Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Wpaść to chętnie tylko potrzebuję znać mniej więcej godzinę powrotu bo chciałbym zdążyć na zlot pod nazwą Rajd Renifera który się zaczyna o 16 na placu warszawskim w Zabrzu. Na tamten zlot można przyjechać każdym samochodem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpaść to chętnie tylko potrzebuję znać mniej więcej godzinę powrotu bo chciałbym zdążyć na zlot pod nazwą Rajd Renifera który się zaczyna o 16 na placu warszawskim w Zabrzu. Na tamten zlot można przyjechać każdym samochodem. :)

 

Krzysiu ten plac jest w zasadzie tuż obok nadzej bazy startowej....Więc jak odwieziemy dzieciaki to już będziesz na rajdzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że wyjazd można zaliczyć do udanych...

Z mojej strony chciałbym podziekować organizatorowi :-D

Za kolejna mega atrakcje wiec i wspaniałą zabawe inicjatywe i szczytny cel ;-)

 

Obowiazkowo piszę się na kolejna ;-)

Do nastepnego moi drodzy towarzysze...

Pozdrawiam WueM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie/panowie...Kolejny już raz powraca u mnie temat/problem :/

 

Nie wiem jak to jest ale mam do wysłania nad morze dokładkę zderzaka z Imprezki klasyka

Problem jest tego typu, że DPD nie przyjmie takiej wysyłki a kalkulator DHL pokazał taką kosmiczną kwotę, ze odpuszczam :/

 

Macie pomysł jak to nadać?

gdzie uderzyć?

 

Totalnie nie wiem co zrobić....Kurczę ćwiartki blacharskie kurierzy przywożą...i jakoś się da- zderzaki maski...a głupią dokładkę, która ma 170cm długości max...jest wysoka na max15cm i wazy mniej niż 5kilo to jest mega problem :/

 

Może ktoś  szanownych kolegów podpowie co zrobić...Może wybiera się ktoś nad morze- i w cenie wysyłki podrzuci mi ją?

Ehh....totalne dno :/


Czy ktoś może ma mozliwość wysłania swojego kuriera..ma podpisaną jakąś umowe itp...Totalnie nie mam pomysłu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie/panowie...Kolejny już raz powraca u mnie temat/problem :/

 

Nie wiem jak to jest ale mam do wysłania nad morze dokładkę zderzaka z Imprezki klasyka

Problem jest tego typu, że DPD nie przyjmie takiej wysyłki a kalkulator DHL pokazał taką kosmiczną kwotę, ze odpuszczam :/

 

Macie pomysł jak to nadać?

gdzie uderzyć?

 

Totalnie nie wiem co zrobić....Kurczę ćwiartki blacharskie kurierzy przywożą...i jakoś się da- zderzaki maski...a głupią dokładkę, która ma 170cm długości max...jest wysoka na max15cm i wazy mniej niż 5kilo to jest mega problem :/

 

Może ktoś szanownych kolegów podpowie co zrobić...Może wybiera się ktoś nad morze- i w cenie wysyłki podrzuci mi ją?

Ehh....totalne dno :/

 

Czy ktoś może ma mozliwość wysłania swojego kuriera..ma podpisaną jakąś umowe itp...Totalnie nie mam pomysłu :(

Spróbuj pocztexem . Ja wysyłałem zderzak i maskę z imprezy a ostatnio komplet progów do golfa 3 i przyjęli bez problemu . Paczka poszla mimo ,ze nie spełniała wymiarów. I za przesyłkę płaciłem max 25zl z reguły jest to niecałe 20 zl za pobraniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panie/panowie...Kolejny już raz powraca u mnie temat/problem :/

Nie wiem jak to jest ale mam do wysłania nad morze dokładkę zderzaka z Imprezki klasyka

Problem jest tego typu, że DPD nie przyjmie takiej wysyłki a kalkulator DHL pokazał taką kosmiczną kwotę, ze odpuszczam :/

Macie pomysł jak to nadać?

gdzie uderzyć?

Totalnie nie wiem co zrobić....Kurczę ćwiartki blacharskie kurierzy przywożą...i jakoś się da- zderzaki maski...a głupią dokładkę, która ma 170cm długości max...jest wysoka na max15cm i wazy mniej niż 5kilo to jest mega problem :/

Może ktoś szanownych kolegów podpowie co zrobić...Może wybiera się ktoś nad morze- i w cenie wysyłki podrzuci mi ją?

Ehh....totalne dno :/

Czy ktoś może ma mozliwość wysłania swojego kuriera..ma podpisaną jakąś umowe itp...Totalnie nie mam pomysłu :(

Spróbuj pocztexem . Ja wysyłałem zderzak i maskę z imprezy a ostatnio komplet progów do golfa 3 i przyjęli bez problemu . Paczka poszla mimo ,ze nie spełniała wymiarów. I za przesyłkę płaciłem max 25zl z reguły jest to niecałe 20 zl za pobraniem

 

W tym rzecz, ze to juz na starcie wypróbowalem...panie okienku na poczcie dala mi.odpowiedni blankiet mierzac dokladke i kazala zadzwonic na infolinie...Zadzwonilem...i zonk...nie.przyjmuja powyzej 150cm

Właśnie dziwi mnie to...Ludzie kupuja-dostają/wysyłają połowy samochodów...Jak to robią??

DpD nie przyjmuje czesci samochodowych a nawet jesli bo pani sie zgodzila nawet ale nie gwarantuje czy dotrze w jednym kawalku....a dhl...130zl mi wyszlo z.kalkulatora...Wiec jestem w kropce :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowaduj sie...chetnie skorzystam ;-)

Wiesz Macku jak to mniej wiecej wyglada ;-)

Mam to spakowane w bąbelki i streth...i czeka na wysylke.

 

Bede wdzieczny ;-)

Utatowałbyś mi skóre..bo jeśli do konca roku tego nie wyśle to chyba oddam kase kupującemu i odpuszcze temat...A tego nie chciałbym robić....Więc z góry dzieki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje ktos części do gf ? Zamawiam skrzynie od gościa co rozbiera na części imprezę i ma pełno gratów za uczciwa kasę. Więc jesli ktoś by cos potrzebowal to można zamówić razem ( tańsza wysyłka)

 

 

 

Btw . Ten punkt poczty w mojej okolicy to skarb w takim razie skoro przyjmuje takie przesyłki jak zderzak itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu nie ma wystawionej aukcji . Trafiłem to auto kiedys na olx szukając skrzyni . Ogłoszenie zniknęło. Wczoraj napisałem do niego jeszcze raz czy ma to auto i odpowiedz byla ,ze tak.

 

Na jego innej aukcji można zobaczyć część auta.

 

Mam foto foteli , pompy wspomagania .

 

Napisze mu by wystawił ogłoszenie jeszcze raz .

 

Tutaj można kawałek auta można zobaczyć

 

http://olx.pl/oferta/lodka-wedkarska-kabinowa-zarejestrowana-do-dokonczenia-malowanie-CID767-IDaTkMh.html - http://olx.pl/oferta/lodka-wedkarska-kabinowa-zarejestrowana-do-dokonczenia-malowanie-CID767-IDaTkMh.html

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...