Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Na Karpackiej jest Blue Mica :P - moja :P

Na Kolistej parę razy widziałem czarną Imprezę i machałem... stawała na parkingu os. Karpackiego jednostka C... na przeciwko monopolowego Dziupla

No dokładnie na jednostce C parkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25, o takich lampach do buga myślałem . Co prawda zaburza to brzydotę bugaja ale w Twoim wyglądałyby bossko .

 

[ ]

 

oryginalne z buga STIaja są piękne ale te cud miód malinka - chociaż raczej w wersji pełno niebieskiej, bez czarnych wstawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup Morretow lub STI'ajow w wersji europejskiej graniczy z cudem i opera sie o kosmiczne ceny. O ile w Morretach mozna sie zastanowic czern, czy kolor lakieru, o tyle STI raczej czarne.

BelegUS milo, ze tak uwazasz, kilka rzeczy bym jednak poprawil... oprocz turbo oczywiscie 8)

 

-- 13 lip 2011, o 22:43 --

 

kaszalot, jakies 600 za sztuke od anglika, okazjonalnie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tej Imprezy SCI - jakiś gość z Cieszyna ( osobiscie nie znam) wstawił to do komisu.

Na miejscu w komisie mają zdjecia jak bardzo było to przytarte - wiec jak kogoś interesuje to podjeżdzać pytać i oglądać..

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tej Imprezy SCI - jakiś gość z Cieszyna ( osobiscie nie znam) wstawił to do komisu.

Na miejscu w komisie mają zdjecia jak bardzo było to przytarte - wiec jak kogoś interesuje to podjeżdzać pytać i oglądać..

Pozdrawiam :mrgreen:

 

tito76 jest zainteresowany tym samochodem . Dziwne, że gość sprzedaje ten samochód w komisie z dala od domu . Cóż ... najlepiej wsiąść w auto, podjechać i pooglądać .

 

-- 14 lip 2011, o 15:25 --

 

Qba25, jeżeli nie zdążę jutro to odbiorę w poniedziałek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tej Imprezy SCI - jakiś gość z Cieszyna ( osobiscie nie znam) wstawił to do komisu.

Na miejscu w komisie mają zdjecia jak bardzo było to przytarte - wiec jak kogoś interesuje to podjeżdzać pytać i oglądać..

Pozdrawiam :mrgreen:

 

tito76 jest zainteresowany tym samochodem . Dziwne, że gość sprzedaje ten samochód w komisie z dala od domu . Cóż ... najlepiej wsiąść w auto, podjechać i pooglądać .

 

-- 14 lip 2011, o 15:25 --

 

Qba25, jeżeli nie zdążę jutro to odbiorę w poniedziałek .

 

Dzisiaj się nim ktoś bujał po czechowicach ale spokojnie bez szaleństw (jedna lampa nie świeciła:P). Sprzedaje tam gdzie większy ruch przy trasie Bielsko-Tychy zawsze większe prawdopodobieństwo, że ktoś zaglądnie a jak się zdecyduje to zadzwoni po właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopaki chlopaki :) Nie mozna bylo tydzien wczesniej z tym spotem...... :) :wink:

 

Witaczka po dłuższym czasie.

Witaj. Milo mi bylo Cie poznac :)

 

Ps.Fajnie gada Twoje malenstwo :wink:

 

 

Mam nadzieje, ze spot sie udal. Pozdrowionka dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się nim ktoś bujał po czechowicach ale spokojnie bez szaleństw

Dlatego jeszcze raz potwierdzę moją teorię, że nie kupuje się takiej fury w komisie .

Oj chlopaki chlopaki Nie mozna bylo tydzien wczesniej z tym spotem......

Od poniedziałku było wiadomo, że spot się odbędzie i choć na listę nie wpisało się zbyt dużo osób, to frekwencja dopisała .

 

Dzięki wszystkim za dzisiejsze spotkanie a przede wszystkim Dyźkowi za gościnę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skos Jaśku! Hej!

Dzięki za odwiedziny!!!

 

 

Dyziek żyjecie tam ?? burza pewnie u was też napie.. :D

dzięki za spocika, jak zawsze było symatisze ;)

 

 

 

ciekaw jestem czy młody Pawła odpuścił :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest w naszych okolicach jakiś konkretny blacharz?

 

Chciałem sam doprowadzić WRX po Marku (z frakcji skoczowskiej) do stanu oryginalnego, no i zaczęło się. Tak jak Marek wspominał auto miało stuknięty tył, tyle że ja myślałem, że został on wyciągnięty do stanu sprzed stłuczki. Okazało się podczas przymierzania nowej klapy, ta wystaje za bardzo z tyłu a tył auta dalej jest nie za prosty :( wygląda że cały tylni pas na długości plastiku przy zamku jest wepchnięty około 1-2 cm patrząc na nową klapę.

 

Jeśli macie kogoś dobrego z blacharki to proszę o info, tutaj albo na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, tak mi się podoba bardziej, wystarczyło trochę pogonić wczoraj po Lesznej i kamieniołomie i wygląda jak bym wrócił z Finlandii :mrgreen: , a czy Ty przypadkiem nie przejeżdżałeś dzisiaj obok mojego domu na Tartacznej srebrną wanną? Bo jak tak to mijaliśmy się też na Ustroniu kilka minut wcześniej na drodze na Zawodzie, akurat testowałem srebrne Clio Sport po dzisiejszym przygotowaniu do Sprinta, który jest za tydzień w Cieszynie i staruję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, tak mi się podoba bardziej, wystarczyło trochę pogonić wczoraj po Lesznej i kamieniołomie i wygląda jak bym wrócił z Finlandii :mrgreen: , a czy Ty przypadkiem nie przejeżdżałeś dzisiaj obok mojego domu na Tartacznej srebrną wanną? Bo jak tak to mijaliśmy się też na Ustroniu kilka minut wcześniej na drodze na Zawodzie, akurat testowałem srebrne Clio Sport po dzisiejszym przygotowaniu do Sprinta, który jest za tydzień w Cieszynie i staruję :mrgreen:

 

 

 

 

hehe tak tak ze dwa razy tamtędy przejeżdżałem:P napatrzeć się nie mogę;)

Takie clio z dużżym podwójnym wydechem i czerwonymi kubłami w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...