Skocz do zawartości

konkurs na najladniejsze forumowe subaru


kashmere

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie srebrne sti Janka rzadzi :twisted: ale podoba mi sie czarnulka Niunka - fajne lampy :!:

 

Jak dla mnie to w classicach Janek ma konkurencje tylko w imprezce Matiego ale że Janka to prawdziwe JDM sti to jeżeli byłyby brane pod uwagę właściwości jezdne to SREBRNA STRZAłA Z NOTTINGHAM rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam się z Tobą ale niestety type r nie bierze udziału w konkursie więc...

ale mogę ocenić te samochody które widziałem na własne oczy i którymi (dzięki Janek) miałem okazje się przejechać i potworek JAN DROPA jeździ podobnie agresywnie jak mój type r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie-ASO, a mi i tak Twoje auto siię najbardziej podoba :mrgreen:

 

Przemku Twoje autko rzadzi :grin: Jest naprawde piekne :wink: a co do konkursu to chyba nie wszyscy zauwazyli ten temat i dlatego tak malo autek :roll: Ale druga edycja bedzie o wiele liczniejsza i pewnie swojego cukierka tez zglosisz :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

No to trochę mnie zaskoczyliście w tym nowym roku. Dziękuje wszystkim za oddanie głosu na moje auto jak również na samochody moich kolegów, przyjaciół. Naprawdę konkurencja jest mocna i pokazuje to jakimi fanatykami jesteśmy tej marki. Ja osobiście głosowałem na inne pojazdy. A ciesze się tak naprawde z tego, że my wszyscy mamy super fajne wozy :mrgreen:

Dziękuje jeszcze raz i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy głosowali na nasz samochód bardzo dziękuję. Piąte miejsce też cieszy.

Bo mnie nie było, tak byłbyś 6 :twisted: :razz:

Gratuluję, wygranym, a w szczególności Niuńkowi za 1 miejsce i Chojnemu za 4 miejsca, w przyszłym roku będzie wyżej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy głosowali na nasz samochód bardzo dziękuję. Piąte miejsce też cieszy.

Bo mnie nie było, tak byłbyś 6 :twisted: :razz:

Gratuluję, wygranym, a w szczególności Niuńkowi za 1 miejsce i Chojnemu za 4 miejsca, w przyszłym roku będzie wyżej :razz:

Coś Ci się pomieszało z tym cytowanie, bo ja tego nie powiedziałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...