Skocz do zawartości

Gdzie ta keja...


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

jako "miejski" człowiek

zwany homo urbanus :mrgreen:

 

spędzę część urlopu na łódce

ale w porcie? :mrgreen:

 

gdzie jest wilgotno,

Przemeq - spi sie w lajbie... nie w wodzie :wink:

 

buja

pijesz tyle, zeby przejsc w przeciwfaze - wtedy jest stabilnie :mrgreen:

 

ale najlepszy efekt jest jak po 2 tygodniach na lajnie tfu!!! lajbie :mrgreen: siadasz za kolko... probujesz jechac wezykiem :lol:

 

nie ma gorącego prysznica

w lecie? do jeziora panie skaczesz i jest swietnie :wink:

a w porcie idziesz sie integrowac pod prysznic z innymi brodatymi wilkami morskimi :mrgreen:

 

barek jest minimalny

oj i tu masz zupelnie nietrafione informacje :mrgreen:

 

EDIT: literowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie udzielałem się w tym wątku, bo mi było jakoś tak nie po drodze (jestem żeglarskim lajkonikiem :mrgreen:), ale zanosi się na to, że w te wakacje po raz pierwszy w życiu spędzę część urlopu na łódce :shock". Aż nie wiem co powiedzieć - jestem jednocześnie podekscytowany i przerażony - przerażony dlatego, że jako "miejski" człowiek kompletnie się nie widzę na łódce, gdzie jest wilgotno, buja, nie ma gorącego prysznica, barek jest minimalny i nie chodzą kelnerzy :mrgreen: :roll:.

hehe.

nie bedzie zle! jesli lubisz spedzac czas na wodzie, palic ognisko, lubisz wzgledny porzadek, masz duzo tolerancji do wspoltowarzyszy z ktorymi bedziesz na 5m2 :twisted: to beeeedzie dobrze. bedziesz Pan zadowlooony :mrgreen:

a lodka to takie mieszkanko skompresowane :twisted: + bujanie. heh.

a gdzie a gdzie? a czym a czym?

zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie a gdzie? a czym a czym?

 

Mazury. Łódka jest typu... yyy... jakiegoś tam, podobno z wygodami (jak na łódkę).

 

A tak naprawdę to kręci mnie głównie zrobienie czegoś, czego nigdy nie robiłem. No i to, że na Warmii/Mazurach nie byłem ze sto lat, a Warmia/Mazury są fajne i se tam można w jeziorze popływać, napić się piwka (nigdy w odwrotnej kolejności) i zjeść do niego rybkę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie a gdzie? a czym a czym?

 

Mazury. Łódka jest typu... yyy... jakiegoś tam, podobno z wygodami (jak na łódkę).

 

A tak naprawdę to kręci mnie głównie zrobienie czegoś, czego nigdy nie robiłem. No i to, że na Warmii/Mazurach nie byłem ze sto lat, a Warmia/Mazury są fajne i se tam można w jeziorze popływać, napić się piwka (nigdy w odwrotnej kolejności) i zjeść do niego rybkę :mrgreen:.

 

czyli narzeczona tez jedzie :?: :mrgreen:

 

a na serio Kudlaty ile ludzioof bedzie na lodzi i ile z doswiadczeniem ;) bo jezeli tylko sternik doswiadczony to sie szykuj na fajne momenty :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na serio Kudlaty ile ludzioof bedzie na lodzi i ile z doswiadczeniem ;) bo jezeli tylko sternik doswiadczony to sie szykuj na fajne momenty :twisted::mrgreen:

 

adamusmax, no właśnie narzeczona jest sternikiem i jednocześnie właścicielem łódki, a łódka jest jej oczkiem w głowie. Tak że będę dostawał w łeb za normalne męskie przewinienia (takie codzienne) plus wszystkie te, które będą dotyczyć niewłaściwego postępowania z łódką :mrgreen:.

