Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zdecydowany na niedzielę. Jak ktoś chętny to niech się dopisuje do listy:

 

Niedziela:

Tomasz_555

 

Dzisiaj jeszcze jestem w Bielsku. Wczoraj przez 15 minut wpychałem Focusa z sąsiadem na miejsce parkingowe pod mieszkaniem. Mam obawy czy dzisiaj nie będę musiał poprosić o pomoc kilku... jest masakrycznie dużo śniegu i ciągle pada. A niestety moment obrotowy diesla w śniegu jest zdecydowanie wadą bo zakopuje się w mgnieniu oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety moment obrotowy diesla w śniegu jest zdecydowanie wadą bo zakopuje się w mgnieniu oka.

mnie sie tam nic w outbacku nie zasypuje :)

 

[ Dodano: Sob Lut 14, 2009 1:39 pm ]

Ja jestem zdecydowany na niedzielę

oki niedziela. na uroczysku kopko i przetarte do asfaltu

sugeruje wziąść wyższe auta i zaatakować potem hałdę na murckach

 

[ Dodano: Sob Lut 14, 2009 1:49 pm ]

Niedziela:

Tomasz_555

oaks

cz@pa

 

[ Dodano: Sob Lut 14, 2009 1:58 pm ]

o której wstępnie sie zgrywamy???? za spodkiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zabrać Forestera bo akumulator chyba powoli mówi, że czas na wymianę i dla pewności Forek narazie stoi w garażu. Poza tym obawiam się, że na Murckowską hałdę możemy nie wjechać po takim kopnym śniegu.

 

10.00 za Spodkiem ?? Fajnie by było poupalać bo np.: w Bielsku większość dróg jest biała, nawet te główne. A z tego co widzę na śląsku jest trochę cieplej i mniej pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jakiś numer do "organizatora" bo często jest tak ze moge jechać o 12:30 a nie wiem czy warto.

Ja może wpadne ino nie wiem o której i nie wiem czy jeszcze bedziecie

 

na uroczysku warunki są ... ok

Najlepszy przykłąd na to: moja żonka chciała w koncu zobaczyć co to jest to uroczysko i pojechaliśmy z synkiem w foteliku z tyłu jej A klasą. Wpadła zobaczyła uliczki no to reczny kontra, lewy prawy, poszło za szeroko stoimy obruceni. Zapala a tu chłopiec w escorcie sunie wolniutko na zblokowanych kołach z górki i bęc w moją zonke (auto) :-)

Połamał sobie zderzak a nam nic. Żonka stwierdziła ze to największa głupota tu przyjezdząc i spokojnie :-) pojechaliśmy do dom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 muszę Cię zmartwić bo na bank nie będe subarką tylko moim śmiesznowozem. Nie moge bo nie ma zimówek na r888 cięzko sie jezdzi w zimie. Jak topnieje snieg to na uroczysko jezdze sam bo nikt nie chce sie poslizgać po asfalcie. Ostatnio Type R-kiem ( w czynie społecznym) zamiatałem całe to szkło z uroczyska :-)

Zadzwonie jak już bede mógł jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...

ehh, "trochę" czasu mnie tu nie było zaglądam i co... od razu jakis spot sie szykuje. Nie dziwne przy takich warunkach :mrgreen: Ja raczej nie bede mógł być wrrr... dzkoda :neutral:

Ale miłej śnieżnej zabawy, odśnieżcie tam to uroczysko solidnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...