Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, Adamsolberg, Dyzio - dzieki za opinie :-)

 

Kto jest chętny pojechac ze mna ogladnąć i ogarnać tego zielonego forka (Katowice) . Z Dyziem już byliśmy i jest niby oki. Jakoś mnie zniechecilo to malowanie 2 drzwi - ponoc byly zarysowane gwozdziem.

 

Czekam na chetnych do pomocy :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Wrz 30, 2009 9:01 pm ]

Z przegladu wolnegossaka wyszlo ze jest wyciek przy wybieraku w skrzyni (koszt okolo 500-800 zl), walniety tylny lewy amor (czyli wymiana dwóch - koszt okolo 2500 zl) walniete mocowania dyferencjalu (koszt okolo 750 zl) tarcze przod - tego nie licze i klocki przod - tez nie licze.

Ogolnie forek byl 3 tysie po przegladzie w ASO Mikołów i klocki byly wymieniane na nowe za co klient zaplacil a teraz po 3.000 km okladziny maja 1 mm grubosci (nowe 5-6 mm). Pozostawie bez komentarza, ale gosc sie lekko zagotował :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest chętny pojechac ze mna ogladnąć i ogarnać tego zielonego forka

 

Kiedy? Masz czujnik grubości lakieru? To wiele wyjaśni. Jeżeli mówią prawdę nie będzie wiele/wcale szpachli. Wsio!

Z tego co piszesz o ssaku to mina. Turbo rzondzi! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy? Masz czujnik grubości lakieru? To wiele wyjaśni

 

Dzięki, widze Zawiszo ze mozna na Tobie polegać :mrgreen:

Jutro zadzwonie do klienta i ustale jakies 2 terminy cobysmy sie dopasowali.

Lakier zmierzymy w nie-ASO, chodzi o sam fakt ogarniecia tematu na spokojnie i spogladniecia na to i owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier zmierzymy w nie-ASO,

 

Aaa! To sobie zaraz przejrzę ich katalog. Powoli muszę kupić olej, może tylny stabilizator sobie wymienię? Jest okazja! :wink:

 

Dyzio kupuj whiteline - miałech je w imprezie i fajne są. Antylifty sie jeszcze kup. P.S. Łukasz zamówił części do mojego kingkonga - jesli znasz temat :)

 

Szary - ja miałem kiedyś forka 2005 rok ale 2,5 XT. Mega fajna fura pod każdym względem. Potem mi ja ukradli ale to insza inszość. Jeździłem wolnossącym foresterem i to juz nie ta frajda. Teraz kupiłem na szybko s-turbo z tym własnie motorem 177KM i to jest na prawdę kapitalny samochód (choć stara buda).

Reasumując, bierz XT, będziesz zadowolony jak kazdy kto ma wiartołap na masce. Tylko XT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty cztasz czasem prywatne wiadomości??? :evil:

Potrzebuję kontakt do Ciebie! :cool:

Dyzio kupuj whiteline - miałech je w imprezie i fajne są. Antylifty sie jeszcze kup. P.S. Łukasz zamówił części do mojego kingkonga - jesli znasz temat

Taki miałem zamiar :grin: Miałeś też coś z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty cztasz czasem prywatne wiadomości??? :evil: odpisałem Ci, teraz też odpiszę :)

Potrzebuję kontakt do Ciebie! :cool:

Dyzio kupuj whiteline - miałech je w imprezie i fajne są. Antylifty sie jeszcze kup. P.S. Łukasz zamówił części do mojego kingkonga - jesli znasz temat

Taki miałem zamiar :grin: Miałeś też coś z przodu?

też whiteline i jechała jak po szynach - dobra opcja. oba stabilizatory były grubsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary, jeśli termin mi spasuje to mogę podjechać na oględziny :)

 

Reasumując, bierz XT, będziesz zadowolony jak kazdy kto ma wiartołap na masce. Tylko XT!

Tu nie chodzi tylko o wybór wersji silnikowej. Chodzi o to, żeby to auto cieszyło, a nie przysparzało użytkownikowi ciągłych wizyt w serwisie i wydatków. Się okaże pewnie niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też whiteline i jechała jak po szynach - dobra opcja. oba stabilizatory były grubsze

22mm.

Co zrobiłeś z hamulunkiem?

 

Takie pedalsko różowe albo fioletowe zaciski D2 ośmiotłoczkowe z tarczami wielgaśnymy i ferodki ds2500. Dobry kit - ładnie hamowało, trzy razy pod rząd z dwustu do zera i luz. tylko tarcza nacinana i szuszczyła nawet jak kupiłem nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier zmierzymy w nie-ASO
To sobie zaraz przejrzę ich katalog, (...) może tylny stabilizator sobie wymienię?

Może i ja sobie coś u nich pooglądam? :roll: Oczywiście, jakby termin oględzin pasował :mrgreen:

Na wiatrakach się nie znam, na autach ogólnie w miarę :cool:

PS. Szary, swoją drogą, to ładny numer z tymi hamulcami, nie dziwię się, że się klient zagotował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja sobie coś u nich pooglądam?

 

Większość gratów i tak nie widać. Wszystko masz na stronce.

z ałtem pojechały.

 

Bo pamiętam, że wspominałeś coś że może je zdejmiesz i opylisz osobno. To wtedy bymy pogadały... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o coś w stylu: "Może i ja się z Wami przejadę", tylko tak delikatnie powiedziane, jakbyście mnie nie chcieli zabrać

 

Ty, no pewnie ze pojedziesz z nami jak Ci termin spasuje - teraz ja mam nadzieje ze nie pisze od rzeczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz jakas sztuke do zobaczenia w stolycy, to mow .

 

ja was zawiozę, ale jest jeszcze za mało śniegu :mrgreen:

 

Powoli muszę kupić olej, może tylny stabilizator sobie wymienię? Jest okazja! :wink:

 

 

Dyzio - jak będziesz się pytał o jakieś stabilizatory, to od razu spytaj czy takie jak do twojego EU pasują do mojego US i czy w raźnej 2 osobowej grupie będzie rabat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o coś w stylu: "Może i ja się z Wami przejadę", tylko tak delikatnie powiedziane, jakbyście mnie nie chcieli zabrać

 

No bez jaj! Mnie z kolei bardziej chodziło o to, żebyś sobie wybrał coś per-internet, a jak pojedziemy to od razu kupić! Qba25 Nie bądź nadwrażliwy :mrgreen:

 

ja was zawiozę, ale jest jeszcze za mało śniegu

 

Gdzie jest za mało?

 

Dyzio - jak będziesz się pytał o jakieś stabilizatory, to od razu spytaj czy takie jak do twojego EU pasują do mojego US i czy w raźnej 2 osobowej grupie będzie rabat

 

Wejdź na stronkę (zakazaną) tam są Whiteline i sprawdź czy są do twojego modelu. Najlepiej 22mm. Jak znajdziesz to będziemy gadać z popakami. Acha! Ja ma US-spec :wink:

No i mam dostać licznik EU na próbę. Mam nadzieje, że spasuje bo jest z '01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj! Mnie z kolei bardziej chodziło o to, żebyś sobie wybrał coś per-internet, a jak pojedziemy to od razu kupić! Qba25 Nie bądź nadwrażliwy

Nie jestem nadwrażliwy Dyziu, raczej potraktowałem to tak: :wink:

A w zakazanej firmie wiele dla mnie chyba nie będzie... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...