? )

 

Gość 4x4 :

 

Gość z polecenia :

1) Buffy22 (Maluch ? )

2) buni (BMW ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, czemu gościa się tak czepiacie. Jak chce organizować imprezę, to może dać dowolne warunki uczestnictwa, jego impreza, jego zasady.

Może sobie wymyślić, że mają być tylko Imprezy z roczników 97-99, tylko niebieskie i ze średnim skrzydłem a kierowcy muszą mieć imię zaczynające się od litery A. I co? I nic, wolno mu. Jego sprawa.

A tu kupa jakiejś daremnej gadki... :roll:

 

Nie zgadzam się z Tobą. Temat jest na FORUM SUBARU, więc idea spotów TU UMIESZCZONA powinna promować samochody Subaru oraz FORUMowiczów FORUM SUBARU, jako osoby zainteresowane teraz lub w przyszłości marką Subaru. Oczywiście organizator ma prawo ustalania wszelkich kryteriów samodzielnie, ale decydując sie na ogłoszenie w tym miejscu, narzuca sobie niejako pewne "warunki brzegowe". Czy Twoim zdaniem, można na Forum Subaru ogłosić i promować zlot np. BMW? Watpię, a w takim przypadku powinien interweniować odpowiednio mod. Daruj więc sobie takie anarchistyczne teksty.

 

[ Dodano: Nie Gru 23, 2007 7:38 pm ]

Kolega zaczyna sie porównywać ro AL-a... Ambitnie zaczynasz.. A jakieś umiejętnośći??

Sorry, ale czy nawet porównanie się do AL-a to jakieś swiętokradztwo, a Ty, Buffy22 jesteś jakims strażnikiem świętego ognia czy wręcz inkwizytorem? Wybacz, ale to mi przypomina ataki na mnie w czasie organizacji cyklu Rallymen Meeting Speed&Power, więc jestem nieco uprawniony do irytacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WASZKA........prosze o wpisanie.....i podaj nr tel na PW...."stary znajomy"...PS. pomysł zacny i prosty ale niektórzy nie rozumieja jego przesłania i prostoty a tymbardziej że chodzi o to,aby poprostu jezdzić...jestem dość często na torze z kilkoma kolegami i właśnie na zasadach ,ktore Ty chcesz umozliwic innym . BRAWO ..DO Wszystkich...-Waszka potrafi kręcić DOBRZE kierownicą !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rana będzie lista zamknięta, a nie wypada o tej porze dzwonić, więc za kolegów....

Subaru :

1) esilon (Forester XT)

2) waszka (GT)

3) blue ( ? )

4) Marcin Mazur (GT kombi)

5) alex (gt)

6) abt (gt)

7) carlos (gt)

8 ) fitnes

9) Michalg (gt)

10) Leszczyk nr 1 (STI MY07)

11) Leszczyk nr 2 (STI MY05)

 

Gość 4x4 :

 

Gość ośka :

1) Buffy22 (Maluch ? )

2) buni (BMW ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WASZKA........prosze o wpisanie.....i podaj nr tel na PW...."stary znajomy"...

 

Jeśli jesteś tym,o którym myślę (323 GTX) to zmień podpis kłamczuchu (pierwszą część) :wink:

Miło Cię słyszeć i miejmy nadzieję do szybkiego zobaczenia.

 

[ Dodano: Nie Gru 23, 2007 10:26 pm ]

Do rana będzie lista zamknięta

 

Narazie robimy ogólny spis chętnych więc chyba nie będziemy jej wogóle zamykać.

Przed każdym treningiem będziemy robić listę do danego treningu.

Tak mi się widzi,że będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) esilon (Forester XT)

2) waszka (GT)

3) blue ( ? )

4) Marcin Mazur (GT kombi)

5) alex (gt)

6) abt (gt)

7) carlos (gt)

8 ) fitnes

9) Michalg (gt)

10) Leszczyk nr 1 (STI MY07)

11) Leszczyk nr 2 (STI MY05)

12)

13) Gracowy (GT)

 

Gość 4x4 :

 

Gość ośka :

1) Buffy22 (Maluch ? )

2) buni (BMW ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...