Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł_P, o nowym odcinku napisalem 29.10 o 15:55 :cool:

 

FUKS, TVN Turbo ma zakupione wszystkie odcinki do nowej, dziesiatej serii. Na razie puszczaja stare odcinki at random a nowa serie beda mogli kupic jak sie skonczy w BBC takze raczej nastawialbym sie na Nowy Rok jesli chcesz sluchac dupnego tlumaczenia z dupnym lektorem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUKS, TVN Turbo ma zakupione wszystkie odcinki do nowej, dziesiatej serii. Na razie puszczaja stare odcinki at random a nowa serie beda mogli kupic jak sie skonczy w BBC takze raczej nastawialbym sie na Nowy Rok jesli chcesz sluchac dupnego tlumaczenia z dupnym lektorem

 

Jeszcze są kilku i kilkunastoletni fani w domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K, nie, nie wiedziałem, że już jest. Pamiętałem, że dopiero za jakiś czas i...

 

Ten afrykański odcinek mimo, że śmieszny sporo mnie rozczarował.

 

P.S.

Uuuu. Ten śmieszny pan Arti szybko zawiódł. Miał mi robić streszczenia i już przy pierwszym nie podołał... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Uuuu. Ten śmieszny pan Arti szybko zawiódł. Miał mi robić streszczenia i już przy pierwszym nie podołał...

Wybacz, nieśmieszny panie Witku, ale odcinek obejrzałem dopiero dzisiaj wieczorem, wcześniej nie miałem czasu.. Wiesz studia mam, nauki sporo, uczę się dużo żeby do końca życia nie pozostać na łasce mamcinego garnuszka jak jakiś ślimok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Uuuu. Ten śmieszny pan Arti szybko zawiódł. Miał mi robić streszczenia i już przy pierwszym nie podołał...

Wybacz, nieśmieszny panie Witku, ale odcinek obejrzałem dopiero dzisiaj wieczorem, wcześniej nie miałem czasu.. Wiesz studia mam, nauki sporo, uczę się dużo żeby do końca życia nie pozostać na łasce mamcinego garnuszka jak jakiś ślimok.

 

O! Dziewczynki - a zapasy w kisielu będą? :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obejrzałech i jeżeli Was interesuje moje zdanie, to ten odcinek był super! ;)

 

Można go spokojnie zaliczyć do przejazdu przez USA i tego z biegunem (chyba północnym :).

 

... właśnie obejrzałem odcinek o tym jak robili limuzyny, też niezły, szczególnie reakcje pasażerów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jakimi autami przez pustynię jechała obsługa, czy takimi jak po biegunie ?

 

Obejrzyj odcinek, przez chwilę widać auta obsługi i samochód[1], którym straszyli się uczestnicy (fajnie zmieniała się muzyka, kiedy pojawiał się w kadrze), a który podobno spisał się najlepiej ... ale nie będę psuł niespodzianki. :)

 

[1] Ja też go nigdy nie lubiłem... pomimo, że jest podobny do subaru. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim TG pojedzie w teren to musza zebrac 123648 podpisow od gosci z BHP. Wtedy moga jechac i krecic program. A nie puszcza ich bez jednego helikoptera, kilku dobrych samochodow, karavan z jacuzzi dla gwiazd i lawety (na ktorej oczywiscie jechal Beetle). To wszystko sklada sie na calosc jaka mamy przyjemnosc ogladac na ekranie. Pytanie, ktora strona medalu jest przyjemniejsza: to co widzimy na ekranie czyli hardkor czy to co jest za kulisami czyli przygoda polaczona z aktorstwem.

 

Kiedys Jezza napisal jak robili ten odciek z kempingiem gdzie splonela przyczepa i jak robili plywajace samochody po raz pierwszy. W drugim przypadku cale bajoro bylo pelne pletwonurkow. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys Jezza napisal jak robili ten odciek z kempingiem gdzie splonela przyczepa i jak robili plywajace samochody po raz pierwszy. W drugim przypadku cale bajoro bylo pelne pletwonurkow.

 

Na szczęście można zapomnieć o tym wszystkim czego nie widzimy - i o to moim zdaniem chodzi, a że dobrze grają, to fakt. :)

 

W tym odcinku z limuzynami, zastanawia mnie czy Lemar (czy jak on się tam zwie) naprawdę się tak mocno wkurzył. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...