Skocz do zawartości

Miejsce spotkań forumowiczów!!!!


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie będzie spotkać sie i pogadać. Ale równie miło by było gdybyś powiedział gdzie i kiedy będzie takie spotkanie . I tak apropo gdzie chcesz pomieścić 100 osób. Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji to mam pare pomysłów wiec daj znać , "SjS" A chodzi o miejsce w którym będziemy mogli sie spotkać na soczek bo na piwko nie wolno autem. Trzeba znaleść coś na stałe . Pozdrawiam i pamiętajcie "Ręce zawsze za piętnaście trzecia" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i pamiętajcie "Ręce zawsze za piętnaście trzecia"
:D

 

No popaczcie ............ mondrala !!!! Ja tam swojemi brudnymi łapami macam co chce i o który mi sie podoba. Ale wiem że so na forum żonate i dajo sie tak kierować. Prosze mię tu nie wprowadzać tak daleko posunienty rodzinny atmosfery.

A tak wogóle to czyjom ty jesteś żonom ??

 

Mamusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może BUFFY 22 pracował/a w jakimś zagranicznym PARKU TEMATYCZNYM, jak to nazywają, i tam pracownicy na zdjęciach z dziećmi co przyłażą mają mieć ręce zawsze widoczne, e? Zeby potem po sądach rodzicie nie ciągały, że obłapianie i takie tam. Czyli co SJS istotnie panie Waldemarze Be oducza obłapiania? Musze natychmiast sie udać na kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną prpoozycje ale to czy ten pomysł wypali zalezy od was

 

NO TO WAL GOŚCIU !!! BO CIERPNE Z PODNIECENIA !!!!

Która knajpa, kiedy, o który godzinie, czy zawsze czy tylko jak słońce świci ? Czy dajo tam coś ludzkiego do picia ? czy jak bede głodny to mam po pizze dzwonić? czy można siedzieć czy czeba stać. Czy so ładne kelnerki ?Czy ścierpiom takich świrów czy nas wywalo na zbito morde po pierszym walnym zebraniu ?

 

Odpisój szybko bo cie każe usunąc z forumu za wprowadzanie niezdrowych podniet.

 

Matka podniecona ..........niezdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart ty wiesz o jakiej knajpie mówie !!! Wiesz gdzie masz jutro przyjechać!! Będą załogi po Jurajskim . Będziesz mógł przetestować knajpke!!!! :P Zapraszam na obiad!!! A co do Jurajskiego to chciałem poinformować , że wygrał go kursant SjS Pan Włodek Kortyna GRATULACJE!!!! co do meila to prosze jaśniej!!!! Pamiętajcie "Ręce zawsze za piętnaście trzecia: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart ty wiesz o jakiej knajpie mówie !!! Wiesz gdzie masz jutro przyjechać!! Będziesz mógł przetestować knajpke!!!!

a zdradzisz nam tajemnice i powiesz ktora to knajpina :wink: bom ciekaw jak Mamusia....tez chce przetestować knajpe....w SIP-e Subarki nie dali do potestowania to przynajmniej knajpe sobie potestuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycje !! Popytajcie znajomych kto by sie "pisał" na takie spotkanie forumowiczów i dawajcie znać >np Wystarczy zdanie >>>>> Ja będe rezerwuje dwa miejsca wstępnie... Zobaczymy ilu jest chętnych a termin sie ustali potem :D "Pamiętajcie rączki zawsze za piętnaście trzecia" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...