Skocz do zawartości

Sklep internetowy - BALDIE


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

Zważywszy na fakt, że Baldie, jako prowadzący sklep internetowy starał się wyjść na przeciw oczekiwaniom prawdopodobnie najliczniejszej i na pewno najwierniejszej marce subaru grupie ludzi - forumowiczom, usunięcie go ze stołka było wysoce niepoprawne marketingowo. Zastosował najlepszy chwyt jaki mógł, by poprawić obroty tzn zapytał: Ludziska czego wy chcecie? Owszem padło kilka odpowiedzi, które mogłyby spotkać się z małym popytem, ale ogólnie powstał zarys zapotrzebowania. Nowy człowiek (zapewne ktoś znajomy, albo z rodziny, ktoś kto się nie zna i położy wszystko na łopatki) przyszedł na gotowe, albo tematu postanowił nie kontynuować. Patrząc na wasze marże ok 35%(widać po przecenach) napewno was stać na utrzymanie kogoś na tym miejscu, zakładając, że to co robi robi z głową i ma pomysł.

Wydaje mi się, że Baldie podszedł do tematu fachowo.

 

Szkoda, że na ten post nigdy nie otrzymam odpowiedzi od Dyrekcji, lub kogoś z menedgerów wyższego szczebla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Szkoda, że na ten post nigdy nie otrzymam odpowiedzi od Dyrekcji, lub kogoś z menedgerów wyższego szczebla.

A to ciekawy zarzut :shock:

Jeżeli z góry zakłada Pan, że nie otrzyma Pan odpowiedzi - po co wpis ?

Nie mam zamiaru na forum tłumaczyć się z podejmowanych decyzji personalnych. Baldi - przy całym uznaniu dla podjętej w zakresie sklepiku inicjatywy - doskonale wie, dlaczego już u nas nie pracuje.

Nie umniejsza to naszej do niego sympatii, której jako firma daliśmy jak najbardziej konkretny wyraz.

Niestety istnieją reguły, których łamać nie wolno.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Na tym forum odpowiadam praktycznie zawsze (choć czasem z opóźnieniem ze względu na brak czasu).

Moja odpowiedź nie była więc rakcją na "podpuchę", lecz rezulataem powrotu do Polski :wink:

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Oczywiście, że sklep będzie kontynuowany. Zakładam też, że zasięganie opinii p.t. Forumowiczów będzie jednym z elementów jego funkcjonowania. Spełnienie wszystkich życzeń pozostanie jednak prawdopodobnie nierealne ....

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełnienie wszystkich życzeń pozostanie jednak prawdopodobnie nierealne ....

 

Łączę pozdrowienia

 

Taaak...zainteresowanych informuje że zawiązał się już komitet kolejkowy na popiersia Pani Renatki i Wielceszanownej Dyrekcji 8) :wink:

 

Zaznaczam że o wiela popiersie Dyrekcji może być wykombinowane ze spirzu, marmuru, żeliwa, kruszywa, pasty do zębów, papieru i kleju biurowego ( i tak każdy kupi ), o tyle popiersie Pani Renatki zdec ydowanie powinno być z ...........................................lateksu, dla zachowania pełni realizmu.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o tyle popiersie Pani Renatki zdec ydowanie powinno być z ...........................................lateksu, dla zachowania pełni realizmu.

 

Mamusia

 

 

Może też być w skali 2:1, co by w nie po ciemku lepiej trafić było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może też być w skali 2:1, co by w nie po ciemku lepiej trafić było :D

 

to żeś se tera chopie przegwizdeł :twisted:

pierwsze primo..Pani Renatka robie najzajefajną kawe w cały kwaterze SIP...jak sie pojawisz to ci napluje..

drugie primo..jako przedstawicielka tej samej płci..znaczy sie najpiękniejszej i najzacniejszej ( a niech to kto skomentuje :!: :evil: ) pragne cie pionformować że skala 1:! jest najplepsza...jak se lubisz 2:1 to se szukaj przerosta pod dyskoteką ..albo idz na mecz piździbącze górne:polska..

trzecie primo....ultimo...dla swego bezpieczeństwa nie wyjawiaj nikomu co gdzie i jak chciałeś trafiać...

