Skocz do zawartości

5 Rajd Nikon


555

Rekomendowane odpowiedzi

No i juz jutro rozpoczyna sie czwarta runda RSMP - Rajd Nikon. Niektore fragmenty oesow, niemal powielaja sie z tymi z Elmotu, ale nie wszystkie, lacznie leci 16 OS o dlugosci 211 km. Lista zgloszen jest conajmniej skromna - 56 zalog, z czego 9 zalog liczy niemiecki puchar Micry i jeszcze dwie inne zalog z raichu. Z naszych zalog pojedzie 10 eNek i 4 zalogi w 1600. Hmmm no ale w sumie czego sie mozemy spodziewac sie dwa tyg. po Kormoranie - sama data rozgrywania imprezy jest troche bezsensu, no ale coz...Pierwszy odcinek rozpoczyna sie o 9:55. a wiec...KUCHAR OGNIA !!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAP:

 

Wałbrzych: Kibic potrącony na trasie rajdu

 

Kibic został potrącony w piątek na trasie V Rajdu Nikon w Wałbrzychu. Mężczyzna, z ogólnymi potłuczeniami, został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Na terenie Wałbrzycha i okolic w piątek odbywa się rajd samochodowy. Na odcinku specjalnym samochód jednej z ekip wypadł z trasy, odbił się od drzewa i uderzył mężczyznę.

 

"Sportowcom nic się nie stało. Ucierpiał kibic, który prawdopodobnie stał w nieodpowiednim miejscu" - powiedział Witold Tylutki z biura prasowego rajdu.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechała karetka. Lekarz zdecydował o przewiezieniu mężczyzny do szpitala. Sprawdzamy okoliczności zdarzenia - powiedział Ryszard Ziach z policji w Wałbrzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to niestety znów wydzwonił Pelikan...

Czesc! To niemozliwe, ze Palikan, bo go do rajdu nie dopuscili, bo mu Balon jakas nie taka chlodnice sprzedal, wiem, bo wlasnie wracam od balona.

pozdrawiam

zygstajn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK przepraszam, juz wszystko wiem, nie wystartowal Peugeot Palikana, w którym mial jechac moj ziomal Marcin Gorski (znany niektorym z np. posiadania lokalu z najlepszym tatarem na swiecie :lol: ) a Pelikan faktycznie wystartowal i faktycznie zaczepil jakiegos ciekawskiego Ziomka co to w czasie przejazdu musi widziec jakie spodnie ma kierowca. A swoja droga, to jak widze na rajdach jak sie zachowuja kibice to mi cikarki przechodza :evil:

Pozdrawiam

zygstajn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat Prasowy Nr 5

 

Lekarz zawodów poinformował o stanie zdrowia osób poszkodowanych.

 

Mariusz Pelikański i Daniel Dymurski wypadli z trasy na OS 2 Olszyniec - Jedlina Zdrój Samochód uderzył w stojącego po zewnętrznej stronie zakrętu kibica. Kibic został przewieziony przez karetkę pogotowia do szpitala Sokołowskiego w Wałbrzychu na Oddział ratunkowy.

W szpitalu stwierdzono złamanie dwukostkowe podudzia lewego. Chory po opatrzeniu opatrunkiem gipsowym został zwolniony do domu.

 

Maciej Lubiak i Maciej Wisławski wypadli z trasy na OS 6 Olszyniec - Jedlina Zdrój. Samochód uderzył w drzewo, a następnie wpadł do rowu po wewnętrznej stronie zakrętu.

W wyniku wypadku obrażeń doznał kierowca. Zawodnik został przewieziony przez karetkę pogotowia do szpitala Sokołowskiego w Wałbrzychu na Oddział ratunkowy.

W szpitalu stwierdzono stłuczenie klatki piersiowej i drobne potłuczenia. Zawodnik został w szpitalu na obserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Nikona, Lesiu się nie popisał, zaliczył straszne malin.

 

Trochę nam się z Wojtkiem nóżki ugięły ze strachu. W maliny poszedł jakieś 1,5 metra obok nas.

Kościuszko poprawił w tym samym miejscu.

Rajd dla mnie był wyjątkowo dzwoniasty. Pelikan przy mnie, Lubiak 500 metrów dalej.

 

Lubiak trochę się poobijał, ale jest OK, dzisiaj wyszedł ze szpitala i kręcił się po strefie serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...