Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Bartollo - Arielowi chyba chodzilo o Rajd Zamkowy ? :)

ale oczywiscie dzisiaj tez zapraszamy na spota !! :)

 

Co do rajdu, to ja jade z kolega, ale wczesnie rano (ok. 6.00), bo jedziemy jeszcze po akredytacje do Biura, wiec jesli tylko ktos jest chetny to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo! Piszę umownie bowiem nie widzę zbyt dobrze literek...

Po drugie primo! Miło, że było wam miło!

Po trzecie primo! Nie spotkaliśmy się tutaj dla przyjemności :mrgreen:

Mordę umoczyłem, a moczyć niespodziewanie zacząłem tuż po południu z racji sytuacji... :roll:

A w zasadzie to jest prawie tak samo jak w kwasie :roll: sam nie wiem czy już spamuję czy spam dopadnie mnie w krótce :cool:

ALE! Przebyłem dzisaij przegibek!!! Trochę kiepsko bo ruch był spory ale mimo wszystko to zarąbisty teges... :twisted: wow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dziekuje za mily spot, mysle ze trzeba sie czesciej spotykac - ja jestem na TAK !! :)

Raga - GRATULACJE !!!

Ja po naszym spocie, skrecilem w lewo i przejechalem sie Przegibkiem do Miedzybrodzia i z powrotem - fajnie, mokro, snieg po brzegach drogi, ale trzeba uwazac na zwalone drzewa i galezie po bokach :) Ja chce juz sniegu !!!!!

 

P.S. Proponuje powoli zaczac zalatwiac spota w zimie, moze Kuba cos spytasz w tych osrodkach co mowiles w Istebnej ? Proponuje 3 dniowke piatek-niedziela :) Kto jest ZA ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po naszym spocie, skrecilem w lewo i przejechalem sie Przegibkiem do Miedzybrodzia i z powrotem - fajnie, mokro, snieg po brzegach drogi, ale trzeba uwazac na zwalone drzewa i galezie po bokach

Byłem po południu i widziałem, a nawet poczułem... :evil:

Ale bomba pełna jak zwykle... :mrgreen:

Kocham to miejsce... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oten Rajd który jest jutro w Zawierciu, ja kończe pracę w sobotę o 13 ale mogę się wcześniej urwać bo do zawiercia mam 40 minut z Gliwic (albo nawet 30 na V Power Racing :) ) Jedzie ktoś ze śląska "centralnego" ? Jak tak to o której godzinie ? Pozdrawiam i zaczynam żałować że nie umoczyłem mordy dzisiaj z wami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras, szkoda że nie było nam dane się dzisiaj spotkać

Szkoda że się spóżniłem, ale przy tak licznej rodzinie nie jest łatwo być na czas ( dobrze że nie dostałem mandatu).Byłem chyba tam z piętnaście po, ale śladu już po Was nie było :!: Telefon mi się zepsuł już chyba z 2 miesiące temu i mam zastępczy i nie mam waszych nr telefonów :arrow: podajcie Mi swoje nr na PW-PROŚBA :!:tylko miałem od Dyzia i on mi podał nr. do Pawła, ale Paweł nie odbierał więc pojechałem do domu :evil:

Dzięki za pozdrowienia od tych którzy byli :lol:

A kto był :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, ups ... spod Elektrociepłowni wyjechaliśmy o 18.19 . Szkoda, że Dyzio nie dał Ci mój nr tel . Poza tym Pawła telefon nie dzwonił :sad: .

Qba25 wspominał kiedyś o liście kontaktowej, którą trzeba stworzyć, żeby taka sytuacja nigdy się nie powtórzyła .

 

Szary :arrow: PW

 

[ Dodano: Pią Paź 23, 2009 12:18 am ]

Tomasz_555, szkoda człowieka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś dzisiaj wygrzebałem w sieci -> http://www.mmsilesia.pl/7800/2009/10/22 ... egory=news

 

właśnie na portalu bielskim piszą o tym, mam nadzieję że to nie żaden z naszych Forysiów forumowych :neutral:

 

a co do wczoraj dzięki wszystkim, znów było miło, oby częściej (pewnie śnieg nas będzie bardziej mobilizował jak kawa) :wink:

RAGA :arrow: gratulejszyn !! :mrgreen::mrgreen: - czyli będzie kolejna okazja do pijawkowego spota :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(koło dworca PKP - Bielsko Biała Lipnik :roll: ) czyli na ulicy Broniewskiego - jadąc PCK od miasta, miniesz wiadukt, na światłach w prawo i po 100 metrach po prawej

Tam właśnie byłem :!:

Juras! Trzeba było zadzwonić ponownie posłał bym Ci numer Marka!

Jednak to Paweł jest autorem wątku :mrgreen:

Nic się nie stało- SUBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek :arrow: PW

 

[ Dodano: Sob Paź 24, 2009 3:56 pm ]

pozdrowienia dla Dyzia którego mijałem dzisiaj na Partyzantów upaprany jak świniak forumowy po upalaniu w błocie :mrgreen:

nie za bardzo cokolwiek widziałem przez błoto na okularkach ale dźwięk subaru zawsze poznam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja!!! Byłem dzisiaj w Krakowie. Nie bez powodu. Mój serdeczny kolega Indzinier od budowy silników zrobił mi dobrze... Stroiliśmy moją imprezkę chyba z 5 godzin i udało się z testów drogowych sprwić, że cenka opada!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Qrka!!!

To jakiś potwór jest! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...