Skocz do zawartości

Pamiętacie Pana Rubika? To jest lepsze...


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chciałem zarejestrować się jako Włodzimierz Hogi.

Dostałem dziś e-maila treści:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

Witam!

 

Twoje konto użytkownika na Forum Młodych Przyjaciół Radia Maryja zostało

aktywowane.

Być może otrzymałeś już automatyczną wiadomość z forum o tym fakcie, ale

ponieważ dzisiaj były z tym pewne problemy wysyłam nowym użytkownikom

dodatkowego e-maila.

 

! Twoja nazwa użytkownika została zmieniona na "Włodzimierz H." -

zgodnie z konwencją przyjętą na forum.

 

Pozdrawiam,

Administrator

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Przemeq, Peace! :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Gru 13, 2007 8:41 pm ]

Temitokles, czemu masz zero postów? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz lepiej by wygladalo "Włodzimierz L." :mrgreen:

 

obawiam się, że taki login nie zostałby aktywowany :twisted:

 

Cholera strasznie trudno sie dostać ! No to aż intrygujące :P Ale sie nie poddam :P

 

Proponuje, aby wszyscy nasi w podpisie dali sobie hasło "Jezus wiecznie żywy... " :P

 

Mam już specjalnego awatara :)avatarek02pl3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego bydła. :razz:

Przywitałem się dopiero.

Ale mam transfer 32 kbps, więc po 16.grudnia coś powklejam, bo internet mi hula z prędkością jaką miał w momencie wynalezienia. :evil:

 

 

 

 

Szczęść Boże.

Oczywiście żadnego bydła :) narobię 100 postów a potem zmienię avatara :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

I z Bogiem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek i się zastanawiam; Zbigniew B. na tym forum został potraktowany bardzo poważnie, zidentyfikowany jako wraża siła prowokująca (złośliwie) szczerych fanów Subaru. Ogólnie - skurw i won na forum Skody.

A on był sam i raczej robiący sobie podśmiechujki na forum użytkowników Pewnych Urządzeń Mechanicznych.

 

Obecnie, elita Forum Subaru szykuje najazd (może nie masowy, ale na pewno nie indywidualny) na forum prymitywnych moherów, wielbicieli Ojca Dyrektora. Ludzie na tamtym Forum (cokolwiek by nie sądzić o nich i o Rydzyku), są wyznawcami Religii.

Religia Subaru z Religią, ma tyle wspólnego, co koń z koniakiem, ale wygląda na to, że wielu wyznawców Subaru ma wiele wspólnego z niektórymi wyznawcami Rydzyka. Choć wygląda również na to, że wyznawcy Rydzyka są nieco bardziej tolerancyjni. To Forum nie przetrzymałoby dziesięciu Zbigniewów B., a tamci Was po prostu zbanują.

 

Inicjatywa ze wszech miar podziwu godna. Kwintesencja lekkości dowcipu i wrażliwości elity intelektualnej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek i się zastanawiam; Zbigniew B. na tym forum został potraktowany bardzo poważnie, zidentyfikowany jako wraża siła prowokująca (złośliwie) szczerych fanów Subaru. Ogólnie - skurw i won na forum Skody.

A on był sam i raczej robiący sobie podśmiechujki na forum użytkowników Pewnych Urządzeń Mechanicznych.

 

Obecnie, elita Forum Subaru szykuje najazd (może nie masowy, ale na pewno nie indywidualny) na forum prymitywnych moherów, wielbicieli Ojca Dyrektora. Ludzie na tamtym Forum (cokolwiek by nie sądzić o nich i o Rydzyku), są wyznawcami Religii.

Religia Subaru z Religią, ma tyle wspólnego, co koń z koniakiem, ale wygląda na to, że wielu wyznawców Subaru ma wiele wspólnego z niektórymi wyznawcami Rydzyka. Choć wygląda również na to, że wyznawcy Rydzyka są nieco bardziej tolerancyjni. To Forum nie przetrzymałoby dziesięciu Zbigniewów B., a tamci Was po prostu zbanują.

 

Inicjatywa ze wszech miar podziwu godna. Kwintesencja lekkości dowcipu i wrażliwości elity intelektualnej.

 

Pozdrawiam.

 

Na razie sobie gdybamy żeby śmieszno było, Twoje uwagi nad wyraz cenne traktujemy poważnie i się zastanowimy na ile zmienimy nasze nie poważne zachowanie.

