Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, a wiec I Barborka Tyska 2009 za nami, bylo fajnie, szybko i technicznie...

Wygral Vito - gratulacje !!

Drugi byl Zbyszek Matuszyk - choc nie wiem czemu go nie zdyskwalifikowali ?

Piaty - Premo z Tomkiem 555 - brawo, brawo !

a ja za nimi, czyli szosty, z bledami podczas jazdy (cofanie, itp...)

 

Wiekszosc startujacych zdyskwalifikowano (znamy juz to w Tychach) za wczesniejszy wyjazd z parku zamknietego - tylko czemu Zbyszka Matuszyka i jego kolege (byl 4 w generalce), ktory jechal z nim na zmiane nie zdyskawlifilkowali, to juz zostanie tajemnica...

Do Zbyszka nic nie mam - wspanialy i szybki kierowca (przegral z Vito tylko 1,4 sek !), ale albo traktujemy wszystkich rowno, albo .... no :)

Moze mieli jakis powod, zeby wczesniej jechac do domu... ale wierzcie mi ze kazdy z nas chcial być już w domu :)

Potem czekalismy ponad godzine na ogloszenie wynikow, bo byly protesty - zenada....

Wszystkich wypizdzilo jak... ale w sumie nie bylo tak zle - wiemy czego mozemy sie spodziewac po AZT :)

Gdy "wyjmowalem" auto z "Parku Zamknietego" (sic!), zostalo tam tylko ok. 10 aut.... ciekawe dlaczego reszty nie zdyskwalifikowano... :) Albo sie trzymamy regulaminu i przed ogloszeniem oficjalnych wynikow sprawdzamy jeszcze raz "Park", albo robimy sobie jaja... :)

Dodam tylko ze byla to Barborka, a nie Mistrzostwa Tych i nie zaliczali punktow za szykany - jak to Vito powiedzial - byl to wyscig czolgow :) a ja dodam ze spychaczy :)

Fajna zabawa, duzo adrenaliny, ale szkoda zenady ze strony Pana przewodniczącego komisji ZSS…

 

Film wrzuce nastepnym razem, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie o 12:15 pod Makro w NIEDZIELĘ 6.12. w MIKOŁAJA :P

 

A towary kupię (towarzystwo się zawsze przyda ;) ) w czwartek o około 18 w Makro.

 

Gratulacje Zdisek - ja nie mam cierpliwości do startowania w okolicznych ścigalkach. Niestety jak w wielu dziedzinach życia i tam panuje "układ koleżeński" i często ktoś nowy czy z poza "układu" ma trudniej itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek, a może zawodnicy napisali prośbę o opuszczenie Parku Zamkniętego? Ja tak ostatnio zrobiłem i było OK :wink:

 

Niektórzy piszą, a inni albo nie wiedzą, bo nie czytali regulaminu, albo to po prostu olewają licząc się z tym że zostaną wykluczeni. AZT trochę za bardzo chce pokazać kto tam rządzi i jak oni to strasznie regulaminów przestrzegają. Wiele osób już się do tych imprez zniechęciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...