Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

ja załatwiam chłodnice

Jak by co to są chłodnice z STI-aja. 508222513 Tomek. Dzwoń pod ten numer.

 

to ja też muszę wymienić maglownicę, hamulce, turbo z STI?

Wystarczy jak zmienisz sobie hamulce na te od Dyzia :razz: :mrgreen:

 

Raga i Dyzio_d ciekawi mnie co będziecie robić z waszymi WRX-ami jak wszystko już pozmieniacie i poprzerabiacie

Kupimy se nowe WRX-y żeby się nie nudzić :wink: :mrgreen:

 

Ja się jutro u Marka nie nastawiam na kiełbachy tylko na zbiórkę kasy na zakupy do tego domu dziecka!!!

A pifffko? :???:

 

nie wiem czy kiełbaski u Don Marko pod fast-food podpadają

Możesz być spokojny! Nie podpadają. Zanim się upieką to ze dwa piwa bachniesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona już mi zapowiedziała, że nie mam się w fast-foodach opychać - nie wiem czy kiełbaski u Don Marko pod fast-food podpadają
Możesz być spokojny! Nie podpadają. Zanim się upieką to ze dwa piwa bachniesz

No to możesz żonie powiedzieć, że to raczej taki slow-food będzie :mrgreen:

 

Postaram się też dojechać, będę się oczywiście wcześniej meldował telefonicznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam piffko chlapnąć? A kto mi furę do domu zawiezie? No odpowiedz ty mi?! :mrgreen:

 

zamówi się lawetę :D

 

panowie pytanko mam z serii tych zagmatwanych, czy ma ktś znajomego w UK który wysyłał jakieś gadżety kupowane tam na miejscu ??

kupiłem na ebayu kompletny wydech z nierdzewki za dobre pieniądze ale jest "postage for the item is in mainland uk only" i potrzebuje kogoś kto poda swój adres jako adres dostawy a potem mi to prześle w miarę po jak najniższych kosztach. :roll:

 

puściłem już info forumowiczom z UK ale moze ktoś to przerabiał z was i byłoby łatwiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolo, na spocie powiem Ci co zrobic ... z telefonu nie lubie dozo pisac .

 

w takim razie zrobię wszystko żeby wpaść chociaż na chwilkę :mrgreen::mrgreen:

 

PS. byłem 20 minut temu u Ciebie na rowerze (wracając z górek) ale pocałowałem klamkę - ciemno w środku - pewnie Marky odsypiał pod stolikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dziś nie dojadę na spota. Mark L.A., tak jak rozmawialiśmy proszę ode mnie dołożyć 50 PLN dla dzieciaków z domu dziecka, a ja któregoś dnia podskoczę do firmy się rozliczyć.

Pojawię się na spocie jak zrobię prawko, bo chyba pewne osoby denerwuje jego brak ze względów wiekowych u mnie, ale to się zmieni niedługo... :wink:

Miłego SPOTOWANIA :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odwiedziny i sorki, ze tak malo miejsca mamy w pracowni ale sami widzieliscie, roboty masa .

 

 

Dobra wiadomosc dla tych wszystkich, ktorzy chca sie przylaczyc do akcji Mikolajkowej, Raga bedzie przyjmowal wplaty na wlasne kato . Nie bedziemy sie bawic w zakladanie za siebie kaski, bowiem latwiej jest ja przelac ...

 

Gotowizne zebralismy na miejscu .

 

 

No i jeszcze jedna kielbaska niezjedzona zostala . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisał El Diablo Marko de la Sanchoz Padrone :mrgreen: :

 

63 1240 6449 1111 0000 5285 5216

Radosław Nierychło

 

Dopisek: na paliwo dla Ragi :mrgreen: (innych wpłat oprócz swoich na konto nie notuję, tak że śmiało wpłacajcie...)

 

Wczoraj uzbieraliśmy już 360 zł :!: :!: :!: Czyli do Makro i z powrotem dojadę - dalej zbieramy :D

 

Jest jeszcze jedna mała kwestia - chcemy zrobić małe upominkowe naklejki. Jeśli ktos ma znajomego w reklamie ( w produkcji, ploterowanie itd) to niech szybko wali na PW do mnie!

 

Co do spota: Już wiem dlaczego chcę podświadomie sprzedać Imprezę - to nie samochód mi przeszkadza tylko to "towaźystfo" - kiełbasa z kominka, soczek z porcelany i te przeźroczyste sztućce :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Szkoda, że nie mogłem zostać...

 

Ale pamiętajmy: 11.12.2009 r robimy imprezę pożegnalną "coś tam", a przywitamy "tegesy" - miejsce znane - City Pub, wyśmienita muzyka, dużo płynów i będzie miło. I niech mi nikt nie napisze, że nie da rady, bo ma sraczkę czy inne ściemy! :twisted:

 

adamsolberg - nie chciałbym byś mnie źle zrozumiał - ja do Ciebie nic nie mam. Niestety niektóre twoje wypowiedzi nie podparte doświadczeniem czy związkiem z realem utarły takie a nie inne podejście do sprawy. Sam się nie raz rozwaliłem - też ludzie "gadali", że "idiota" jechał, pewnie "pińćset na budziku" itd. Zresztą zapomnijmy o tym.

 

Acha. W zeszłym roku mówiłeś o startach w X-games w USA. Jak idzie realizacja startów? Pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętajmy: 11.12.2009 r robimy imprezę pożegnalną

kogo trzeba pożegnać, przywitać- i o co chodzi :?: -więcej szczegółów poproszę :!:

Marek, Paweł, Raga, Kornik, Sasiadek, Zdzisek, Bartek, ja. Chyba wszystkich wymieniłem?

Dzięki-pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, Paweł, Raga, Kornik, Sasiadek, Zdzisek, Bartek, ja. Chyba wszystkich wymieniłem?

 

plus oczywiście niewiasty :D (Markowa i Pawłowa)

 

panowie z przesyłką o którą pytałem - sprawa nieaktualna, tzn aktualna ale po sugestii Sąsiadka załatwiłem sobie w pracy transport za free :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przybycie dla przybyłych, zwłaszcza dla Qba25 bo miał najdalej.

 

Marek, Paweł, Raga, Kornik, Sasiadek, Zdzisek, Bartek, ja. Chyba wszystkich wymieniłem?

Jakaż konsekwencja :razz:

 

plus oczywiście niewiasty (Markowa i Pawłowa)

 

A ja to co? Jak nie wiasta, to wiasta? Też w końcu byłem, kiełbasę wsunąłem i piwo wypiłem...

 

Bzzalkoholowe :wink:

 

Dzięki za spotkanie, M&G za miejscówkę i kominek.

Miło było Was zobaczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...