Jump to content

gasnica i klucz do kół w GT'00

Bosman
 Share

Recommended Posts

zanabywszy wymarzone GT kombi u Herrmanna w Berlinie nie zwrocilem uwagi, że ów Herrmann, jak ponoć wiekszość jego rodaków, pozbawił auto gaśnicy, trójkąta i klucza do kół (to ponoć ich przywara narodowa).

stąd pytania dwa:

1. gdzie seryjnie w GT kombi montowana jest gaśnica?Na razie nie mogę znalezc dobrego miejsca.

2. Cos mi sie majaczy z instrukcji obsługi, że w GT dawali jakiś zestaw kluczy (a nie tylko klucz do kół). gdzie tego szukać? Wiem że niby wystarczy zwykły krzyzak,no ale zawsze przyjemniej mieć oryginały, szczególnie że całe auto w super oryginalnym stanie.

1. U mnie lata za siedzeniem :neutral: U Gracowego widzialem ze ma przymocowana z przodu siedzenia. ps. z checia kupie taki zestaw montazowy :wink:

2. Jest taka saszetka. Dawali zwykly klucz do kol, srubokret,dwa plaskie klucze, szczypce, imbus i chyba cos jeszcze ale nie pamietam. U mnie znajdowala sie przy kole zapasowym, ale to juz chyba zalezy od poprzedniego wlasciciela :wink:

1. U mnie lata za siedzeniem :neutral:

a jak myslisz, co sie stanie z luzno lezaca gasnica za siedzeniem, jak wydachujesz autem??? .... jak cie walnie w glowe to juz bedzie za pozno.

natychmiast zalecam zmiane.

1. U mnie lata za siedzeniem :neutral:

a jak myslisz, co sie stanie z luzno lezaca gasnica za siedzeniem, jak wydachujesz autem??? .... jak cie walnie w glowe to juz bedzie za pozno.

natychmiast zalecam zmiane.

kurcze masz racje, nie pomyslalem o tym. :neutral: Bede musial sie zaopatrzyc w zestaw montujacy. Z drugiej strony dachowania nie mam w planach :mrgreen:

racja U mnie tam motulik 300v lezy

2l banka ? bo mnie sie miesci tam tylko litr 300V i litrowym opakowani Castrola ;)

Ktoś w końcu wie?

Ja mam pod siedzeniem pasazera z przodu.Zwykly wieszak wkrecony w rame siedziska.Moge jutro wsadzic fote jak komus pomoze.

Ja mam pod siedzeniem pasazera z przodu.Zwykly wieszak wkrecony w rame siedziska.Moge jutro wsadzic fote jak komus pomoze.

Tak samo jest chyba w lanosach.

Wiem skąd wezmę wieszak. :mrgreen:

Turdzi GT,

tnx za chytry patent. Na to nie wpadlem.

W poprzednich autach mialem mocowaną do podlogi przed fotelem pasazera, ale w GTkku idzie tędy ogrzewanie na nogi dla tych co mają pecha i siedzą z tyłu :-)

Gdzie kupic taki weszak?

kashmere napisał/a:

racja U mnie tam motulik 300v lezy

2l banka ? bo mnie sie miesci tam tylko litr 300V i litrowym opakowani Castrola ;)

to witaj w klubie bo ja tez motula przelalem do litrowej opakowki po castrolu :mrgreen: