Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

moniika, my mamy jeszcze łącznie 700 zł na wydanie :) Mam kontakt do pani wychowankówy - zadzwonię na spokojnie w czwartek i kupię co trzeba.

 

Trza myśleć nad mikołajkami latem! ;)

wiem wiem... gabrysia mi mowila:) jestescie niesamowici:)

 

spoko ---- w lecie tez cos zrobimy

MotoSerce II edycja - to kolo kwietnia - oddajemy krew i przy okazji mozemy zachaczyc o dom dziecka tak jak w zeslym roku...

i w czerwcu mozna MotoDzienDziecka -

co to dla nas nie? zMOTOryzowanych :)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Biofeedback

 

nie wiem jak na ciało, ale na nerwy działa super - Małysz np. jak miał super formę to korzystał z bio feedback.

 

Monia - jak 4 kółka z 2 się zaprzyjaźniły - to połączmy jeszcze kierowców TIR, L-ek, taksówkarzy i autobusów jedną kochającą się moto rodzinkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytales, gdzie przerzucilem Twoje zdjecia wiec odpowiadam, do "Subarocholicy dzieciom" :smile:

 

aaaa dzieki, juz mam :)

 

 

 

[ Dodano: Wto Gru 08, 2009 12:59 am ]

 

czytalem, ciekawe kto to ??

 

 

 

[ Dodano: Wto Gru 08, 2009 1:03 am ]

ps2. aaaaaa!!! zdzisek dzieki za super lampeczki i banieczki na choinke:)))

monia

 

nie ma za co - jak rozbilem kilka ozdob na choince, to mi sie glupio zrobilo, szczegolnie ze jak ja wczesniej zobaczylem, to widzialem, ze malo na niej banieczek jest...

Tylko mnie nie posadzajcie ze zrobilem to specjalnie :) Stala za mna i jej nie zauwazylem... :)

Wazne ze maja nowe i kolorowe :)

 

P.S. to jest ladniejsze:

 

img5356u.jpg

 

 

 

 

[ Dodano: Wto Gru 08, 2009 1:47 am ]

A tutaj jest krotka relacja z MotoMikolajek, nawet sie nasze fury zalapaly :)

 

http://podbeskidzie.tv/video,73.html

 

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam grzeje ilość kółek - liczy sie cel...:)

 

ja skorzystałem z kamuflażu i miałem dwa kółka ;)

 

Zdzisek kto to nie wiem ale na szczęście chyba nikt z naszych nie ma 65 lat (jeszcze) :roll:

 

Dyzio

http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewt ... 062#p90062 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ariel bo bardzo mnie i chyba nie tylko mnie to ciekawi :) Byłes juz na tej chamowni ??
Padła skrzynia biegów i narazie nie jade na hamownie bo jeszcze czujnik spalania stukowego mi napier...... jak choinka w wigilie :) . Po ostatnim wypadzie do Kielc ten samochód doprowadzał mi do frustracji jak zobaczyłem moje czasy, biegi przestały wchodzić, nawroty robiłem na dwójce. Jednym słowem gryzłem przednim zderzakiem trawę :) Samochód będzie gotowy około marca, już jest rozbierany :) Jadę do Anglii po rozbitego Type R, RA i robię swapa :) Albo może zamienię go na Lancera EVO :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano: Wto Gru 08, 2009 12:59 am ]

Bartolo napisał/a:

hej czytał to: http://bielsko.biala.pl/16405,aktualnosci ktoś ??

 

 

czytalem, ciekawe kto to ??

 

widziałem jak jechałem rano do pracy, stałem w korku bo autobus nie mógł sie przesmyknąć po krawężniku :roll:

to była legas podobny do markowego ale nikogo kogo bym znał

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aś Ty gupiii "od tego czytania"!!!

:mrgreen:

Żartowałem przecież :P Będę dłubał w Subaru do upadłego :)

 

no wlasnie... bedziesz grzebal do upadlego.. :) a ja nic przy aucie nie robie :) no moze kiedys, troszke cos zrobilem :) Ale doswiadczenie z Subaru GT mam i wierz mi ze tam wszystko sie psulo... moze dlatego ze to byl rocznik 97 a teraz mam 2004 :) Wiec i tak Lancer gora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj mijałem kolegę w niebieskiej Imprezie kombi jadąc z Hałcnowa. Wymiana machnięć była :D

Jako świeży właściciel Subaru zastanawiam sie czy machają sobie wszyscy subaromaniacy czy np tylko imprez WRX/STI ? Bo nie zauważyłem takich gestów od innych posiadaczy Subaru

Sorrka za OT ale jestem ciekaw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie... bedziesz grzebal do upadlego.. :) a ja nic przy aucie nie robie :) no moze kiedys, troszke cos zrobilem :) Ale doswiadczenie z Subaru GT mam i wierz mi ze tam wszystko sie psulo... moze dlatego ze to byl rocznik 97 a teraz mam 2004 :) Wiec i tak Lancer gora :)

Masz Racje w EVO jest mniej roboty ale nie chce iść na łatwiznę bo zostawię budę z GT z 300 konnymi "wstawkami" w środku :D

 

[ Dodano: Wto Gru 08, 2009 2:01 pm ]

ja dzisiaj mijałem kolegę w niebieskiej Imprezie kombi jadąc z Hałcnowa. Wymiana machnięć była :D

Jako świeży właściciel Subaru zastanawiam sie czy machają sobie wszyscy subaromaniacy czy np tylko imprez WRX/STI ? Bo nie zauważyłem takich gestów od innych posiadaczy Subaru

Sorrka za OT ale jestem ciekaw :mrgreen:

Machają sobie raczej tylko Ci ze świniaczkami :) ogólnie zależy to od kierownika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła skrzynia biegów i narazie nie jade na hamownie bo jeszcze czujnik spalania stukowego mi napier...... jak choinka w wigilie :) . Po ostatnim wypadzie do Kielc ten samochód doprowadzał mi do frustracji jak zobaczyłem moje czasy, biegi przestały wchodzić, nawroty robiłem na dwójce. Jednym słowem gryzłem przednim zderzakiem trawę :) Samochód będzie gotowy około marca, już jest rozbierany :) Jadę do Anglii po rozbitego Type R, RA i robię swapa :) Albo może zamienię go na Lancera EVO :D:D:D

 

 

 

HE he chyba było to nieuniknione ze ta skrzynia padnie wcześniej czy później . A co do tego swapa to co dokładnie masz na myśli?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już od lat się borykam. Mam tak silną wole, że robi ze mną co zechce!

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=968362#968362

widzę, że postanowienia noworoczne :) hmmm ja też "powoli" :roll: rzucam palenie :mrgreen:

tzn doszedłem do max 4 papierosów dziennie (cienkich najsłabszych babskich She :twisted: )

tak że dumam czy ostatecznie tego cholerstwa na Święta nie odstawić

same plusy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE he chyba było to nieuniknione ze ta skrzynia padnie wcześniej czy później . A co do tego swapa to co dokładnie masz na myśli?? :)
Chce kupić Impreze Type Ra z Anglii i przełożyć silnik, skrzynię, wał, dyfer, półosie, zawieszenie i pewnie coś jeszcze głupiego przyjdzie mi do głowy ale to wyjdzie w trakcie. Na razie robię demolkę w środku, rozebrałem wszystko do przednich foteli w dwie godziny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...