Skocz do zawartości

Pokazcie mi koncowki swoich...


JED

Rekomendowane odpowiedzi

To mój. Foto stare, świeżo jak przypłynęła i jeszcze nie była robiona "blacharka". Porobie jakieś foty jak Subarka wróci ze "wzmacniania" z Mapteka :)

 

25ce0a40869d6818.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ładne '06 wydech też fajny ale czemu krzywy :sad:

 

Już zrobiony, w ogóle on luźny był :) Jak pisałem, nie mam nowych fot, czekam za odbiorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój H&S to tylko back box, czy coś głębiej?

 

Z punktu widzenia gwarancji - tylko back box.

 

A tak między nami - głębiej :mrgreen:

 

Jak subiektywne odczucia dźwiękowe? :wink:

 

Subiektywnie - EKSTRA!!! Bulgocze, z zewnątrz jest bardzo fajnie słyszalny - głośny, subarowo-rajdowy, ale nie dresiarski; w środku słychać mruczenie - na tyle głośno, że jest fajnie i wie się, że się jedzie subarakiem, ale przy tym na tyle cicho, że nie przeszkadza przy dłuższej jeździe. I nie gwiżdże, nie piszczy, nie syczy, jak niektóre inne wydechy niby firmowe potrafią :twisted:.

 

Jak wydechy, to tylko H&S 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jak slysze, ze SS brzmi dresiarsko to mi sie az noz w kiezzeni otwiera. To straszna bzdura! Foreksz - jesli masz NOKIE to podaj prosze numer telefonu wysle Ci nagranie jakie zrobilem swoim telefonem. Co prawda basu tam nie uslyszyc (choc w rzeczywstosci jest) ale uslyszyc jak idealnie slyszalne sa poszczegolne (typowe dla boxera Subaru) uderzenie tlokow w cylindrach....

 

Pzdr

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Helix;

Jaka srednica koncowki?

Moim osobistym zdaniem ORI końcówka jest spoczko.

Tez mi sie podobala, ale sie jak zapatrzylem na takie, jak wyzej...

Przepraszam, ale jak slysze, ze SS brzmi dresiarsko to mi sie az noz w kiezzeni otwiera.

O "dresiarstwie" najwiecej zawsze mowia sami zainteresowani! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusina końcówka ....wydechowa jes aktualnie (chmmmmm.... jak by to ujońć żeby było bliższe prawdy) .... notorycznie....... wymaczana we wspirytusie ( w przeciwnem razie wystempywuje u mię szczękościsk ) oraz niekiedy odawam jo do remontu do STOmatologa ( bo za każdo wizyte krzyzczy se sto złotych ) w celu nadania połysku z możliwościo wyszczeżania sie. Pragnem dodać że nigdy nie spełniała żadny normy emisji spalin. Pod wzglendem moźliwości zatrucia środowiska porównuje sie jom z Hutom Fosforanów na Solwaju.... we wrozkwicie. Zamieszczanie na tem forumie fotograbii moi końcówki wydechowy, mogło by źle wpływać na morale oraz zakończyć sie wizyto GREEINPISU.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED tylko dojdź do porozumienia z wykonawca żeby wyprofilował ci końcówkę na lewo a la JDM-a stajla (np. jeśli mati mógłby wkleić fotkę swojego HKS-owego achtunga :twisted: lub przyjrzyj sie zdjęciu domestos666a)

 

Just a suggestion :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...