Skocz do zawartości

Karta klubowa Subaru według Tesco


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj będąc w Tesco na zakupach, przy chwili wolnego, gdy reszta robiła zakupy, stanąłem przy czytniku do sprawdzania cen i wpadłem na pomysł posprawdzania wszystkiego co mam przy sobie z kodem kreskowym, niestety co nie podłożyłem wyświetlało tylko że błąd czy coś podobnego, jednak nie zniechęcając się i sprawdzając dalej dotarłem aż do swojej karty klubowej Subaru, po odczytaniu kodu kreskowego na czytniku wyświetliło napis "Butelka na piwo 0.5 litra" i cenę 0,40 zł :shock: Tak oto dowiedziałem się iż jestem posiadaczem nie karty, a butelki i że mój portfel jest bardzo pojemny skoro mieści się w nim butelka. Od jutra zaczynam sprawdzać w innych marketach.

Czy ktoś robił już podobne badania, czy tylko ja wpadam na tak znakomite pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pomysł na biznes - sprzedać butelkę za 120 do 280 zł i jeszcze sie ludzie cieszą :mrgreen:

Też o tym pomyślałem, zapłaciłem 120zł, jeden plus bycia studentem :wink: ,cieszyłem się jak niewiem co, a teraz okazuje się że Tesco moją karte wycenia na 0,40 zł, w dodatku pustą, nawet już napić się nie można, a w Subaru co roku chcą za nią te 120. eh :sad: Nie ma głupich za rok kupuję w Tesco. Jak to tam było. "Dużo, tanio, Tesco" czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, wez nastepnym razem podczas zakupow wloz karte do koszyka i probuj sciemniac kasjerce ze ty widzisz i chcesz kupic butelke nie karte i ze to ona ma jakies urojenia. Ciekawe jak zareaguje jak zeskanuje kod :twisted:

Już dzisiaj chciałem, ale kobieta przy kasie jakaś taka niezbyt była, wyglądała bardziej na taką co jak jej nie będzie coś pasować to mi zabierze kartę, następnym razem spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo klubu, mam 22 lata oraz Subaru kupione poza autoryzwanym salonem i składkę jaką muszę płacić to 240 zł (Status 2). Chociaż jeśli bym nie napisał że mam auto to zapłacę 120 zł (jako osoba ucząca się - Status 1) :shock:

Czemu nie ma zniżek dla studentów posiadających subaru :?:

 

Śmieszne trochę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo klubu, mam 22 lata oraz Subaru kupione poza autoryzwanym salonem i składkę jaką muszę płacić to 240 zł (Status 2). Chociaż jeśli bym nie napisał że mam auto to zapłacę 120 zł (jako osoba ucząca się - Status 1) :shock:

Czemu nie ma zniżek dla studentów posiadających subaru :?:

 

Śmieszne trochę :evil:

 

Boże, jak ja bym chciał mieć 22 lata i taki problem...

 

:twisted::mrgreen: :wink:

 

 

A tak BTW - czy ktoś mnie poinformuje kiedy mam wpłacić następna składkę...bo nie pamiętam kiedy minie rok... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a'propos karty - to kiedy jej ostanio uzywaliscie :?: czy macie ja od tak sobie w portfeliku za jedyne 120/240 biletow nbp ?

 

Za każdym razem w serwisie :cool:

no OK - a chodzi mi bardziej o kogos kto nei serwisuje auta w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a'propos karty - to kiedy jej ostanio uzywaliscie :?: czy macie ja od tak sobie w portfeliku za jedyne 120/240 biletow nbp ?
Karta ta przydaje mi się raz do roku z okazji Plejad.

Poza tym, jak widzę na stronie klubu, mógłbym wykorzystać ją na nartach w Wierchomli. Ale w ubiegłym roku kiedy tam byłem jakoś nie zwróciłem uwagi...

To jest największy problem z takimi kartami: pamiętać gdzie i kiedy można by użyć którejś z nich...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a'propos karty - to kiedy jej ostanio uzywaliscie :?: czy macie ja od tak sobie w portfeliku za jedyne 120/240 biletow nbp ?

 

Za każdym razem w serwisie :cool:

no OK - a chodzi mi bardziej o kogos kto nei serwisuje auta w ASO ?

No, przecież Bilex ma gwarancję. Chyba mu napraw gwarancyjnych taniej nie robią. :lol:

Podejrzewam, że raczej przy kupowaniu części się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a'propos karty - to kiedy jej ostanio uzywaliscie :?: czy macie ja od tak sobie w portfeliku za jedyne 120/240 biletow nbp ?

 

Za każdym razem w serwisie :cool:

no OK - a chodzi mi bardziej o kogos kto nei serwisuje auta w ASO ?

No, przecież Bilex ma gwarancję. Chyba mu napraw gwarancyjnych taniej nie robią. :lol:

Podejrzewam, że raczej przy kupowaniu części się przydaje.

 

Są jeszcze przeglądy z wymiana różnych części... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vibowit na przeglądach jednak się płaci za płyny filtry itp. i za robocizne. i na to masz jeszcze zniżkę, mi się już karta zwróciła parokrotnie.

Przeneq to zdaj relację jak wrócisz co ciekawego posiadasz. Ja jak dostanę Forysia z powrotem z serwisu to będę sprawdzał dalej, bo tam zostawiłem parę innych kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq napisał/a:

PS Lecę do najbliższego supermarketu posprawdzać wszystkie karty - w tym tę z agencji "Czarny Lotos". Ciekawe, co wyjdzie

 

Herbatniki "Murzynki"

 

raczej tyle punktow ze wiertarke na Orlenie dostanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...