Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy moje szanowne d... zostanie przewiezione ?

Hmm! No nie wiem kiedy będę miał czas :wink: :mrgreen:

Serio to jutro stawiam auto na warsztat. Montujemy maglownice, hamulce, turbo z STI-aja, zegary bo nam z Ragą daszki doszli, a w sobotę pewnie będę musiał jechać do Krakowa, żeby poprawić mapę pod nowe turbo. Może się wystroi na jakie 300 kóni??? :roll: :mrgreen: Miało być na wiosnę ale co tam. Pogoda jakaś taka wiosenna :twisted::mrgreen:

 

Czyli spot jest w środę a dancing w czwartek!

W piątek poprawka, w sobotę nie dopuszczamy do kaca... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K i jak tam to nowe cacko od Marka ? Oglądałeś to ?

Jak pojadę do szwagra to wezmę świnie Markowi i przy okazji obejrzę :!:

Na razie to tylko Erich widział a ja załatwiam chłodnice

fajnie że sobie skoczowska brać subarowa pomaga :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K i jak tam to nowe cacko od Marka ? Oglądałeś to ?
Na razie to tylko Erich widział a ja załatwiam chłodnice :razz:

 

Będę w Sobotę w Skoczowie to sobie go zobaczę, robimy jakiegoś spota przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oglądałem tego okulara od Mara i powiem szczerze że tego wieśniaka co tak oszpecił ten samochud to by było trzeba zamordować, kolejny raz się potwierdził że Subaru nie można tuningować, ale tak poza tym to niezły materiał na autko Maro da rady za te Kase to ma dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, praktycznie co roku, bierzemy udział w akcji pomocy dzieciakom .

Na wiosnę odbył się pokaz mody z serii "Cztery pory roku". Tym razem ludzie związani z biznesem i polityką uczestniczyli w pokazie, ramię w ramię z wychowankami Domu Dziecka przy ul Pocztowej .

38561561.jpg

http://www.tvstyle.pl/wydarzenia/4-pory ... pokaz.html

Moja Perełka też na kilka dni stała się modelką (z fantastycznym skutkiem) ... znajdziesz ją na zdjęciu .To piękna rzecz pomagać innym, tym bardziej jak widzisz uśmiech na twarzy dzieci, które mają za sobą straszne przeżycia .

W styczniu pojawiamy się w TVP u Owsiaka, cała niedziela . Gosiek będzie robiła bukiety dla VIP-ów i kompozycje kwiatowe na aukcje .

To taka nasza pomoc dla potrzebujących, przede wszystkim ... dzieci .

 

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zorganizować akcję Subarowską .

Pogadamy jutro .

 

 

 

 

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 2:56 am ]

Juras K, ciekawy jestem, co uczyni mój imiennik z nowym nabytkiem ?

- przywróci autko do klasycznego wyglądu :roll: .

- przywróci do życia pozostawiając go "trochę innym" :neutral: .

- ukończy dzieło przednika, dokładając LED-y, neony, magnetyzery i insze dziwne zabawki z allegro :cry: .

Jurek, pamiętaj, że świniacz na lusterku czy też klapie, oznacza Forumowicza .

Chyba, że (cyt) kolo jest już na Forum .

 

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 3:02 am ]

Ja się jutro u Marka nie nastawiam na kiełbachy

... za karę zjesz dwie .

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, po ile kasy się zrzucamy?

 

Mark L.A., ja osobiście nie będę miał czasu jeździć po sklepach więc jeśli tak jak ostatnio zrobiłbyś zakup grupowy kiełbasek i mięska to by mi to pasowało, ale nie wiem jak pozostali koledzy no i głupio by było żeby Ci 5 kg mięcha po imprezie pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały dzień znowu będę na kursie operatora koparko-ładowarki i żona już mi zapowiedziała, że nie mam się w fast-foodach opychać - nie wiem czy kiełbaski u Don Marko pod fast-food podpadają ;):mrgreen:

 

Co do akcji z dzieciakami - to wypada tylko pogratulować - największy szacunek mam do ludzi, którzy potrafią pomóc innym. Tylko tyle i aż tyle :)

 

Jeśli chodzi o składkę - to myślę, że według uznania. Ja pozbieram kaskę i skoczę do Makro na zakupy (możemy to też forumowo załatwić :D ). Oczywiście wezmę paragon, wcześniej puchę otworzę przy jakieś komisji co by nie było, że Raga se paliwo kupił ;)

 

Wiadomo, że nie jest nas wielu i fajnie by było, gdybyśmy dali jakieś ciut większe kwoty niż np. 2 zł :P Motocykliści uzbierali na szybko ponad 2000zł a wielu wielu przywiezie jeszcze same produkty dla dzieciaków. Potrafiliśmy się składać na przeróżne wieńce, groby czy inne smutne rzeczy - to rzućmy też grubo dla naszych lokalnych dzieciaków. Oczywiście wysokość wpłaty to tajemnica wiadoma tylko wpłacającemu (wtedy wynajmujemy pokój hotelowy -> puchę zostawiam w pokoju -> delikwent wchodzi i wrzuca kasę) ;)

 

Do zobaczenia u Marka - władcy podbeskidzkich beatów! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze po 18-stej. Prawie caly czas bede w firmie, wiec czakam na Was .

U Marka znaczy Karpacka 10 - gdzie to jest :?: pytam z ciekawości bo raczej nie będę, ale na przyszłość. Co do kasy do dzieci to bym się dorzucił ale fizycznie nie mam jak :cry: może ktoś by za mnie zarzucił z 50 pln-ów a ja oddam( konta nie posiadam, chyba że podacie mi nr. konta na który bym mógł wpłacić )

Juras K, ciekawy jestem, co uczyni mój imiennik z nowym nabytkiem ?

- przywróci autko do klasycznego wyglądu :roll: .

- przywróci do życia pozostawiając go "trochę innym" :neutral: .

- ukończy dzieło przednika, dokładając LED-y, neony, magnetyzery i insze dziwne zabawki z allegro

też jestem ciekawy !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze po 18-stej. Prawie caly czas bede w firmie, wiec czakam na Was .

U Marka znaczy Karpacka 10 - gdzie to jest :?: pytam z ciekawości bo raczej nie będę, ale na przyszłość. Co do kasy do dzieci to bym się dorzucił ale fizycznie nie mam jak :cry: może ktoś by za mnie zarzucił z 50 pln-ów a ja oddam( konta nie posiadam, chyba że podacie mi nr. konta na który bym mógł wpłacić )

Juras K, ciekawy jestem, co uczyni mój imiennik z nowym nabytkiem ?

- przywróci autko do klasycznego wyglądu :roll: .

- przywróci do życia pozostawiając go "trochę innym" :neutral: .

- ukończy dzieło przednika, dokładając LED-y, neony, magnetyzery i insze dziwne zabawki z allegro

też jestem ciekawy !!!!!

 

Super postawa! Napewno wyłożymy za ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oglądałem tego okulara od Mara i powiem szczerze że tego wieśniaka co tak oszpecił ten samochud to by było trzeba zamordować, kolejny raz się potwierdził że Subaru nie można tuningować, ale tak poza tym to niezły materiał na autko Maro da rady za te Kase to ma dobre :mrgreen:

 

Marek zrobi z nim porządek ;) ale temu debilowi co go "tuningował" to bym jaja wyrwał ;)

 

Panowie podajcie nr. konta na na wpłaty dla dzieciaków, też się dorzucam i dajcie znać o której i gdzie się spotykamy w tego mikołaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...