Skocz do zawartości

No to sobie polatałam...


AMI

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada na to, ze to chyba dokladnie taki sam silnik jak w STi - EJ207.

No nic, na razie trzeba bedzie pomyslec co z tym zrobic.

Moze najpierw rozebrac i zobaczyc co tam sie dokladnie wydarzylo...

A w miedzyczasie rozgladac za silnikiem.

 

Pozdrawiam w kiepskawym nastroju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam 2.2 turbo close deck silnik jest jak zyleta mimo to ze ma 200km latam na 1.1 bara i wiem ze jeszcze dlugo polatam. Nie wiem jak w europie ale tutaj coraz ciezej znelsc taki block i to w dobrym stanie z malym przebiegiem. Ale opcja jest dobra. Z tego co wiem 2.2 turbo jak zalozy sie zwyczajne glowiece z GT to obniza sie strasznie kompresja wiec jest wskazane zeby zminic tloki na takie z wieksza kompresja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam 2.2 turbo close deck silnik jest jak zyleta mimo to ze ma 200km latam na 1.1 bara i wiem ze jeszcze dlugo polatam. Nie wiem jak w europie ale tutaj coraz ciezej znelsc taki block i to w dobrym stanie z malym przebiegiem. Ale opcja jest dobra. Z tego co wiem 2.2 turbo jak zalozy sie zwyczajne glowiece z GT to obniza sie strasznie kompresja wiec jest wskazane zeby zminic tloki na takie z wieksza kompresja.

 

sam chętnie bym kupił kilka sztuk w dobrej cenie od legacy 2.2 turbo US ma ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobrywieczor Panstwu.

 

Czy ktos z Was dysponuje jakas serwisowka do STI my99?

Najlepiej taka latwowysylalna elektronicznie :)

 

W sumie konkretnie chodzi mi najbardziej o silnik EJ207 i wszystko co jego serwisowania dotyczy.

Przejrzalem oczywiscie FAQ - ale chyba nie znalazlem nic zbytnio w tym temacie, chyba, ze podobienstwa silnikow Subaru sa dosc duze,by sie w razie czego posilkowac serwisowka od innego modelu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...