Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Idealna droga...

!

 

 

dla mnie bardziej idealna jest ta ---> http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... 5aGPcRabv4

 

może wolniejsza, ale bardziej kręta, cała biała i w górach (w sensie o krajobrazie podobnym do polskich beskidów)

 

 

no coś Ty ? Dopiero szykują się spoty ... we czwartek i w niedzielę w Klinice . Powoli ogarniam temat .

 

czyli następny czwartek pifko w klinice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ubierać się lepiej ciepło: teraz już -4, do rana pewnie mniej. Nawet jak słonko wyjdzie, to w lesie będzie pizgać...

2. OS 1 - Kubalonka: warto być na przełęczy - wąska, kręta droga przez las, potem szybka partia w dół, koło Zameczku. Nad Zameczkiem może być ciekawie - dość długa prosta, dohamowanie, zakręt (jak ktoś spóźni, to wywali centralnie na przeciwzbocze w las, a dołek jest przed samym zakrętem), oraz zaraz pod Zameczkiem - dwie piękne patelnie.

 

Sam początek OS chyba można sobie darować, przynajmniej tę część po płytach. Choć w lesie na Kozińcach może być ciekawie - dość szybko, wąska droga, Tomaszczyk tam miał jazdy dla Darmy.

 

3. Wszystkie 3 OS'y ciekawe na swój sposób, na stronie AK Cieszyńskiego można zobaczyć on boardy.

 

Ja prawdopodobnie będę na OS-ie 6 i 8, może na pierwszym...Jakby co, dzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli następny czwartek pifko w klinice?

... nawet dożylnie, mam odpowiednie narzędzia . Klinikę warto zobaczyć, ponieważ to coś zupełnie nowego na rynku Bielskich lokali .

W niedzielę uruchamiamy oddział kardiologiczny i jako ordynator, będę leczył serduszka ... tzn od 20-stej, dwie godziny pościelówek do przytulania, a potem gramy klubowo do rana .

 

Pancin, też zapraszam do nowej miejscówki ... i weź Dyzia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja byłem na 1os od startu pierwszy lewy nawrót pięknie gościu skasował clio, dachowanko! a potem na tym samy tylko serpentynami do góry koło baru u michoła- asfalt ,szuter fajnie i długo było widać jak goście ujeżdzają rajdówki. Bym zapomniał było małe BUM w wykonaniu seicento ale pojechał dalej, szkoda że tylko jedna Subarka startował coś ten gatunek wymiera nam w rajdach , ale po drogach w okolicy wisły widziałem mnóstwo, pozdrowienia dla yellow-a . Wielki szacun do Tomaszczyka i Janeckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tego nie widziałem , tu akurat byłem na drugim przejeźdźie

I tatusiowe kilkaset tysięcy poszło się paść :mrgreen:

Najbardziej rozwaliła mnie ich rozmowa: Ojciec: No synek, na ten rok to budżet masz wyczerpany... Synek: Dobrze, że to już tylko miesiąc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Qby i BelegUSa spotkanych na ósmym odcinku :wink:

 

Pozdrowienia, Marku :mrgreen:

 

 

 

 

A właśnie - karolwa - spotkaliśmy się chyba na wysokości Czantorii? ^^ W sensie, w Qby aucie byłem, machałem Ci w imieniu wszystkich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za pozdrowienia przekazane dziś przez keram-a(jaki ten świat mały :D )

Walczę ze swoim GT-kiem więc jest duża szansa że również zjawię się na spocie u Jurasa.

 

Skąd wiedziałeś, że ja to keram :?:

Nie gadaliśmy o tym. :mrgreen:

 

Ps.

Barbórka przysłoniła wszystkie tematy ale moze teraz ktoś zauważy Twoje podziękowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...