 

pozdrawiam krótkim harcerskim okrzykiem..."Kto idzie na piwo :?: :!: " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może też być w skali 2:1, co by w nie po ciemku lepiej trafić było :D

 

No ja nie wiem kochany czy ty masz w domu tako półke, żeby ci wlazło to popiersie w skali 1:2, a jak postawisz na brzegu, to piersi przecionżom i bedzie ci notorycznie spadywało.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zapomniało mi się ............. niniejszym - z powodu braku piersiówki z logo jedynej słusznej marki - przyłanczam się w obrażalstwie do Monisi. Z dniem dzisiejszym zakupy robie w TV Markecie.

 

Mamusia ciężko urażona ........na ambicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może też być w skali 2:1, co by w nie po ciemku lepiej trafić było :D

 

to żeś se tera chopie przegwizdeł :twisted:

pierwsze primo..Pani Renatka robie najzajefajną kawe w cały kwaterze SIP...jak sie pojawisz to ci napluje..

drugie primo..jako przedstawicielka tej samej płci..znaczy sie najpiękniejszej i najzacniejszej ( a niech to kto skomentuje :!: :evil: ) pragne cie pionformować że skala 1:! jest najplepsza...jak se lubisz 2:1 to se szukaj przerosta pod dyskoteką ..albo idz na mecz piździbącze górne:polska..

trzecie primo....ultimo...dla swego bezpieczeństwa nie wyjawiaj nikomu co gdzie i jak chciałeś trafiać...

 

pozdrawiam krótkim harcerskim okrzykiem..."Kto idzie na piwo :?: :!: " :D

 

A jak mi żona przestawi w/w popiersie w kąt :?:

To jak ja je znajde po ciemku :?:

Jeszcze o psa się potknę i zabiję, a tak jak będzie duże i ciężkie to żona nie dźwignie i zawsze będę wiedział gdzie stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak mi żona przestawi w/w popiersie w kąt :?:

To jak ja je znajde po ciemku :?:

Jeszcze o psa się potknę i zabiję, a tak jak będzie duże i ciężkie to żona nie dźwignie i zawsze będę wiedział gdzie stoi.

 

no niby tak..ale nie wiełeś ewentualności żwe wspomniane popiersie może nie przypaśc do gustu małżonnce i ona np. może ustawic je tak co by ci na ten najmniejszy paluszek u nogi spadło???im mniejsze tym...mniej boli...może rozpatrz wersje kieszonkową :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja kieszonkowa też jest niezła - mała, zawsze można mieć przy sobie - odpada szukanie po ciemku, jak już wspomniałaś jak spadnie krzywdy nie zrobi, problemu z półką nie będzie ale... Zawsze może posłużyć jako pocisk. Taka figurka pociśnięta z dużym impetem może wiele nazmieniać w... życiu.

 

To może ja poproszę o ekipę, co mi zrobi na ścianie nie dokońca płaskorzeźbę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja kieszonkowa też jest niezła - mała, zawsze można mieć przy sobie - odpada szukanie po ciemku, jak już wspomniałaś jak spadnie krzywdy nie zrobi, problemu z półką nie będzie ale... Zawsze może posłużyć jako pocisk. Taka figurka pociśnięta z dużym impetem może wiele nazmieniać w... życiu.

 

znaczy jak ci sie pomysł podoba to wisisz mi browara (za fachowe, rzeczowe i "bezinteresowne" podsunięcie pomysłu) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja kieszonkowa też jest niezła - mała, zawsze można mieć przy sobie - odpada szukanie po ciemku, jak już wspomniałaś jak spadnie krzywdy nie zrobi, problemu z półką nie będzie ale... Zawsze może posłużyć jako pocisk. Taka figurka pociśnięta z dużym impetem może wiele nazmieniać w... życiu.

 

znaczy jak ci sie pomysł podoba to wisisz mi browara (za fachowe, rzeczowe i "bezinteresowne" podsunięcie pomysłu) :D

 

Nie ma problemu.

PS: jak tylko sam nie zawisnę z powodu niepłaskorzeźby na ścianie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...