Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

nie zastanawiajcie się nad forkiem od Dyzia, on pewnie jest cały rudy, składany z 5 innych forków i 3 imprez. Od [you] słyszałem że ma 4 inne koła (nawet średnice felg) podobno był naprawiany pianką montażowa i malowany sprayem z Castoramy, podobno ładna padaka...

 

 

 

 

 

 

 

 

:P

 

 

a tak całkiem poważnie to czekam na zdjęcia i informacje

Moment... Forchester za 8k?

 

Ja młody dzieciak na tym Forum jestem, nie wiem, co znaczy "haśpel", ale... to taki do jeżdżenia? :mrgreen: Tak na serio za 8k? Ma manual? ^^ Jak tak, to biorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma tak: klimę, kierownicę, koła (bele jakie), poobijany jest letko, w zasadzie wszystko działa. Jutro jak nie zapomnę to obfocę i wkleję. Na razie cierpliwości.

Na następcę wybrałem również forestera ale S Turbo...

:twisted:

Tego:

http://otomoto.pl/subaru-forester-2-0-s ... 49989.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, cholera, w drodze na Łebę... wystarczy wyjechać z Istebnej, i już zaczynają się na Podbeskidziu Subarynki do wzięcia pojawiać..

Jeżeli ma choć część z poniższych:

- Silnik N/A

- Manual

- Gaz

- Pojemność <2,5l

- Koszty utrzymania, które nie zabiją tegorocznego studenta I roku

To ja go pragnę, będę kochał i pieścił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma tak: klimę, kierownicę, koła (bele jakie), poobijany jest letko, w zasadzie wszystko działa. Jutro jak nie zapomnę to obfocę i wkleję. Na razie cierpliwości.

Na następcę wybrałem również forestera ale S Turbo...

 

 

skrzynia At czy manual?

następca powiedział bym szumny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Markus_SK słyszałem że ma 4 inne koła

 

Jasne, siej ploty dalej. Pewnego razu mnie Dyzio_d, do knajpy nie wpuści :!:

 

Zaraz, zaraz, czy aby ktoś mnie tu za wacka nie robi z tym podswietlonym moim nick-em :?:

karolwa, prawie ci się udało, bo żech jeszcze zaspany jest. Ale post nie został wysłany, więc 1-0 dla mnie. :P

 

 

 

Na następcę wybrałem również forestera ale S Turbo...

 

No jasne, gdzie Ty byś bez turbiny wytrzymał :?: :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie fotki tego Forchesterka? ^^

Sorki! Opijały my wczoraj zakup kolegi i jeszcze z domu nie wyszedłem...

:twisted:

Proponuję zrobić listę chętnych na Dyziowego Forestera i na spocie zrobić licytację

Zgadzam się!!!

8)

 

-- 22 lip 2011, o 18:39 --

 

BelegUS, Ale ty wyjechany jesteś! Nie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelegUS, Ale ty wyjechany jesteś! Nie?!

 

Ano, jestem, pozdrowienia z Łeby... ale na Forka w atrakcyjnej cenie to jestem w stanie wrócić, zresztą zdanie Qby na temat Twojego Forchestera będzie dla mnie w 100% pewnym i rozstrzygającym... inna kwestia, że o Twojego Forchestera będzie pewnie batalia na miejscu, a ja osobiście nie wiem, o ile wyższe w takim Foresterze będzie spalanie etc... w sensie czy student go będzie w stanie utrzymać.

Ale pasuje mi wizja siebie w Forku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dość pilnie wręcz na jutro potrzebny gazownik od subaru. kumplowi stopiła się cewka na elektrozaworze a w niedziele jedzie do Norwegii zna ktoś kogoś w rejonie bielska co obczaja temat??

Niech podjedzie do Krajewskiego na Jana Sobieskiego 179a , za kościołem w Starym Bielsku a jak ma Kolteca ... do dusza zbita, tylko Wawrosz na Warszawskiej.

 

Raga, kornik ... dzięki za odwiedziny . 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawiajcie się nad forkiem od Dyzia, on pewnie jest cały rudy, składany z 5 innych forków i 3 imprez. Od [you] słyszałem że ma 4 inne koła (nawet średnice felg) podobno był naprawiany pianką montażowa i malowany sprayem z Castoramy, podobno ładna padaka...

A coś Ty się tak do mnie przywalił z tym forkiem Dyzia. Ja się dzisiaj dopiero dowiedziałem że Dyzio fora sprzedaje.

Nigdy nie mówiłem że ma 4 inne koła tylko że ma 4 inne świece, i wałki rozrządu z Alfy Romeo a to duża różnica :D

 

Swoją drogą - Foczester Dyzio Poszedł?? Bo brat szuka forka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...