Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz 555 ma dzisiaj urodzinki, więc wszystkiego najlepszego .... o ile zagląda do tego wątku . :P

Dzięki wielkie Marku :) Na spota niestety nie dam rady dojechać, dziś imprezka urodzinowa, a jutro niestety masa nauki - a to ważny semestr dla mnie bo ostatni i muszę jeden zaległy egzamin pchnąć bo inaczej dostanę "urlop" jeszcze na rok. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się namieszało z tym terminem, CINO M z subarką1 będą na nartach w Wiśle, może wpadną około 16-stej a Marek z Tomkiem jeszcze nie wrócili do Polski .

 

Aktualna lista:

- Juras

- Shrekair

- Mark L.A.

- karolwa (jeżeli udało by się to zorganizować w niedzielę po południu )

- EVAN

- adamsolberg

- Paweł

- Markus_SK

- MeanDream

- luk_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam syna w szpitalu - zapalenie oskrzeli.

Życzę synowi zdrowia :!:

 

można jechać, jestem za. tylko ja bym chciał jechać przez salmopol :) bo nie było mi jeszcze dane tam jechać zimą swoją impreza :(

Tylko wyjedż wcześniej bo w niedzielę straszny tam tłok i będziesz się denerwował na korki !!!! nie poszalejesz :!:

 

-- 29 sty 2011, o 20:50 --

 

Tomasz_555, wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin!

Dołączam się do życzeń :!: wszystkiego naj !!!!!!!

Trochę się namieszało z tym terminem,

Trochę tak, ale zdecydowałem że teraz :!: gdyż nie wiadomo czy jeszcze będzie więcej śniegu a rolnicy robią podorywki pod wiosenny zasiew i za chwilę by nie było żadnych pól do dyspozycji no i w lutym mam wszystkie niedziele zajęte :!:

Pole już ubite i miejsce na ognicho przygotowane :!: Do zobaczyska :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wyjedż wcześniej bo w niedzielę straszny tam tłok i będziesz się denerwował na korki !!!! nie poszalejesz

ok, dzięki! tylko spot jest o 13:30, to jak wyjadę o 11 z bielska to już będzie pewnie tłok :/

 

 

Grupa Bielska jedziemy ekipą? jak tak to gdzie i o której?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest opacja,że uda mi się dojechać,narazie mam kłopoty z chodzeniem uszkodziłem dwa kolana.jestem w niedziele w Wisle na nartach ,ale bez montażu desek na buty. :mrgreen: Zamiast kijek trzymam kule,ale subru prowadzi się dobrze nawet z powyławamanymi nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście będę :wink:

 

Grupa Bielska - jedziemy jakoś razem?

 

 

 

Jasne. Gdzie się spotykamy?

 

Wypadałoby ... zaraz kładę się spać, nastawiłem budzik na 12-stą .

Dzwońcie do mnie o 12.30 , powinienem już coś kumać .

Redbull x 2 i jakoś będzie . Tak namieszałem z kluczami i autami, że przyjadę wściekłą ośką :evil: .

Wpadnę na kiełbasę i pogadać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 13.30 pod Mokate. Pewnie znowu źle obliczę "czasówkę" i będę godzinę wcześniej, ale co tam. :mrgreen:

Dyzio, Zdzisek będziecie? Fajnie gdyby ktoś to uwiecznił na filmach, fotkach, a i chętnie bym zobaczył jak ośkowy focus radzi sobie w takich warunkach. :mrgreen:

 

-- 30 sty 2011, o 08:15 --

 

Juras, a czy będzie do dyspozycji wrzątek? Bo nie wiem, czy mam zabrac herbatę w saszetkach, czy w termosie. :wink:

 

Musztardy nie kupujcie, jak kupię taką wyciskaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale termos też można zabrać ale z kawą

 

Właśnie w tym problem, że gdzieś miałem takie coś, ale szukam i nie poradzę znaleźc. Pewnie moja żona uznała to za zbędnośc i wywaliła na hasiok. :evil:

 

Kiełbaska kupiona, musztarda też i dwie żymełki także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 ---> wszystkie Najlepszego z okazji ROCZNICY osiemnastych urodzin!! Wszystkiego Dobrego!!! Więcej Subar i talonów na benzynę!!!

 

 

termos też można zabrać ale z kawą

ja będę miał ale tylko 0,5l

 

pod Makro o 13.00 i stamtąd wyruszamy.

ja jeszcze muszę auto umyć bo w nocy gołębie masakrycznie zapaskudziły mi auto... ale ja i tak jadę dookoła więc do zobaczenia pod Mokate!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 ---> wszystkie Najlepszego z okazji ROCZNICY osiemnastych urodzin!! Wszystkiego Dobrego!!! Więcej Subar i talonów na benzynę!!!

 

 

termos też można zabrać ale z kawą

ja będę miał ale tylko 0,5l

 

pod Makro o 13.00 i stamtąd wyruszamy.

ja jeszcze muszę auto umyć bo w nocy gołębie masakrycznie zapaskudziły mi auto... ale ja i tak jadę dookoła więc do zobaczenia pod Mokate!!

 

Napisz telefon na PW, jest szansa, że pojedziemy z Wisły o 13...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras, wielkie dzięki za spota!

Miło było zobaczyć Was wszystkich, szczególnie nowe twarze :mrgreen:

W kategorii "dźwięk" pobiłem nawet Marka, z zeszłorocznym wydechem. Szkoda, że dopiero po uszkodzeniu mojego :P

Pozdrawiam serdecznie, niecierpliwie czekając fotek i filmików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik by Zdzisek

Taaa, akcja będzie niesamowita, nie ma jak ośka na śniegu :mrgreen:

 

panowie wrzucać foty :)

 

niestety mnie nie było dane, dzisiaj po raz pierwszy poszedłem na "wyprawę" na skitourach :roll:

było zajebiście, właśnie piwkiem oblewam "mój pierwszy" więc wasze zdrowie spotowicze

 

pooraliści coś ?? pogoda była wyśmienita na spota i na zdjęcia

 

do następnego razu !!

 

PS. żałuje ale moją oską z już prawie silickami z przodu to dopiero bym się wygłupił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz zapłacić za przygotowanie pola!!! pani gospodarz wraz z synami była zachwycona naszymi jazdami i jeden z jej synów kupuje IMPREZĘ GT i zaprasza nas za rok na spota zimowego jako organizator !!!

Dawać foty bo ja nie zrobiłem dzisiaj żadnego zdjęcia :cry:

Mimo że jako organizator mogę być stronniczy, ale było super :D dużo sobie pojeżdziłem i grono też było zacne :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...