Skocz do zawartości

Aloha!


Raff

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym pragne zaznaczyc swa obecnosc na tym forum i przywitac wszystkich "starych wyjadaczy". Obecnie turlam sie czarna Renault Megane Coupe 2.0 16V przez niektorych okreslana jako Williams, ale wlasnie jestem na etapie rozgladania sie za SI GT. Mam nadzieje ze przy Waszej pomocy cos sobie upoluje i dolacze do szczesliwego grona posiadaczy tego rodzinno sportowego sedana ;)

 

Klaniam sie piatkowo

 

Rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze przy Waszej pomocy cos sobie upoluje i dolacze do szczesliwego grona posiadaczy tego rodzinno sportowego sedana ;)

 

Gdybyś szukał srebrnej lub niebieskiej to mam namiary na dwie polecane GT 99. pisz prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze przy Waszej pomocy cos sobie upoluje i dolacze do szczesliwego grona posiadaczy tego rodzinno sportowego sedana
"Rodzinno"? - pragnę zaznaczyć, iż między siedzeniem a słupkiem bocznym nie można umieścić wędki, bo jest za ciasno. Wędzisko można co prawda zapakować w dziurę w kanapie tylnej, ale wtedy trudno jest zmieniać biegi.

Jeśli nie wędkujesz - kup Subarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rodzinno"? - pragnę zaznaczyć, iż między siedzeniem a słupkiem bocznym nie można umieścić wędki, bo jest za ciasno. Wędzisko można co prawda zapakować w dziurę w kanapie tylnej, ale wtedy trudno jest zmieniać biegi.

Jeśli nie wędkujesz - kup Subarkę.

 

A o teleskopach slyszales? No pare razy na rybach bylem ale skutek byl co najwyzej oplakany. Ryby rozplaszczone o betonowy pomost (splawik) pozrywane zylki i dziurawe spodnie (spinning) i jakos tak zawsze pod gorke... Wole podnoszenie ciezarow, najchetniej w przyjaznej atmosferze lokalnych barow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś szukał srebrnej lub niebieskiej to mam namiary na dwie polecane GT 99. pisz prv.

 

No napisalem i gucio... Cisza jak makiem zasial :evil:

 

Cześć Raff,

nie jestem pewien, ale niewykluczone, że Iwan miał na myśli między innymi moje srebrne GT'99, z którym, choć powinienem, jakoś nie mogę się rozstać....

Jeżeli jesteś zainteresowany i obiecasz, że będziesz czuły i kochający (wobec GT oczywiście, a nie wobec mnie...) to możemy zacząć dyskusję:)

 

Pozdrawiam. Ost

 

ostoja@ebh.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...