Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

ariel - to nie jest spot czysto forumowymi samochodami... tylko spotkanie w sprawie POMOCY DZIECIOM Z DOMU DZIECKA, wiec wskakuj w jakies autko (moze byc koparka - ooo sorry Raga koparka przyjedzie :) ) i pomoz na spotkaniu !!

 

Kto jeszcze chetny do pomocy ???

Passata mam jeszcze służbowego ale on jest w Serwisie VW po ostatniej kolizji, może dzisiaj go odbiorę ale nie mogę nic obiecać. Jak zbieramy jakieś pieniądze dla dzieciaków to ja się chętnie dokładam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONAWIAM TEMAT:

 

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

 

Witajcie - jest prosba - bylismy wczoraj z Raga w Domu Dziecka i powstal pomysl pomocy z naszej (forumowej) strony.

Jesli ktos jest chetny do pomocy maluchom, to z checia przyjmiemy tez Wasza pomoc !!

Dziekuje z gory bo cel jest szczytny !!

Mam pewne pomysly, Raga tez, mysle ze Wy tez cos podpowiecie - ale co jest pewne ze MUSIMY SIE SPOTKAC - DZISIAJ O 18.00 - GWIAZDKA TUZ, TUZ !!

Jest pomysl, aby zlozyc sie na pewien piekny prezent, ale to ustalimy na spotkaniu.

 

Spotkanie w Karczmie pod Lotniskiem o 18.00, czy jest ktos jeszcze chetny do pomocy i spotkania ?

 

1. Zdzisek

2. Bartolo

3. Paweł

4. Raga

5. Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takimi ludźmi siedzieć przy kawie to się w pale nie mieści ;)

 

dlatego robię sobie powoli whisky :arrow: Dyzio zdrowie :mrgreen::mrgreen:

 

pospotowe podsumowanie zostawiam Zdziskowi, ja popieram w pełni, w miarę możliwości chętnie pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, milo było Was zobaczyc Panowie, oto podsumowanie spota:

uzgodniliśmy, ze zbieramy kase na super prezent pod choinke - komputer dla dzieci z Domu Dziecka !!

Mamy już 900 zł !! Brakuje jeszcze troszke, gdyz trzeba kupic lepszy komp, a nie jaka pasc z która będą problemy…

Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o wplaty:

 

gotówkowe – przyjmuje Mark L.A. u siebie w firmie, lub

przelewem – na konto Ragi:

 

63 1240 6449 1111 0000 5285 5216

Radosław Nierychło

 

Oczywiscie Raga na spocie w styczniu przedstawi cala kalkulacje i ile kasy przyjal :)

Proszę w miare możliwości o szybkie wplaty, gdyz komputer musimy mieć fizycznie 21 grudnia rano już u siebie !! Potem pakujemy prezent u Marka L.A. i wieziemy do Domu Dziecka, z czego mam nadzieje będzie relacja foto :)

 

Ponizej lista osob, które wpłaciły pieniazki na WSPANIALY PREZENT DLA DZIECIAKOW:

 

- Mark L.A. (najwięcej – brawo !!)

- Raga

- Dyzio

-Zdzisek

 

…………… ( tutaj Wasze pseudo :) )

 

Z gory dziekuje za wszelkie wplaty !!!

 

Na bieżąco będę Was informowal o postepach akcji…

 

P.S. Dyrektor Domu Dziecka mial marzenie, aby zburzyc mu scianke w jadalni, ktora laczy inne pomieszczenie, tak aby jadalnia byla wieksza... Raga dlugo nie myslac.... wlasnie dzisiaj ze znajomym ja rozbierali, jutro dokoncza prace - BRAWO RAGA !! BYLE WIECEJ TAKICH LUDZI !!!

Oto zdjecie z postepu prac:

 

scianadomdziecka.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe spotkanie, jak zwykle przyjechałem ostatni :oops:

Dyrektor Domu Dziecka mial marzenie, aby zburzyc mu scianke w jadalni, ktora laczy inne pomieszczenie, tak aby jadalnia byla wieksza... Raga dlugo nie myslac....

Oparł się o ściankę tak nieszczęśliwie, że ją zwalił i teraz twierdzi, że to dyrektor tak chciał :mrgreen:

Mamy już 900 zł

Mamy już ponad 1000... tylko na przelew trzeba będzie poczekać do poniedziałku :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A. (najwięcej – brawo !!

... to kaska uzyskana z licytacji, mnie nie stać na takie datki a podziękowania należą się pchelkowi, który jeszcze nie otrzymał nalewki .

Jeżeli sytuacja nie wyjaśni się w ciągu najbliższych dni, to będzie trzeba jechać do Wawy , odebrać nalewkę od Hogiego i zawieść do pchelka iii pomóc mu ją wypić .

 

Kto jedzie ze mną ???

 

moniika, powiedz koledze Jackowi na spocie pod zaporą, że samochody ze świniaczem na lusterku nie są brzydkie, głośne, smrodzą, zajmują dużo miejsca i są fee ... a ludzie za ich kierownicą mają naprawdę DUŻE SERCA !!!

http://nasza-klasa.pl/profile/1019662/g ... album/2/26

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniika, powiedz koledze Jackowi na spocie pod zaporą, że samochody ze świniaczem na lusterku nie są brzydkie, głośne, smrodzą, zajmują dużo miejsca i są fee ... a ludzie za ich kierownicą mają naprawdę DUŻE SERCA !!!

http://nasza-klasa.pl/profile/1019662/g ... album/2/26

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniika, powiedz koledze Jackowi na spocie pod zaporą, że samochody ze świniaczem na lusterku nie są brzydkie, głośne, smrodzą, zajmują dużo miejsca i są fee ... a ludzie za ich kierownicą mają naprawdę DUŻE SERCA !!!

http://nasza-klasa.pl/profile/1019662/g ... album/2/26

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

jaki jacek tak twierdzi????????? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniika, powiedz koledze Jackowi na spocie pod zaporą, że samochody ze świniaczem na lusterku nie są brzydkie, głośne, smrodzą, zajmują dużo miejsca i są fee ... a ludzie za ich kierownicą mają naprawdę DUŻE SERCA !!!

http://nasza-klasa.pl/profile/1019662/g ... album/2/26

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

jaki jacek tak twierdzi????????? :shock:

 

żeby nie było, może nazwisko mamy to samo ale ja nie wiem o kim mowa :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jacek tak twierdzi????????? :shock:

Trzeba się najpierw zalogować do Naszej Klasy a potem kliknij w linka podanego przez Marka, pod zdjęciem jest komentarz Jacka P. "Marku, samochody są brzydkie, głośne, smrodzą i zajmują za dużo miejsca :) A fe " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...