Skocz do zawartości

Problem at pił temp+ABS+system ruszania


AdrianoK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem z subaru xv automat. Zapaliły mi się jednocześnie lampki: mrugająca at oil temp, ABS, i samochodzik na górce. Nie raz przy zmianie biegu z 2na3 szarpnie. Ale od dłuższego czasu nie szarpie a lampki dalej świeca. Rok temu założona instalacja LPG silnik 2.0 benzyna. Co to może być. Gazownik sprawdzał niby ok, elektromechanik sprawdzał ok. Czy ktoś miał podobny problem?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, AdrianoK napisał(a):

Witam. Mam taki problem z subaru xv automat. Zapaliły mi się jednocześnie lampki: mrugająca at oil temp, ABS, i samochodzik na górce. Nie raz przy zmianie biegu z 2na3 szarpnie. Ale od dłuższego czasu nie szarpie a lampki dalej świeca. Rok temu założona instalacja LPG silnik 2.0 benzyna. Co to może być. Gazownik sprawdzał niby ok, elektromechanik sprawdzał ok. Czy ktoś miał podobny problem?

 

Jaki przebieg? Olej w CVT był zmieniany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, AdrianoK napisał(a):

elektromechanik sprawdzał ok

 

Chcesz mi powiedzieć że "elektromechanik" sprawdzał błąd zapisany w pamięci komputera - bo dokładnie to sygnalizują te lampki - i "ok"? Zmień proszę elektromechanika i pojedź do jakiegokolwiek który ma komputer diagnostyczny obsługujący Subaru.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...