Skocz do zawartości

Przegub Ipreza 2.0 liftback 2018 wersja Kanada


mmarc1n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odstawiłem samochód na warsztat z jak mi sie wydawało trzeszczącym przegubem. Okazało sie ze wygoiłem "blachę kotwiczna hamulca"? . przy okazji poinformowali mnie ze przegub do  tego modelu właściwie nie istnieje w sprzedażny, nawet cała pół oś występuje tylko w oryginale w ASO. Dziwne to jakieś możne sie ktoś z doświadczenia wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddaj auto do warsztatu ogarniającego głównie Subaru to Ci pomogą ponieważ wiedzą co z czego pasuje do siebie.  Napisałem Ci że europejski XV to podwyższona impreza więc na 90% przegub z tej samej generacji XV będzie pasował do imprezy i na odwrót bo większość części mechanicznych jest taka sama. Zadzwoń do ASO i zapytaj.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu sprawdź to sam? Sixstars.space --> wpisujesz vin swojego auta, spisujesz nr interesującej Cię części a następnie wpisujesz vin jakiejś Imprezy/Legacy powzięty z otomoto i masz zagadkę rozwiązaną bez proszenia się w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.04.2024 o 07:26, Yanas napisał(a):

Może po prostu sprawdź to sam? Sixstars.space --> wpisujesz vin swojego auta, spisujesz nr interesującej Cię części a następnie wpisujesz vin jakiejś Imprezy/Legacy powzięty z otomoto i masz zagadkę rozwiązaną bez proszenia się w ASO.

Chciałbym sprawdzić czy jakaś część z Outbacka VI USA jest identyczna z wersją EU. VIN amerykański mi ładnie Sixstars znajduje, ale Europejskich z otomoto już nie potrafi, a sprawdzałem kilka...

Za nowe są te europejskie i baza nie jest aktualna?

Albo może zna ktoś domową metodę jak sprawdzić czy części EU pasują do wersji USA bez dzwonienia do ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, u mnie każdy prawidłowo wpisany vin sixstars pięknie rozkodowuje. Np z 2018 - JF1BS9LC2JG162614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, bo to już generacja BT a nie BS. Sprawdziłbym w takim razie w aso..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...