Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

forester się na spoty nie nadaje! Chyba, że to spot ciężarówek...

ahaaaa czyli wszystkie N/A na spoty się nie nadają? no tak zapomniałem subaru N/A to nie subaru...

 

IMHO subaru to subaru, czy to jest piękna tribeca czy nowe STI w sedanie... wszystko na spoty się nadaje :) w qupie raźniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Kubica mial mocny wypadek na rajdzie, sami poczytajcie:

 

http://rajdy.autoklub.pl/news/wypadek-kubicy,34297

 

Mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku...

 

Pozdrawiam w wiosenna pogode...

Jakoś nie chce mi zabanglać Twój link, w wątku o rajdach śledzę info:

viewtopic.php?f=1&t=137783&start=350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj definitywnie wziąłem rozwód z nie-ASO, miarka się przebrała, po prostu nie potrafię zdzierżyć kosmicznego cwaniakowania Adama i Azraela :roll: naklejeczki 4T już zniknęły z auta...

Od teraz moje autko będzie serwisować i modować Race Rent oraz mat.b 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj definitywnie wziąłem rozwód z nie-ASO, miarka się przebrała, po prostu nie potrafię zdzierżyć kosmicznego cwaniakowania Adama i Azraela :roll: naklejeczki 4T już zniknęły z auta...

Od teraz moje autko będzie serwisować i modować Race Rent oraz mat.b 8)

Ullala ..a co Paweł się stało? Ja jestem zadowowolony z tej firmy. Nie ukrywam, że chłopaki z 4T bardzo mi pomogli przy sprzedaży WRXa i to całkowicie bezinteresownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem ogólnie zadowolony choć kilka razy mnie zawiedli (np. wlali za mało płynu chłodniczego i po przyjeździe do Bielska miałem pusty zbiornik przez co mało zawalu nie dostałem albo ostatnio nie przypilnowali właściwego ustawienia geometrii), po prostu szlag mne trafia jak Adam i Kuba traktują ludzi, jak cwaniakują, jak złośliwie komentują itp. Czara goryczy przelała się na jesień jak był Dyno Day w Race Rent - na forum zaczęła się pyskówka, wycieczki osobiste, wyzywanie konkurencji i obrażanie np. mata.b, jak ktoś kurde nie potrafi uczciwie konkurować z innymi firmami to ja nie będę tego popierał i spieprzam z tej firmy mimo dobrej znajomości z Łukaszem... Powiem Wam tylko że na forum Evo od ok. roku szybko wzrasta ilość ludzi niezadowolona z 4T a będzie coraz gorzej, chyba zatracili się w tym swoim sukcesie, jakby np. Łukasz od nich odszedł to mieliby wielkie kłopoty bo praktycznie on tam wszystko trzyma w kupie - myślę że właśnie z powodu Łukasza wielu ludzie się ich trzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypilnowali właściwego ustawienia geometrii

U mnie też. Kosztowało mnnie to oponę, na szczęście i tak musiałem potem wymienić wszystkie...

myślę że właśnie z powodu Łukasza wielu ludzie się ich trzyma...

Tja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś memoriał, czy zwyczajnie zaświecic mistrzowi jedziecie?

Ja będę wtedy w górach nieopodal więc napewno się zjawię w Łapanowie.

Jedziemy na grób w rocznicę śmierci, a memoriał jest dopiero 6. marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem braci !

 

Mam pytanko; znajomy się przymierza do dołączenia do HSU (Happy Subaru Users :-)) ale usłyszał o jakimś problemie ze sprzęgłem w outback'ach MY09/10 i to go troszkę przystopowało.

Słyszał że ponoć zarówno w OBK jak i w legasiach sprzęgło pada po 10 tys. :shock:

A tym bardziej się waha bo ma chrapkę na boxerka w dizlu a wiadomo większy moment nie sprzyja sprzęgłom, ten 2.0 ma jakieś 350 niutków.

 

Jako znawców tematu zwracam sie do kapituły z prośbą o konsultacje :-)

 

Będę wdzięczny za każdą radę.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeanDream, sam wiesz, że obsługa sprzęgła w czteronapędówce jest dość specyficzna. Tu nie uślizgną się koła przy szybszym starcie, tylko sprzęgło. Trzeba mieć świadomość trochę 0-1 obsługi, przy ograniczaniu jazdy na półsprzęgle i wyrobieniu sobie nawyku wciskania gazu dopiero po puszczeniu sprzęgła. Są na forum posiadacze diesli, którzy nie mieli problemów ze sprzęgłami...

Ale co ja się tu będę mądrzył, ja się nie znam, niech się wypowiedzą fachowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na forum posiadacze diesli, którzy nie mieli problemów ze sprzęgłami...

I onych właśnie chcialbym zapytać ,ale póki co większość postów ze sprzęgłem w treści jakie znalazłem i przeczytałem to właśnie typu "sprzęgło mi wysoko chwyta, co to może być ?"

No może nie byłbym do końca sprawiedliwy, poczytałem kilka postów by Carfit i to wiadomo, ale niestety nie w tematyce której poszukuję.

A-h, i wyczytałem że montują zam w sprzęgle koła dwu albo jednomasowe i że to drugie jest lepsze. Dlaczego, po co, nie wiem ?!?

Chyba napisze swojego na outback'owni...

 

Pozdro Qubuś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie uślizgną się koła przy szybszym starcie, tylko sprzęgło. Trzeba mieć świadomość trochę 0-1 obsługi, przy ograniczaniu jazdy na półsprzęgle i wyrobieniu sobie nawyku wciskania gazu dopiero po puszczeniu sprzęgła.

Dokładnie tak, tak samo jest u mnie, nie katuję sprzęgła i przy przebiegu 80k mam dalej to samo seryjne sprzęgło :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25 napisał(a):

Tu nie uślizgną się koła przy szybszym starcie, tylko sprzęgło. Trzeba mieć świadomość trochę 0-1 obsługi, przy ograniczaniu jazdy na półsprzęgle i wyrobieniu sobie nawyku wciskania gazu dopiero po puszczeniu sprzęgła.

 

Dokładnie tak, tak samo jest u mnie, nie katuję sprzęgła i przy przebiegu 80k mam dalej to samo seryjne sprzęgło :shock:

No wiem ! Ale nie chcę do gościa wracać z tekstem który już uslyszał "pewnie kolega co to mu padło to sprzęgło jeździć nie umie" tylko z jakimiś konstruktywnymi wnioskami.

Zwłaszcza że już coś tam podczytałem o tych różnicach w kołach zamachowych. Idę tym tropem może cos mi wpadnie w oko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...