Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz po zabiegu. Dp mialem owiniety bo taki juz kupilem. Ale w trasie pieron glosnawo, za to jak sie odwinie to az mnie ciarki przechodza. Mam jeszcze puszke hs na podmianke i zobacze co zostawie. Teraz mam backboxa scoobyworld robionego przez hs i reszt# przelot hs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój forek I sturbo ma w tym momencie seryjny ukald wydechowy z wywalonym katem.

Backbox mam robiony przez proex ale jest za cicho ^_^

 

Za czym się rozglądać na tył żeby było bardziej bulgocząco i głośniej bez ruszania innych rzeczy? :)

Oczywiście pomijamy uklady wydechowe za 3kzł :) Coś z niższej półki cenowej.

 

Nie ma to być ryk i urywanie głowy bo dużo jeżdżę w trasach ale chciałbym podkreślić nieco brzmienie mojej lodówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to jedyna opcja, i tak się mega wypruję z keszu. Wydaje mi się że dp jest także mniej zagrożony. Poza tym mój dp ma dość nieregularny kształt i będzie go trudniej owinąć. Inna sprawa, że część fachowców nie widzi specjalnego sensu owijania dp. Tak więc pewnie będzie taśma a za jakiś czas kocyk perrina na dp.

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z serii dziwnych :rolleyes:

 

Kieeeedyś w moim turbo forku był katalizator, poprzedni właściciel wstawił w to miejsce strumiennice w obudowie kata.

Czy ona może powodować pogorszenie dźwięku/bulgotu/itd ? Czy nie ma wpływu?

Po prostu nie wiem czy już teraz jechać ją wyciąć i wstawić rurę czy poczekaą aż się przepali ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ładnie

i tak trzymać :)

 

jeżeli kupiłeś już Perrina, to dodatkowy koszt nimbusa trzeba przeboleć, tym bardziej że proponuje owinąć chociaż za katem, tam gdzie nagrzana część DP może narobić kuku dookoła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...