 

Ok hasło w podpisie zmieniamy na "Zbigniew B. wiecznie żywy ... " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie sobie gdybamy żeby śmieszno było, Twoje uwagi nad wyraz cenne traktujemy poważnie i się zastanowimy na ile zmienimy nasze nie poważne zachowanie.

 

Ok hasło w podpisie zmieniamy na "Zbigniew B. wiecznie żywy ... " :mrgreen:

 

Ja uwielbiam być niepoważny.

Ja jestem niepoważny.

Ten wątek jest koszmarnie poważny.

Nieśmieszny. Bez dowcipu. Bez polotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie sobie gdybamy żeby śmieszno było, Twoje uwagi nad wyraz cenne traktujemy poważnie i się zastanowimy na ile zmienimy nasze nie poważne zachowanie.

 

Ok hasło w podpisie zmieniamy na "Zbigniew B. wiecznie żywy ... " :mrgreen:

 

Ja uwielbiam być niepoważny.

Ja jestem niepoważny.

Ten wątek jest koszmarnie poważny.

Nieśmieszny. Bez dowcipu. Bez polotu.

O ile sie nie myle nikt nie zmusze Cie do czytania. Wystarczy wscisnac "Ignoruj", prawda :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie sobie gdybamy żeby śmieszno było, Twoje uwagi nad wyraz cenne traktujemy poważnie i się zastanowimy na ile zmienimy nasze nie poważne zachowanie.

 

Ok hasło w podpisie zmieniamy na "Zbigniew B. wiecznie żywy ... " :mrgreen:

 

Ja uwielbiam być niepoważny.

Ja jestem niepoważny.

Ten wątek jest koszmarnie poważny.

Nieśmieszny. Bez dowcipu. Bez polotu.

O ile sie nie myle nikt nie zmusze Cie do czytania. Wystarczy wscisnac "Ignoruj", prawda :?:

Prawda.

Zbigniew B. też to sugerował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne jak przeraża nas muzułmański fanatyzm, ale czy w naszym kraju jest inaczej ? Czy potrafimy sie śmiać z własnej 'Religijności" ... Dlaczego jedyny dowcip funkcjonuje od razu w skrajnym i śmietnikowym wydaniu typu gazetka "NIE" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, to bez sensu. Każdy wybiera taka rozrywkę, jaką dany móżdżek w danej chwili ogarnia. Dlatego niektórzy oglądają BigBrothera, a inni - może i Ci sami - idą na czyjeś forum z butami. Wszystko odbywa się pod egidą figli, zabawy i wzajemnej (jakże ważnej) akceptacji i poparciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, to bez sensu. Każdy wybiera taka rozrywkę, jaką dany móżdżek w danej chwili ogarnia. Dlatego niektórzy oglądają BigBrothera, a inni - może i Ci sami - idą na czyjeś forum z butami. Wszystko odbywa się pod egidą figli, zabawy i wzajemnej (jakże ważnej) akceptacji i poparciu.

Ofocku, co dalej leczysz swoje kompleksy :?:

Nie krepuj sie... jestesmy z Toba... :mrgreen: Mam nadzieje, ze juz Ci lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, to bez sensu. Każdy wybiera taka rozrywkę, jaką dany móżdżek w danej chwili ogarnia. Dlatego niektórzy oglądają BigBrothera, a inni - może i Ci sami - idą na czyjeś forum z butami. Wszystko odbywa się pod egidą figli, zabawy i wzajemnej (jakże ważnej) akceptacji i poparciu.

 

Wystarczy dać "ignoruj" albo nie czytać, Ja na przykład nawet nie wchodziłem do wątku o "kochających inaczej" bo raz że mnie to nie interesuje ani nie śmieszy, dwa nie mam praktyki w tej materii... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, to bez sensu. Każdy wybiera taka rozrywkę, jaką dany móżdżek w danej chwili ogarnia. Dlatego niektórzy oglądają BigBrothera, a inni - może i Ci sami - idą na czyjeś forum z butami. Wszystko odbywa się pod egidą figli, zabawy i wzajemnej (jakże ważnej) akceptacji i poparciu.

 

Wystarczy dać "ignoruj" albo nie czytać, Ja na przykład nawet nie wchodziłem do wątku o "kochających inaczej" bo raz że mnie to nie interesuje ani nie śmieszy, dwa nie mam praktyki w tej materii... :P

Intak, a to jest takie trendy wsrod elyty... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...