Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Nieteges: koniec z Lejdi.

Teges: nie wiem co tu napisać.

 

Hm. Smutek przejdzie, pojawi sie nowa Lejdi. Fajniejsza; gwarantuje.

A jak, jeśli można zapytać :?:

 

Zawsze sie pojawiają :mrgreen:

 

Taaaa.

 

Kobieta jest jak tajfun.Zjawia się ciepła i wilgotna,odchodząc zabiera dom i samochód.

 

 

 

 

Zresztą, czy można ufać komuś, kto 5 dni krwawi i nie umiera?

 

 

 

 

 

 

 

ps. kota WRC widziałem... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z 5-letnim stażem

 

w zwiazku z jakim stazem? Harvy, dales sie przyjac na piecioletni staz??

 

Nieteges: koniec z Lejdi.

 

Majkel, bedzie dobrze. Nie gwarantuje. Czasami to "chwile" trwa, ale uszy do gory!

 

gdyby byl stu procentowy nieteges, to by wyladowalo w nietegesie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, jak chcesz sie z kims napic, a przede wszystkim chce Ci sie przyjechac na slask, to od razu PW i napewno cos tu wymyslimy razem.

Gadka, ze bedzie nastepna, ze przejdzie, itd, dzis w zaden sposobu Ci nie pomoze, wiec juz lepiej walnac pol litra, i w jakims stopniu starac sie nie myslec. A reszte zalatwia czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw powozimy sie wynalazkiem, potem go odstawimy na jakis parking strzezony zeby znowu jakies ciekawskie mendy czegos nie chcialy za bardzo podotykac (tu pozdrowienia dla krakusow ktorzy maja moje nowe Valeo! i moja porysowana szybena sumieniu... zorientowalem sie 1sek za pozno, ze piór nie ma....) :evil: i udamy sie na przejscie przez wszystkie katowickie knajpy z ktorych nas nie beda wyrzucac :mrgreen:

poki co to trzymaj sie i wlasciwie tyle co mozna powiedziec na temat, w koncu my som chopy nie baby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael wiem jak sie czujesz bo sam od ponad roku jestem "bezpański" :) oczywiście ma to swoje wady ale i zalet tez ma kilka :) ot np na każdą imprezę czy spotkanie ze znajomymi wychodzę sobie bo tak i nikomu sie nie musze tłumaczyc po powrocie... :) a lato juz niedługo i czas wyjść dopiero nadciąga :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dziura budżetowa, to już bym jechał ;-) Dobra wódka zawsze chętnie. Jak przyjdą lepsze czasy to skrorzystam z zaproszenia.

 

pamiętaj, że masz sąsiadów :wink: a i właściwy sklep po drodze z Natolina się znajdzie :twisted::twisted:

 

PS. Michael, przypomnij sobie Naszą niedzielną rozmowę na gg - już wiesz jaki jest teges w zwiazku z nietegesem? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot np na każdą imprezę czy spotkanie ze znajomymi wychodzę sobie bo tak i nikomu sie nie musze tłumaczyc po powrocie...

 

Widzisz, myk polega na tym, że... ja cały czas tak robiłem :mrgreen:

 

Spoko loko.

 

[ Dodano: Wto Sty 27, 2009 10:21 am ]

już wiesz jaki jest teges w zwiazku z nietegesem? :mrgreen:

 

Coś tam wiem. Odezwij się wieczorem, chciałem właśnie ne temat tego tegesu w nietegesie zamienić parę zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...