Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mówiłeś, że dużo jeździsz szmelcwagenem z ursusowskim silnikiem,

 

Mówienie "dużo jeździsz" to nadużycie: jechałem nim RAZ jako kierowca i bardzo sporadycznie jeżdżę jako pasażer :twisted:.

 

Przemeq, wjechal kiedys mi tak koles a tyl i ucial mi pol samochodu. od tamtej pory jak jest szybko, a za mna ktos, to przelatuje na zolci, jak wolno, to zawsze hamowanie z redukcja, zaby w razie czego uciec. w sensie dobrze kombinujesz :grin:

 

Znajomy mi kiedyś mówił, że jeżdżąc estiajem strasznie się rozglądam - zaczęło mi się robić z tego powodu głupio, ale wczorajsza sytuacja, i kilkukrotne uniknięcie videoradaru dzięki monitorowaniu sytuacji w lusterkach utwierdziły mnie w przekonaniu, że czynię słusznie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie "nieteges - nieteges - teges"

 

Nieteges :arrow: silnik brał olej litrami, decyzja: remont :cry:

Nieteges :arrow: po resekcji diagnoza : remont nie uzasadniony ekonomicznie :evil:

Teges :arrow: przeszczep z MY04 się przyjął :grin: :grin: :grin: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: o 6:00 moja druga połowa miała być na lotnisku. Zaspała i obudziła się o 5:19. Na lotnisko mamy z domu 15.4 km. Taksówka nie wchodziła w grę, bo nie zdążyłaby przyjechać i jechałaby z pół godziny, a w moim wozie świeciła się rezerwa (a co to oznacza, posiadaczom zaturbionych subaru, w szczególności STI, tłumaczyć chyba nie muszę :twisted:).

 

Teges: estiaj jest jednak piekielnie szybki, a przygotowywanie sobie wieczorem wszystkiego na rano ma kolosalną przyszłość. Na lotnisku byliśmy o 5:56 :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: o 6:00 moja druga połowa miała być na lotnisku. Zaspała i obudziła się o 5:19. Na lotnisko mamy z domu 15.4 km. Taksówka nie wchodziła w grę, bo nie zdążyłaby przyjechać i jechałaby z pół godziny, a w moim wozie świeciła się rezerwa (a co to oznacza, posiadaczom zaturbionych subaru, w szczególności STI, tłumaczyć chyba nie muszę :twisted:).

 

Teges: estiaj jest jednak piekielnie szybki, a przygotowywanie sobie wieczorem wszystkiego na rano ma kolosalną przyszłość. Na lotnisku byliśmy o 5:56 :twisted:.

 

Przemeq zachował się jakby miał już mega długi staż małżeński, poświęci wszystko dla dnia/dni wolności :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: o 6:00 moja druga połowa miała być na lotnisku. Zaspała i obudziła się o 5:19. Na lotnisko mamy z domu 15.4 km. Taksówka nie wchodziła w grę, bo nie zdążyłaby przyjechać i jechałaby z pół godziny, a w moim wozie świeciła się rezerwa (a co to oznacza, posiadaczom zaturbionych subaru, w szczególności STI, tłumaczyć chyba nie muszę :twisted:).

 

Teges: estiaj jest jednak piekielnie szybki, a przygotowywanie sobie wieczorem wszystkiego na rano ma kolosalną przyszłość. Na lotnisku byliśmy o 5:56 :twisted:.

 

Przemeq zachował się jakby miał już mega długi staż małżeński, poświęci wszystko dla dnia/dni wolności :mrgreen:

 

Ja bym moją starą , gdyby tylko chciała gdzieś lecieć :twisted: wywiózł na lotnisko juz dwa dni przed odlotem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho panowie, ja tę historię sprzedaję w taki sposób, jak bardzo się poświęciłem dla jej dobra :mrgreen:.

 

Jako ciekawostkę dodam, że był to jej pierwszy służbowy lot w nowej pracy i to na spotkania do centrali firmy, gdzie na nią czekają. Niezdążenie na ten lot byłoby totalną wpadą :twisted:.

 

PS Tam ta ram tam - dziś impreza, jutro impreza, pojutrze impreza... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Tam ta ram tam - dziś impreza, jutro impreza, pojutrze impreza... :mrgreen:

 

znaczy że co :?: zapraszasz całe forum :?: hmm... to ja nawet momentalnie wyzdrowieje i jade :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a w moim wozie świeciła się rezerwa (a co to oznacza, posiadaczom zaturbionych subaru, w szczególności STI, tłumaczyć chyba nie muszę :twisted:).

 

Teges: estiaj jest jednak piekielnie szybki, a przygotowywanie sobie wieczorem wszystkiego na rano ma kolosalną przyszłość. Na lotnisku byliśmy o 5:56 :twisted:.

 

... świecila sie rezerwa?? czyzbys zamontowal gaz skoro dojechaliscie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie lampka zaczela zyc swoim zyciem - juz sie nie swieci jak dochodzi do rezerwy - czasem tylko okaze swoja obecnosc...

czek endzyn to chyba na cerwono iskrzy

 

[ Dodano: Czw Kwi 24, 2008 3:55 pm ]

nieteges - orzeczono u mnie 15 % uszczerbku na zdrowiu po potraceniu przez samochod na dodatek orzeczono jako dlugotrwaly - czyli powyzej 6 miesiecy z mozliwoscia poprawy

teges - dostalem odszkodowanie, bedzie na jakies mody :twisted::twisted:

 

tylko szkoda mi kolana :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...