Skocz do zawartości

[GT MY99] felgi, jak szukać?


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Nie mogę dotrzeć do informacji jakie powinny być:

:arrow: ET

:arrow: średnica piasty

dla felg do Imprezy GT MY99

 

Generalnie chodzi o to, aby tak dobrać felge, żeby '15 wchodziła bez zmiany zacisków, czyli żeby sie mieściły. Dostałem linka do nie-ASO, ale pomimo że Crommodore'y są rewelacyjne to cca 800 PLN/szt na zimowe felgi to troche dużo.

 

Pomożecie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inne rozwiazanie. Kolega zaklada do WRX'a przednie hamulce od RS'a i jezdzi w zimie na zwyklych stalowkach 15".

No i tak też można, szczególnie że mam też mniejsze zaciski które banglają z '15, ale wolałbym nie robić takich sztuk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inne rozwiazanie. Kolega zaklada do WRX'a przednie hamulce od RS'a i jezdzi w zimie na zwyklych stalowkach 15".

 

 

Chyba tylko upala. Przecież większą część zimy, przynajmniej w Polsce, prędkości nie są wiele niższe, niż normalnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wlasnie na dwutloczkowe to mam i felgi i zaciski, ale chcialem dobrac takie, zeby weszly "15 na te czterotloczkowe ktore siedza oryginalnie zeby sie nie bawic zamianami na zime.

 

Wiem ze wchodza szutrowe z rajdowek, moze ktos jeszcze przecwiczyl temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ta felga to Speedline robiona dla VW, wyjątek jeśli chodzi o jakość wykonania wśród aut koncernu, z tego też względu ma szansę mieć dużo miejsca pod hamulce - warto obadać temat, bo są niedrogie.

STACHU, ogólnie najwięcej przestrzeni zostawiają koła wyczynowe, Compomotive MO, Raceline RL5, RL7 znane są z chętnego przyjmowania dużych hamulców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...