 

A tak naprawdę to kręci mnie głównie zrobienie czegoś, czego nigdy nie robiłem.
czyli narzeczona tez jedzie :?: :mrgreen:

 

Skąd wiedziałeś, że planuję z nią jeść przez dwa tygodnie wyłącznie kawior i truskawki i zapijać szampanem? :shock: Rzeczywiście, takiej rzeczy nigdy z nią nie robiłem...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, oj będzie. Już mi to zapowiedziano. I wysłuchałem litanię rzeczy, których mam nie robić, będąc na łódce :D.

 

pamietaj nie lej z dziobu w ostrym a z rufy w pelnym :mrgreen:

 

ale co we dwojke tylko bedziecie czy wiecej ludziof ? bo jak ja sie wybralem z 3 osobami zupelnie zielonymi to ciekawie bylo - potem moja Daria jak tylko szmaty stawialem to dostawala spazmow :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no wlasnie.... trza by moze do Gniazda na piwko... a moze i cos na Mazurach zorganizowac na tydzien. Moja ekipa zdziadziala :( wola już grilla i wódke w jednym miejscu niz na łajbe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeci sezon z rzędu nie pływam po mazurach i mocno mnie to boli - może jakiś dłuższy weekend uda się wygospodarować z kumplami...

wcześniej 11 sezonów z rzędu z kolei się bujało po jeziorkach

niestety z roku na rok coraz gorzej z klimatem, może teraz coś się poprawia?

pierwszy raz jak byłem to się jeszcze oriony i elbimbo 'upływało' ale za to w razie kłopotów choćby technicznych nie było problemu ze znalezieniem życzliwej pomocy a ostatnio banda dresów, szczanie na molo (nie z molo co normalne jest :twisted: ) i klimatu coraz mniej (w zęzie bez szant było za to z danzelem :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj - 20.00 Gniazdo Piratow ?

Od 21.00 gra EKT Gdynia. Bilety po 5 zyla

Ktos chetny na browarka?

 

ja nie wiem jednak czy wpadne - brat przyjechal z zielonego miasta

a on jakis chory i piwka nie pije? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ahoj braci żeglarskiej! :smile:

Zainspirowana miejscem organizacji Plejad postanowiłam otworzyć nowy wątek - dla tych, którzy żeglują po jeziorach i morzach, chcą się podzielić doświadczeniami, pochwalić sukcesami i nie tylko.

 

Gdzie można Was spotkać na wodzie?

 

Czy macie własne "zabawki", czy też czarterujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, nie ten wątek i nie ta płeć. Gdybyś był forumowiczką, a nie wrednym wmorderatorem to forumowicze wybili by ją dla ciebie. :mrgreen:

 

A to jak rozumieć? :smile:

Jako forumowiczka :grin: rozpoczęłam temat na nowo, ale chętnie się wczytam w wątek. Nie mogłam go znaleźć przez szukajkę.

 

To co ŻEGLARZE poforumujecie trochę ze mną na jezioro-morskie tematy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wątek został wznowiony, przypomniałam sobie, że żegluję :mrgreen:

 

Wiosna w pełni, chyba trzeba będzie niedługo zrobić wycieczkę nad Zegrze.. Odkurzać patenty!

 

Vero fajnie, że jesteś "opatentowana" :-)

A może ja śmignę skuterkiem wodnym po Zegrzu? Będzie spot jakich mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wątek został wznowiony, przypomniałam sobie, że żegluję :mrgreen:

 

Wiosna w pełni, chyba trzeba będzie niedługo zrobić wycieczkę nad Zegrze.. Odkurzać patenty!

 

Vero fajnie, że jesteś "opatentowana" :-)

A może ja śmignę skuterkiem wodnym po Zegrzu? Będzie spot jakich mało...

 

 

 

specjalnie dla skuterowcow to sie robi................nagly zwrot - przez sztag badz tez przez rufe, zalezy skad wieje :twisted::mrgreen:

 

ladnie sie wywracaja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...