Skocz do zawartości

[KRK] Do wynajęcia niedrogo mieszkanie do remontu


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie:

 

Oferuję do wynajęcia moje krakowskie mieszkanie na os. Azory - ul. Lentza.

 

- 2 pokoje, ciemna kuchnia, lazienka, 38 m2

- 4 pietro bez windy

- spokojna okolica, dosc cicho, bardzo blisko do dealera i serwisu Subaru Frey na Conrada :cool:

- blisko do centrum, duzo miejsc parkingowych, obok wezel komunikacyjny - autobusy, blisko do tramwajow na ul. Bronowickiej - realnie mozna sie w 15 minut dostac do rynku. Blok obok poczta, duzy sklep osiedlowy. Brak telefonu, co obniza oplaty, nie ma problemu z podpieciem internetu.

- mieszkanie w trakcie remontu - wymienione okna, instalacja grzewcza, trzeba jeszcze zrobic kuchnie i lazienke - tzn da sie korzystac z wszystkiego, ale standard konca lat 70, wiec nic atrakcyjnego jak na obecne czasy. Na pewno trzeba pomalowac. Meble w szczatkowych ilosciach, materac do spania, biurko, sofa i dwa skorzane fotele.

- Wyposazenie kuchni: w zasadzie zadne, jest lodowka, stol, jedna szafka, bedzie pralka.

- Wyposazenie lazienki: w zasadzie zadne, jest wanna i toaleta, rury na wierzchu - warto przerobic na prysznic.

 

Mieszkanie jest dostepne od razu - i w zwiazku z jego stanem, jestem sklonny do wynajecia go za naprawde atrakcyjna cene, w szczegolnosci, gdy ktos chcialby samodzielnie remontowac to mieszkanie.

 

Wszelkie dodatkowe informacje na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin, na Krowodrzą Górkę - teraz, od września, rusza szybki tramwaj. Na ten moment - tylko autobusy.

 

Znow nie ta okolica - mowilem o tramwajach jadacych po Bronowickiej, czyli po drugiej stronie ul. Rydla. To nie jest Krowodrza Górka - to sa Azory, rejon ulic Weissa/Lentza.

 

Ech, krakusy... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło pętli to akurat najgorsze miejsce na Azorach - dalej tam można dostać w ryja - od ośmiu lat nic się w tej kwestii nie zmieniło. Ale im dalej od pętli tym lepiej. Ale z Weissa do tramwaju to z kwadrans świńskim truchtem, tramwaj jedzie po Bronowicach a nie po Azorach, po Azorach to pociąg jedzie - taki wiekszy tramwaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze miejsce na Azorach - dalej tam można dostać w ryja - od ośmiu lat nic się w tej kwestii nie zmieniło

Dwadzieścia lat temu też można było, w każdym razie, ja dostałem.

 

Co prawda od esbeków... :mrgreen: - ale też fajnie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze miejsce na Azorach - dalej tam można dostać w ryja - od ośmiu lat nic się w tej kwestii nie zmieniło

Dwadzieścia lat temu też można było, w każdym razie, ja dostałem.

 

Co prawda od esbeków... :mrgreen: - ale też fajnie było :wink:

Od esbeków do wiadomo, że fajnie ale od ich dzieci (mentalnych) już nieco mniej. Ale dzielnica ogólnie spoko - w brzydkim kościółku zaraz obok wstrząsająco piękna droga krzyżowa namalowana przez Nowosielskiego w tradycji ikony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...