Skocz do zawartości

Ułęż z Wróblem sobota 03.11.2007


Stefan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przesadzacie z tymi dachami na Ulezu, kwestia odpuszczenia w krytycznej sytuacji i wjechanie na trawe prosto a nie slajdem :twisted::mrgreen:

 

Wg mnie warto pojechac, tyle ze nie napalac sie na czas tylko pogadac z wroblem zeby szczegolnie popracowal nad torem jazdy i rozpoczynac nauke od zaraz. Marcin (m.wrc) wybiera sie na slomke a tam barierki sa magnetyczne i ja mu polecalem ten wyjazd jako dobry wstep przed mozliwe ze bardzo sliskim Slomczynem

 

m,wrc ma bardzo duze doswiadczenie w jezdzie i ogarnia temat, zielony jest natomiast w mocnym 4wd :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,19 saxo na barumie :twisted:

 

:shock: No to Verciu musisz poprosić Wróbla żeby uaktualnił listę najlepszych na rozecie bo jakoś Saxo na niej nie widzę :roll:

 

a to go zapytaj.przypmnij mu jak bylem z norvegiem i zlalem jego gt.wrobel tez wtedy jezdzil i saxo i gt.z tym ze wrobel zrobil lepszy czas gt (byla wieksza roznica miedzy jego czasem w gt a saxo)

 

zazdrosniku niedowiarku ze spojlerem od logana :mrgreen:

 

Trochę się zdziwiłem :shock: bo to jet dobry czas i postanowiłem to sprawdzić - nie ma Cię na liście rekordowych przejazdów.

Jeżeli to prawda to gratuluję - nadęty, góralski fanfaronie :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w piatek uporam się z moim autkiem ( musze zmienić sprzegło i kolektor wydechowy) to jestem chętny, dawno w Ułęzu mnie nie było :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pisze , będę przed 9.00

 

widzialem ze jakieś zacne RWD sie wybiera ,

może w końcu nie będe jedyny z autem jeszcze z XX wieku :wink: ,

 

co do bezpieczeństwa na Ułężu nie mam żadnych zastrzeżeń ,

coś mi się obiło o uszy o jakiś dachu na Ułężu , ale to musiał być wynik albo: totalnej niekompetencji , wielkiego pecha ( sporadyczna - bo ja nie znalazlem tam takich - koleina w trawie) lub rzeczywiscie bardzo mocnego przesadzenia.

 

Ja kilkakrotnie wyleciałem w trawę :sad: , nawet przy trójkowym slalomie i lekko bokiem i nigdy nie było jakiegokolwiek zagrożenia dachem.

 

Polecam Ułęż,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pisze , będę przed 9.00

 

widzialem ze jakieś zacne RWD sie wybiera ,

może w końcu nie będe jedyny z autem jeszcze z XX wieku :wink: ,

 

co do bezpieczeństwa na Ułężu nie mam żadnych zastrzeżeń ,

coś mi się obiło o uszy o jakiś dachu na Ułężu , ale to musiał być wynik albo: totalnej niekompetencji , wielkiego pecha ( sporadyczna - bo ja nie znalazlem tam takich - koleina w trawie) lub rzeczywiscie bardzo mocnego przesadzenia.

 

Ja kilkakrotnie wyleciałem w trawę :sad: , nawet przy trójkowym slalomie i lekko bokiem i nigdy nie było jakiegokolwiek zagrożenia dachem.

 

Polecam Ułęż,

 

dacha mozna strzelic na rownym asfalcie :roll: i zdaza sie to nawet instruktorom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła reklama :roll: :mrgreen:

 

No cóż, dostałem od Piotra kilka ciepłych uwag po tym występie... :oops:

 

Na swoje usprawiedliwienie, mogę dodać tylko, że miało być dla Colina i raczej nie na chudo. Jak widać było. :cool: Do tego Mariusz wgrał mi soft na specjalne okazje i trochę kierowcę ponosiło... :twisted:

 

Oby na Cynę się poprostowało :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dacha mozna strzelic na rownym asfalcie :roll:

 

Demonizujecie te dachy... :wink:

Nawet jak się zdarzy - a zdarzyło się wiecej niż raz i dwa na Ułężu - to jest to jeden z delikatniejszych dzwonów. No chyba, że się pasów nie zapina...

 

czy na Waszej pojeżdżawce wymagane są kaski :?:

 

NIewłaściwe pytanie. Czy warto mieć kask - odpowiedź WARTO. :twisted:

 

Miłej zabawy, ja sobie poupalam po Rondzie Point des Champs-Élysées :lol: ...jakimś Piaggio... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIewłaściwe pytanie. Czy warto mieć kask - odpowiedź WARTO. :twisted:

Niewłaściwe sformułowanie pytania ... ;)

 

Chodziło mi o to czy mój pasażer również musi mieć kask na Waszej probie :?:

Poprostu niewiem czu uda mi się pożyczyć jeden kask, wlasnie dla pasazera ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to czy mój pasażer również musi mieć kask na Waszej probie :?:

Poprostu niewiem czu uda mi się pożyczyć jeden kask, wlasnie dla pasazera ...

 

Twoj pasażer nie musi mieć kasku, bo i tak nie będzie z tobą jeździł na próbie. Próbę jedziesz z Wróblem, który mierzy ci czas.

 

a masz może schemt jak wygląda sama próba?

 

Próba jest prawie zawsze inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...