Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Coś watek ucichł... Żyjecie tam?

Ogłaszam wszem i wobec , że podbeskidzka rodzina wzbogaciła się o kolejnego Forka. Maszyna już stoi pod domem. Teraz pora na nowe blachy:) Pierwsze wrażenia przecudne... i o dziwo spalanie za pierwsze 100km zaskakująco niskie...oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś watek ucichł... Żyjecie tam?

Ogłaszam wszem i wobec , że podbeskidzka rodzina wzbogaciła się o kolejnego Forka. Maszyna już stoi pod domem. Teraz pora na nowe blachy:) Pierwsze wrażenia przecudne... i o dziwo spalanie za pierwsze 100km zaskakująco niskie...oby tak dalej.

 

gratulację :) ostatnio forek też mi chodzi po głowie ...

 

teraz wzmożony okres na siedzenie w autach to nic nie piszą. ja od citroena to częściej zaglądam jak ci od Subarytek :P

 

...i o dziwo spalanie za pierwsze 100km zaskakująco niskie...oby tak dalej.

 

nie mów ... : 8)

czy piszesz o 100 km które przejechał do ciebie na lawecie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

connexBB, lewenowe autko powinno Ci dlugo sluzyc, gratulacje i nie zapomnij oswinic auta .

Yyyy...nie lewen a lewap;-)

Przyjechaliśmy z Katowic....ja połowę, zoneczka połowę...dziś podchodzimy do auta a moja luba wyciąga łapkę po kluczyki, spodobało sie i chce więcej.

Bede miał kilka pytań do userow, kiedy jakis spot?

Aha...trzode na klapie odziedziczylem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe krótko cieszyłem się że jestem najnowszym posiadaczem Forestera ;)connexBB Gratulacje :) i jak z tym spalaniem? mnie wyszło jadąc z Niemiec około 9/100km wiec całkiem nieźle, w mieście nawet nie che wiedzieć :) i tak idzie w środę zagazowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, w temacie spotu:

Uzgodniliśmy przesunięcie imprezy o dwa tygodnie, niestety na chwilę obecną mam problem z obiadem, bo nasza pani Józia wyjeżdża wtedy w świat. Mam nadzieję, że coś wymyślę...

 

Jeśli chodzi o imprezy towarzyszące, kroi się w Wiśle impreza pożegnalna dla Adama:

http://www.skijumping.pl/wiadomosci/134 ... Malyszowi/

Może będziecie mieli ochotę podejść na którąś z atrakcji.

Niestety, wieczorna impreza jest biletowana, poza tym kłóci się nieco z naszymi planami :twisted:

 

A... Jako mieszkaniec Beskidzkiej 5 zapraszam wszystkich na rajd turystyczny:

http://www.brenna.org.pl/download/8254/regulamin.pdf

Ja niestety nie będę dysponował czasem, w tym terminie, ale może być fajnie ;-) Polecam jako formę spędzania czasu z dziećmi :mrgreen:

 

BelgUS: http://allegro.pl/subaru-impreza-1-8-ga ... 78006.html

(choć opinie o sprzedającym nieciekawe...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Praktycznie ustalone! Od pierwszego lipca będziemy prowadzić ogródek w "Podkowie" w Bystrej. Naturalnie dobre piwo będzie w mrożonych kuflach i karczek i kiełbasa z murzyna i inne takie! :wink:

Jak już będę gotów to dam znać i zrobimy jakieś otwarcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Praktycznie ustalone! Od pierwszego lipca będziemy prowadzić ogródek w "Podkowie" w Bystrej. Naturalnie dobre piwo będzie w mrożonych kuflach i karczek i kiełbasa z murzyna i inne takie! :wink:

Jak już będę gotów to dam znać i zrobimy jakieś otwarcie!

Gdzie jest przycisk "LUBIĘ TO"? :mrgreen:

 

Lista użytkowników, którzy lubią lokale "U Dyzia":

1. Qba25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Praktycznie ustalone! Od pierwszego lipca będziemy prowadzić ogródek w "Podkowie" w Bystrej. Naturalnie dobre piwo będzie w mrożonych kuflach i karczek i kiełbasa z murzyna i inne takie! :wink:

Jak już będę gotów to dam znać i zrobimy jakieś otwarcie!

 

 

 

Hahah Dyziu ale trzeba w Podkowie bramę odbudować :) bo niechcący kobitka przelatując samochodem przez cały parking ją zwaliła :) Podkowa fajnie hulała jak miał ja jeszcze Sławek a po przejęciu przez chłopaków ze Szczyrku już troszkę chyba podupadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelgUS: http://allegro.pl/subaru-impreza-1-8-ga ... 78006.html

(choć opinie o sprzedającym nieciekawe...)

 

Oglądałem ją właśnie na Alledrogo... cena dość atrakcyjna, ale:

1. Myty silnik - a to jest mocno podejrzane.

2. Wymieniona kierownica - kamufluje przebieg? Poza tym, nie ma wtedy poduszki, a na tym mi w sumie z wyposażenia, oprócz 4WD, najbardziej zależy. :/

3. Wymieniony drążek zmiany biegów - ewidentnie kamufluje przebieg?

3. Z tego, co na Forum czytam, to opinie rzeczywiście nienajciekawsze o tych WD Evolutions...

 

In plus:

1. Gaz

2. Pakiet ospojlerowania ^^

3. Cena :P

 

Pięknie dziękuję za pamięć :D Ale jak na razie, to chyba szukam (szukamy? :) ) dalej... "podejrzana" oferta.

 

Co do spota - jeżeli 19-letni fan motoryzacji bez (jeszcze) własnego Subaru, wożący się będącą "w rodzinie" "słitaśną, liliową" Swift-Justynką będzie pasował do kompanii (i akurat będę na miejscu ), to ja również się piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...