Skocz do zawartości

KUBICA NA ROZECIE U WROBLA !!!


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś sie dowiedziałem że dostałem VIP-owska wejściówke na niedziele, i w związku z tym odwiedzam stolnice w sobote, czy frakcja warszawska w sobotę 18.08. coś będzie porabiała ciekawego wieczorkiem? może by sie pointegrować :?: :twisted:

 

Bardzo dobrze przywieź wejściówkę - to zrobimy xero i będzie dla wszystkich :mrgreen: :roll:

 

Jestem za późnowieczornym spotem, bo wracam z Rajdu Rzeszowskiego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gracowy, nie pamiętam czy jeździłeś ze mną na prawym w ułężu, ale zapewniam cię, że VIII nie prowadzi się gorzej od IX, bo nie ma żadnego powodu aby tak było.

 

Ew. różnice w czasach wynikają z elastyczności miveca, które przy pakietach GT340 lub GT360 się niwelują.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy, nie pamiętam czy jeździłeś ze mną na prawym w ułężu, ale zapewniam cię, że VIII nie prowadzi się gorzej od IX, bo nie ma żadnego powodu aby tak było.

 

Seryjnie VIII ma trochę inny balans i jest bardziej nadsterowna, tylne zawieszenie w IX obniżono żeby to skorygować.

 

 

 

Ew. różnice w czasach wynikają z elastyczności miveca, które przy pakietach GT340 lub GT360 się niwelują.

 

Po tuningu wykres IX nadal lepiej wyglada (szczególnie ze w E8 trzeba zmianiać wałki), ale wydaje mi sie ze to nie jest wielka roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tuningu wykres IX nadal lepiej wyglada (szczególnie ze w E8 trzeba zmianiać wałki), ale wydaje mi sie ze to nie jest wielka roznica

 

Przy GT340 różnica nie jest wyczuwalna.

Za to pomiędzy VIII GT340 a IX GT360 już trochę tak - na większych prędkościach - w Ułężu na 5km próbie różnica 1-2 sekundy.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy GT340 różnica nie jest wyczuwalna.

Za to pomiędzy VIII GT340 a IX GT360 już trochę tak - na większych prędkościach - w Ułężu na 5km próbie różnica 1-2 sekundy.

:shock:

chyba cos za duzo :roll: . chyba, ze roznica byla nie tylko w 20ps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-2 sekundy na 5km przez 20ps to duzo, biorac pod uwage ze na slickach urwales 5 sekund,

 

Nie wiem jaka jest różnica w cenie pomiędzy GT340 a GT360, ale jeśli jest to tyle $$ ile myślę, to jest to na tyle niewielka różnica, że nie jest warta tych pieniędzy.

 

Tym bardziej, że lepszy efekt można osiągnąć na slicku, czy wymienionym zawiasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jezdzimy dosc powtarzalnie... a przynajmniej sie staramy :razz:

a wroobel to powinien miec na czole certyfikat zgodnosci z fotokomorka

(co mu kiedys u vert'a na ulezu powiedzialem zreszta), bo odchylki byly do 0,1 sekundy :!: :idea: .

shodan - co do opon i zawiasu pelna zgoda :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy dosyć regularnie, przynajmniej kilka osób.

Shodan regularnie w tym wypadku = roznice w czasach poszczegolnych okrazen :wink:

 

Ja regularnie to u Wrobla jezdze.

Przez 1godzine od cholery okrazen robie, tor mozna jezdzic w jedna, w druga, inaczej poustawiac, do wyboru do koloru.

Ulez SUPER ale max 10-15 osob, bo inaczej to 15 okrazen i do domu....

Jedyne czego mi tam prawde mowia brakuje to zabezpieczenia medycznego.

Az sie dziwie ze to ja pisze :twisted: ..

ale...jak ktos kiedys powazna rolke strzeli a przy tak cietych zakretach i predkosciach na Ulezu o to nie trudno , zastanawiam sie kto bedzie udzielal pierwszej pomocy.... :???:

Osoby bez szelek i kaskow tez tam czesto widze .... :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy dosyć regularnie, przynajmniej kilka osób.

Shodan regularnie w tym wypadku = roznice w czasach poszczegolnych okrazen :wink:

 

Nie rozumiem.

 

Jeśli na 6 przejazdach tej samej próby o długości 5 km, cztery osoby mają takie same czasy za każdym przejazdem z dokładnością do dziesiątych części sekundy - to jak to inaczej nazwać? Regularnie wydaje się być odpowiednim określeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sie dowiedziałem że dostałem VIP-owska wejściówke na niedziele, i w związku z tym odwiedzam stolnice w sobote, czy frakcja warszawska w sobotę 18.08. coś będzie porabiała ciekawego wieczorkiem? może by sie pointegrować :?: :twisted:

 

Ja dostałem tyż VIP-owska, ale na sobotę, wiec nie będę mieć okazji sprać ci tyłka za wyjazd na Hungaroring :P

 

Tu info o imprezie:

http://www.pit-lane-park.pl/lokalizacja.html

 

 

P.S. Frakcja Stoliczna gdzieś sie zbiera ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...