Skocz do zawartości

doda Ty podlogowa flanelo


foreks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

C'mon przejmujecie sie jakims silikonem ktorego za kilka lat nie bedzie slychac i widac. Na razie mamy mode na robienie kariery przez ludzi ktorzy nie umieja spiewac badz nie umieja myslec. Trzeba to jakos przetrzymac. Nadejda lepsze czasy w szołbiznesie. Przyjda ci z talentem i IQ.

 

 

 

Mam nadzieję :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaczajac sie do tej dyskusji to sie obawiam ze "kilka lat" to wersja nieslychanie optymistyczna - Obawiam sie sledząc dokonania muzyki światowej i Polskiej od lat co najmniej 30-tu [w szerokim tego slowa znaczeniu - majac sciane płyt CD] ze Doda to jest jeszcze cud i superwokalistka. Czekaja nas czasy niestety coraz gorsze. Muzyka jak caly ten swiat podlega coraz wiekszej komercji, spłaszczeniu i upodleniu bez mała. Tak wiec za 10 lat bedziemy wspominac Dode zo to byla dobra wokalistka. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wreszcie ktos te swiruske utemperuje. pannica mysli ze jest nie wiadomo kim i czego to ona nie potrafi. wp****dziel gowniarze spuscic to sie nauczy. ja wiem, ze przemoc wobec kobiet jest niedopuszczalna, ale ktos jej powinien pare razy przelozyc przez ten glupi blond leb to moze zrozumie pare rzeczy i uszanuje zdanie innych. (z szacunkiem do innych blond kobiet :wink: ) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wreszcie ktos te swiruske utemperuje. pannica mysli ze jest nie wiadomo kim i czego to ona nie potrafi

 

asia, jestem z tobą Doda na swoim koncie ma wiele skandalów, ale ona chyba na tym bazuje bo jest zawsze w centrum zainteresowania.

 

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=4491

 

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=4547

 

http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,81814,4369279.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia, haha dalas sie zlapac - o to wlasnie dodzie chodzi - zeby o niej gadac. A ze sama bylas na jej koncercie ??? Hmmmmm ja bym sie nigdy nie pojawil ....

 

Zobacz sukces jednak osiagnela - wg mnie to duza sztuka z gowna zrobic twarog :mrgreen: Kaczorowi tez sie udalo :wink:

 

Btw nie rozumiem tego zazenowania - nikt nie kaze Ci jej ogladac - a ze jest w TV - that's live - ja uzywam magicznego guzika na pilocie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze nikt nie kaze mi jej ogladac ani sluchac, jednak kiedy nie wejde na neta ciagle gdzies tam sie przewija doda, az strach lodowke otworzyc :razz: . po prostu mowie jakie mam o niej zdanie i co mi sie nie podoba. a to ze bylam na jej koncercie w grojcu to byla okazja do spotkania sie ze znajomymi na festynie. mozna powiedziec ze zaplatalam sie tam "prawie" przypadkowo :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...