Skocz do zawartości

BT 2022 USA starlink update


coocer

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś zainteresuje, pojawiła się nowa wersja oprogramowania w USA dla stacji mm 11". Może pojawi się w wersjach EU 

 

Daje Android auto na pełny ekran. 

Wydaje mi się też że stop/start wyłączony jest permanentnie, to do potwierdzenia. 

 

Przy okazji kupiłem adapter do bezprzewodowego AA 

 

https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowy-android-auto-adapter-xstorm-wifi-bt-13674090456

 

Działa całkiem znośnie IMG_20231127_212554.thumb.jpg.ef2832df2c5871d2f62553a08b2e3ebd.jpg

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aflinta napisał(a):

Czy ta aktualizacja co wgrywa obecnie ASO tego nie robi?

Nie wiem. Może ktoś mądrzejszy odpowie

 

Ale dodam że start stop nadal działa jak działał :/ trzeba wyłączać za każdym razem 

Edytowane przez coocer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, aflinta napisał(a):

Inaczej nie będzie - taki wymóg zapewne przy homologacji.

Jest jakieś magiczny wihajster*, plug and play w USA za 100 USD :)

 

rozważę 

Edytowane przez coocer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kowalesik napisał(a):

Dlaczego od razu badziewie? Mam u siebie od roku - żadnych problemów, działa zgodnie z założeniami. Zapomniałem o tym, że start/stop w ogóle istnieje.

No racja, już poprawiam na wihajster:) 

 

Kupiony u nas czy za wielką wodą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dirkdiggler napisał(a):

100 baksów za to żeby nie naciskać guziczkaB):biglol:

 

Dokładnie tak! Zwłaszcza, jeśli guziczek nie jest sprzętowy a programowy, na tablecie, którego szybkość działania pozostawia wiele do życzenia.

W moich realiach to jest jedna zmiana oleju w ASO, niecałe 2 zbiorniki paliwa, jedno wyjście do restauracji. Od roku nie pamiętam, że mam wynalazek pt. "autostop" :D

W trasie nie ma to znaczenia, może z wyjątkiem sterczenia w korku. W moim codziennym użytkowaniu, zdecydowanie ma znaczenie, aby nie pamiętać.

Ja nie mogłem zrozumieć, jak można wydać $100 na LEDy do lamp cofania (:drinks:), ale odkąd zacząłem po nocach wjeżdżać tyłem do garażu, zrozumiałem, że można, byle zastąpić fabryczne świeczki czymś odrobinę jaśniejszym.

BTW @dirkdiggler: mógłbyś zrobić zdjęcia jak Twoje LEDy działają w ciemności w przestrzeni innej niż drzwi garażowe jako odblask?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kowalesik napisał(a):

Dokładnie tak! Zwłaszcza, jeśli guziczek nie jest sprzętowy a programowy, na tablecie, którego szybkość działania pozostawia wiele do życzenia.

W moich realiach to jest jedna zmiana oleju w ASO, niecałe 2 zbiorniki paliwa, jedno wyjście do restauracji. Od roku nie pamiętam, że mam wynalazek pt. "autostop" :D

W trasie nie ma to znaczenia, może z wyjątkiem sterczenia w korku. W moim codziennym użytkowaniu, zdecydowanie ma znaczenie, aby nie pamiętać.

Ja nie mogłem zrozumieć, jak można wydać $100 na LEDy do lamp cofania (:drinks:), ale odkąd zacząłem po nocach wjeżdżać tyłem do garażu, zrozumiałem, że można, byle zastąpić fabryczne świeczki czymś odrobinę jaśniejszym.

BTW @dirkdiggler: mógłbyś zrobić zdjęcia jak Twoje LEDy działają w ciemności w przestrzeni innej niż drzwi garażowe jako odblask?

 

Też się za tym diwajsem rozglądałem jak we wcześniejszej wersji softu w EU trzeba było przklikać kilka stron by S/S wyłączyć.

Teraz jak jest pod palcem na głownym ekranie to kilkam go wraz z wrzuceniem biegu i już.

 

Zrobię te zdjęcia led...kiedys.

Zawsze jak sobie przypomnę to jestem sam w aucie a głupio tak na R wrzucić i wyjść zrobić zdjęcie:rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Savio napisał(a):

Tak potwierdzam aktualizacja jest i działa...jest przycisk auto stop na panelu zewnętrznym itp. ale Android Auto cały czas jest na połowie ekranu niestety  :(

Ale to spoko, bo następna była niewiele później . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Savio napisał(a):

Tak potwierdzam aktualizacja jest i działa...jest przycisk auto stop na panelu zewnętrznym itp. ale Android Auto cały czas jest na połowie ekranu niestety  :(

Ta aktualizacja o której piszesz była już w kwietniu 23

 

Czekamy na tę z pełnoekranowym AA.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze dwa dni temu dostałem emaila od Subaru, że kolejna aktualizacja w drodze i aktualizacja nastąpi bezprzewodowo. W domu nie mam żadnego telefonu z Androidem, więc nie będę mógł sprawdzić czy AA będzie na pełny ekran. Trzeba będzie pochodzić po sąsiadach :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...